Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Letty  (Studio L Amour)

Κριτικές Χρηστών

copycat AvatarcopycatΜηνύματα: 96 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

H Letty ειναι ενα κοριτσι απο Αξιολόγηση: 7.20 — 25/09/2021 - 18:51
H Letty ειναι ενα κοριτσι απο Αξιολόγηση: 7.20 — 25/09/2021 - 18:51
H Letty ειναι ενα κοριτσι απο την κουβα που οταν την ειδα στο σαλωνι νομιζα οτι βρεθηκε κατα λαθως εκει μονο και μονο απο την εκφραση στο προσωπο της που μοιαζει τοσο αθωα πραγματικα... Στη συνεχεια εκανε μια επειδηξη στην ευλιγησια της και με ενα χαμογελο εφυγε παλι μεσα. Μεσα μου ενιωσα την περιεργεια να την δοκιμασω και για ενα 50ευρω ειπα αστο κανω. Η τσατσα ειναι ευγενκη και με καθοδηγησε στο δωματιο το οποιο ηταν περιποιημενο στην εντέλεια. Με το που μπηκε με πλησιασε με καλη διαθεση ζωγραφισμενη στο προσωπο και επεσε πανω μου πιανοντας τον πουτσο μου και φιλοντας με στα βυζιά. Αρχισε γλειψιμο απο δω και απο κει και εφτασε στον πουτσο που ειχε ιδι σηκωθεί. Τον πηρε στο στομα και αρχισε το ενα τσιμπουκι τοσο ωραίο που που ειχε πολυ καιρο να μου κανει γυναικα. Δεν βιαστηκα να αρχισουμε το σεξ και αφεθηκα να ευχαριστηθω την αισθηση που μου εδινε. Καποια στιγμη επιασα τον κωλο της και εφτασα στο μουνι της βαζοντας της ενα δαχτυλο μεσα και αφου ειδα οτι δεν την πειραξε συνεχισα το παιχνιδακι μου. Πηγε να αρχισει το γαμησι με εκεινη απο πανω αλλα δεν την αφησα, σηκωθηκα και αρχισαμε το πισοκολλητο. Το μουνι καλο, στενο και υγρό... Η κοπέλα εκανε οτι γουσταρε, τωρα δεν ξερω αν ηταν αληθεια αλλα ετσι φαινόταν τουλαχιστον. Απο ομορφια στο προσωπο ,μπορω να πω οτι ειναι αρκετα καλη αλλα και στο σωμα περισσοτερο απο ικανοποιητικη. Εγω εμεινα ικανοποιημενος μαζι της, καλλα εκανα και την δοκιμασα...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks