Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 27

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

minastsak AvatarminastsakΜηνύματα: 113 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Η Υπηρεσια ηταν πολυ κρυα απο Αξιολόγηση: 4.20 — 10/12/2021 - 21:56
Η Υπηρεσια ηταν πολυ κρυα απο Αξιολόγηση: 4.20 — 10/12/2021 - 21:56
Η Υπηρεσια ηταν πολυ κρυα απο συμπεριφορα αλλα ειχα καυλες και το παρεβλεψα. Η συνεχεια δεν μου βγηκε καλη ομος. Η κοπελα ηταν πολυ τυπικη, δεν εβαλε καθολου αισθημα ουρτε στο στοματικο το οποιο εκανε λες και συχαινοταν αλλα και στο σεξ δεν ηθελε να στηθει καλα για να την γαμησω. Το μουνι της κανονικο πηγαδι, χωραει κουβας οχι πουτσα και αν την παρατηρησεις απο κοντα το δερμα της ειναι χαλια. Ειναι και αυτα στο προγραμμα, μερικες κοπελες δεν αξιζουν αλλα απορω γιατι τις βαζουν να δουλευουν στα μαγαζια. Αρα το βαρος πεφτει και στα δυο και δικαιολογίες του τυπου η κοπελα ειναι σωστη με ολους εκτος του οτι ειναι φτηνες ειναι προσβολη για τον πελατη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Μπηκα με μιση καρδια αλλα βγηκα Αξιολόγηση: 7.00 — 21/10/2021 - 15:32
Μπηκα με μιση καρδια αλλα βγηκα Αξιολόγηση: 7.00 — 21/10/2021 - 15:32
Μπηκα με μιση καρδια αλλα βγηκα κερδισμενος με την Λετυ. Ειναι νεα αλλα δινει το καταλληλο βαρος στην δουλεια για να ευχαριστησει τον πελατη. Μου φιλησε το σωμα παντου και μου εκανε μια πιπα απεριγραπτη. Το κεφαλι της πουτσας μου φουσκωσε απο το αιμα και το εγλειφε με μανια. Μετα στηθηκε στα τεσσερα και με λιγο τζελ μπηκα μεσα της. Το μουνι της ειναι ονειρικο, τελεια αισθηση και υγρο οσο πρεπει. Απο την αλλη η αντιδρασεις της απο το γαμησι μου ηταν καυλα... Φωνη και κινηση οσο πρεπει και γυρναει και το κεφαλι της να σε δει στα ματια. Εφαγε μερικα μπατσακια στα κωλομερια και δυνατο σφυροκοπημα μεχρι να χυσω. Ημασταν μεσα περιπου 15 λεπτα και δεν μας ενοχλησε κανεις. Οτι πρεπει για ενα γρηγορο η κοπελα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks