Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 62

    Κριτικές Χρηστών

    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    ...σε γενικές γραμμές θα πάρετε ότι Αξιολόγηση: 8.20 — 15/10/2021 - 12:56
    ...σε γενικές γραμμές θα πάρετε ότι Αξιολόγηση: 8.20 — 15/10/2021 - 12:56
    ...σε γενικές γραμμές θα πάρετε ότι βλέπετε...απλά στην κοιλίτσα έχει γίνει ένα μικρό photoshop...τίποτα ιδιαίτερο... ...φρέσκο κορίτσι...όμορφο πρόσωπο και σώμα...πολύ καλή στην επικοινωνία... ...στον αγώνα?...κοιτάξτε τις extra υπηρεσίες που παρέχει...μεγάλα παιδιά είστε... ...πάντως...να πω την αλήθεια...τέτοιο όμορφο ροζουλί μουνάκι είχα καιρό να γλύψω!... ...και ερχόμαστε στην Anya... ...τελευταία photo είναι η πιο αντιπροσωπευτική...όλες οι άλλες έχουν αχρείαστη λάμψη... ...αν σας αρέσει η πατούρα στην 10η photo...τότε να ξέρετε ότι αυτήν θα δείτε και από κοντά... ...χαμογελαστό πλάσμα...ευδιάθετη...τρυφερή...την ερωτεύτηκα στα πρώτα 2-3 λεπτά... ...αυτή με ερωτεύτηκε όταν κατάλαβε ότι το χαμόγελο μου είναι πραγματικό... ...γδύθηκε μόνη της...επειδή με είδε πλυμένο με την πετσέτα τυλιγμένη γύρω μου...και επειδή δεν περίμενε να την γδύσω εγώ...για να κερδίσει χρόνο...όπως κάνουν κάποιες άλλες... ...στην πίπα μην περιμένετε παπάδες...22 χρονών μπουμπουκάκι είναι...αλλά στο υπόλοιπο σερβίτσιο τα πήγε καλά... ...πήρε τις πρωτοβουλίες της...με καβάλησε...και προσπάθησε να το ευχαριστηθεί και αυτή... ...μικροκαμωμένη αλλά δραστήρια καβλίτσα...που θα ξανατιμηθεί όταν θα είμαι ξεκούραστος... ...χωρίς πλαστικά...χωρίς ίχνος λίπους...χωρίς tattoo...και με δέρμα βελούδο... ...αν δεν είχα την ηλεκτρονική τιμολόγηση και το mydata θα σας έγραφα κανονική κριτική... ...καλά να πηδάτε σύντροφοι!...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    PrinceCarma AvatarPrinceCarmaΜηνύματα: 73 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Θα γραψω συντομη κριτικη αυτη την Αξιολόγηση: 7.80 — 27/09/2021 - 18:27
    Θα γραψω συντομη κριτικη αυτη την Αξιολόγηση: 7.80 — 27/09/2021 - 18:27
    Θα γραψω συντομη κριτικη αυτη την φορα γιατι εχω δουλεια και βιαζομαι. Ειναι μια κοπελα συμπαθιτικη η οποια εχει μικρες διαφορες απο τις φωτογραφιες αλλα δεν αλλαζουν σε τιποτα την ουσια του παρουσιαστικου της. Απο συμπεριφορα ειναι ζεστη και χαμογελαστη και το μυαλο σου παει κατευθείαν στο gfe οταν εισαι μαζι της. Απο σωμα οτι βλεπεις στις φωτογραφιες, δεν εχει λιπος και εχει μικρο βυζι αλλα ωραιο κωλο. Στις υπηρεσιες καπου παει μετρια λογο ελλειψης εμπειριας αφου ειναι μονο 22 και καπου παει πολυ καλλα... Ειναι ζωηρη και παιρνει πρωτοβουλιες και το καλυτερο μαζι της ειναι οτι εχει πολυ καλη διαθεση. Ειχα πολλες μερες να γαμησω οποτε παιχτηκανε δυο γυροι στην μια ωρα. Ευχαριστηθηκα μαζι της, στο μελλον την βλεπω να γινεται πολυ καλη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks