Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 80

    Κριτικές Χρηστών

    men-toras Avatarmen-torasΜηνύματα: 98 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Η κοπελα ειναι ομορφη απο σωμα Αξιολόγηση: 5.00 — 20/01/2022 - 11:16
    Η κοπελα ειναι ομορφη απο σωμα Αξιολόγηση: 5.00 — 20/01/2022 - 11:16
    Η κοπελα ειναι ομορφη απο σωμα και απο προσωπο, δεν μπορουσα να αντισταθω. Μετα απο πεντε λεπτα αναμονη ηρθε στο δωματιο και με βρηκε ξαπλωμενο και γυμνο. Ειπε μονο ενα γεια και επεσε πανω μου να μου βαλει την καποτα. Τη ζητησα χωρις και αρνηθηκε. Της επισα τα βυζαια και μου ειπε μονο μαλακα γιατι ποναει. Της επιασα τον κωλο και μου ειπε οχι κοντα στις τρυπες δεν κανει. Ξενερα οσο δεν παει. Μου τον καυλωσε και στηθηκε στα 4 προβαλλοντας το απιστευτο καλος της απο πισω. Την επιασα μαλακα γιατι δεν ηθελα να ακουσω αλλα παραπονα και την γαμησε σε μετριο ρυθμο μεχρι να χυσω. Απο αισθηση το μουνι της καλο αλλα η μονη συμμετοχη το στήσιμο και μερικοι αναστεναγμοι. Δεν εμεινα ευχαριστημενος και ας τελειωσα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ AvatarΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣΜηνύματα: 208 Κριτικές: 70

    Ιστορίες: 0

    Είχα πολύ καιρό να περάσω από Αξιολόγηση: 8.60 — 25/09/2021 - 00:29
    Είχα πολύ καιρό να περάσω από Αξιολόγηση: 8.60 — 25/09/2021 - 00:29
    Είχα πολύ καιρό να περάσω από το συγκεκριμένο στούντιο.Εβλεπα κατά διαστήματα ότι η Γιάννα που είχα καλές εντυπώσεις μαζί της βρίσκεται σταθερά στη θέση της. Έκανα μια τηλεφωνική επιβεβαίωση καθώς είναι λίγο μακριά και κατευθύνθηκα προς τα βόρεια. Η υπηρεσία ευγενική,τυπική φώναξε τη Γιάννα.Απο τις εργαζόμενες η πιο εντυπωσιακή.Μιλφ πλέον με ωραίο σώμα με λίγη περιφέρεια,πρόσωπο εκφυλο-προστυχο και κωλαρα!Φορούσε ένα ωραίο σετ από μαύρα εσώρουχα.Σκετη καύλα! Μπήκα στο μεγάλο δωμάτιο αριστερά. Έκανα ένα φρεσκαρισμα και την περίμενα. Όπως και παλιά έτσι και τώρα οι υπηρεσίες της είναι σε πολύ καλό επίπεδο.Φιλια στο σώμα, καθαρή στο 69 και στο σεξ η συμμετοχή της πολύ καλή.Το δε στήσιμο στο πισωκολλητο άψογο δεν αφήνει περιθώρια... Για μένα πολύ καλή επιλογή η Γιάννα από τα παλιά μου στανταρακια... Καλά να περνατε!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks