Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 37

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

tzanakos AvatartzanakosΜηνύματα: 117 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Με επεισε φιλος να βγουμε βολτα Αξιολόγηση: 7.60 — 07/10/2021 - 08:43
Με επεισε φιλος να βγουμε βολτα Αξιολόγηση: 7.60 — 07/10/2021 - 08:43
Με επεισε φιλος να βγουμε βολτα στα μαγαζια και οσο αυτος πηγε στο δηπλα να γαμησει εγω ειπα να δοκιμασω στο αλλο μαγαζι μηπως βρω καμια που να μου αρεσει. Η Angelina ειναι πρωτη φορα που την εχω δει σε αυτο το μαγαζι και η τσατσα που την γνωριζω που ειπε οτι οι πελατες ειναι ικανοποιημενοι μαζι της. Οταν την ειδα με ικανοποιησε η εμφανιση της και περασα στο δωματιο ευθυς αμεσως. Στο πενταλεπτο ηρθε και εκεινη και μου μιλησε αγγλικα. Εχει την ευγενεια που πρεπει και την ωρεξη για να σε κανει να περασεις καλα. Εγλειψα τα βυζια της και τις ρωγες της που ειναι μεγαλες και μετα δεχτηκα απο την κοπελα ενα τσιμπουκι με πολυ μερακι και αγαπη προς το καυλι μου. Το εγλειφε και το φιλαγε και μου επαιζε τα αρχιδια με το χερι. Η πουτσα μου σκληρυνε πολυ και κοντευα επικυνδηνα να χυσω οποτε την σταματησα και αρχισαμε το γαμησι. Το μουνι της ηταν καλο και ατριχο ενω το στισημο τέλειο για να με βολεψει. Την γαμησα ενα δεκαλεπτο με βογκητα και ωραια κινηση της λεκανης απο την κοπελα και εχυσα χωρις να τον βγαλω εξω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks