Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του kele7 (92)

Θέμα: Τρέιλερ νέων ταινιών ...

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-11 21:17:00

Θέμα: Ο Έλληνας είναι κ@λομπαράς από τη φύση του

Δημοσίευση: Πάολα Ρεβενιώτη, σύμβολο της LGBTQ+ κοινότητας. Έχοντας ζήσει μια ζωή σαν τριαντάφυλλο, η τρανς, η εκδότρια, η ακτιβίστρια, η φωτογράφος, η πόρνη, η μάνα, μιλά στην Έλενα Φάκου για το μεγαλύτερό της παράπονο : Ακόμη και σήμερα, αναγκάζεται να βγαίνει στο πεζοδρόμιο για να ζήσει, αφού η ελληνική πολιτεία δεν της έχει αναγνωρίσει καμία οικονομική βοήθεια. -Αποτελείτε πλέον σύμβολο για ολόκληρη την LGBTQ+ κοινότητα γιατί ανήκετε στην κυνηγημένη γενιά και ζήσατε άγριες εποχές. Παρόλα αυτά, αναδείξατε τα προβλήματα της κοινότητας σας μέσα σε μια κοινωνία η οποία ήταν πουριτανική. Ύστερα από τόσα χρόνια, τί πιστεύετε ότι βγήκε από την προσπάθειά σας; Καταρχήν δεν ξέρω αν είμαι σύμβολο καμίας κοινότητας. Εγώ το μόνο που προσπάθησα να κάνω στη ζωή μου ήταν να είμαι αξιοπρεπής και να μην αφήσω κανέναν να με ταλαιπωρήσει ή να με καταπιέσει λόγω της σεξουαλικότητας μου και του τρόπου ζωής μου. Το περιοδικό που εξέδιδα για πολλά χρόνια το “Κράξιμο” συνειδητοποίησα κι εγώ ύστερα από πολλά χρόνια, ότι έπαιξε ένα πολύ σημαντικό ρόλο και βοήθησε πάρα πολύ κόσμο. Το “Κράξιμο” ξεκίνησε όταν ήμουν πολύ νέα, μετά τις πρώτες φορές που παρευρέθηκα στις συγκεντρώσεις του Απελευθερωτικού Κινήματος Ομοφυλοφίλων Ελλάδος και κυκλοφόρησε με μεγάλες δυσκολίες (μηνύσεις, αστυνομική βία, κοινωνική κατακραυγή κλπ). Το πρόβλημα με την κοινωνία τότε, ήταν ότι ήταν υποκριτική κι επιθετική, όχι μόνο ψευτο-πουριτανική. Δημόσια όλοι το έπαιζαν ηθικοί, στην ιδιωτική τους ζωή όμως είχαν στη γειτονιά τους μια αδερφούλα που πηγαίνανε τα αγοράκια και ξεκαυλώνανε γιατί και οι γυναίκες δεν ήταν και τόσο εύκολες εκείνα τα χρόνια αλλά και ο Έλληνας είναι κωλομπαράς απ’τη φύση του. Υποκριτές κορίτσι μου… ο ίδιος άνθρωπος κατονόμαζε ως αίσχη αυτά που έκανε το προηγούμενο βράδυ. Το περιοδικό έβγαλε 14 τεύχη, κυκλοφόρησε για πάρα πολλά χρόνια, αλλά δεν έβγαινε με συνέπεια. Προχωρούσα σε έκδοση όταν είχα κάτι να πώ, όταν υπήρχε ανάγκη να βγει κι όταν κι εγώ ήμουν οικονομικά ικανή να το βγάλω. Υπήρχε μια περίοδος που με είχαν ταράξει στις μηνύσεις και με είχαν εξοντώσει, είχα κάνει να βγάλω τεύχος ενάμισι χρόνο. Το “κράξιμο” βοήθησε πολλούς ομοφυλόφιλους ηθικά κι αυτό το βλέπω καθημερινά ακόμη και σήμερα, από ανθρώπους που με διάβαζαν τότε και σήμερα με πλησιάζουν για να με βοηθήσουν τιμής ένεκεν για το καλό που τους έκανε τότε η συντροφιά και η ηθική υποστήριξη του περιοδικού. Επίσης το “κράξιμο” επηρέασε και πολλούς δημοσιογράφους όπου μετά από τις παρεμβάσεις μας σταμάτησαν επιτέλους να μας παρουσιάζει ώς το “τρίτο φύλο”. Άλλαξε μέσα απ’αυτό πάρα πολλά πράγματα. -Οι παλαιότερες γενιές των τρανς σε τι μοιάζουν και σε τί διαφέρουν από τις νεότερες; Θεωρώ πως η κοινότητα των τράνς γερνάει. Δε βγαίνουν πολλές καινούριες προς τα έξω. Αλλάζει η εποχή και μαζί της η σεξουαλικότητα. Ρωτάνε πχ μια τρανς αν είναι ενεργητική ή παθητική. Μα αυτό πριν μια πενταετία ήταν αδιανόητο. Είναι δυνατόν να κάνεις αλλαγή φύλου να πέρασες μια τόσο μεγάλη ταλαιπωρία και να σε ρωτούν τι είσαι; Δεν καταλαβαίνουν; Θα παρέμενες αγοράκι αν ήταν έτσι. Οι παλιές ήταν πιο σκληρές. Φύγανε και πολλές βέβαια, αλλά να ξέρεις πως οι τρανς είμαστε η μόνη κοινότητα που έχει τόσο ελάχιστα ποσοστά στο aids, μιλάμε για κάτω από 1%. Tο ίδιο συνέβαινε και παλαιότερα με τη σύφιλη κλπ, πάντα προσέχαμε και αγαπούσαμε τη ζωή. Όταν ζεις στο δρόμο, έχεις μάθει και αναπτύσσεις τις άμυνες σου. -Οικογένεια δεν έχετε κάνει, παρόλ’αυτά, έχετε ένα παιδί μιλήστε μας γι’αυτόν: Δεν έχω κάνει γάμο, ούτε έκανα παιδιά. Έχω ένα γιo, τον Κωνσταντίνο, ο οποίος είναι σήμερα 29 ετών. Βρέθηκε στη ζωή μου όταν ήταν ένα μικρό αγοράκι 14 ετών. Προέρχεται από οικογένεια μεταναστών από τη Ρουμανία. Είμαι πάρα πολύ περήφανη για τον Κωνσταντίνο γιατί είναι ένα καλό παιδί. Έζησε μαζί μου από τα 14 έως τα 21 του, δεν το υιοθέτησα νόμιμα, αλλά τον μεγάλωσα εγώ. Αισθάνθηκα την ηθική υποχρέωση όταν το παιδί ήταν αβοήθητο στο δρόμο να το περιθάλψω κι να του δώσω στοργή, αγωγή κι αγάπη, γιατί ποιος ξέρει πού θα είχε καταλήξει εάν δεν βρισκόταν ένα σπίτι για εκείνον στην τρυφερή ηλικία της εφηβείας του. -Αν γυρίζατε το χρόνο πίσω, τι θα θέλατε να ξαναζήσετε και τι όχι ; Θα γινόμουν λίγο πιο σκληρή, μόνο αυτό. Δε θα ήθελα να αλλάξω τίποτα, είμαι τόσο χορτασμένο άτομο, έζησα και ερωτικές δόξες είχα και κοινωνική αποδοχή. Το μεγάλο μου παράπονο είναι πώς δεν έχω μια δουλειά και καταφεύγω ακόμη στην πορνεία. Έκανα μια έκθεση φωτογραφίας στο Λονδίνο και ήρθε να τη δει μέχρι και η Bjork. Εδώ καμία αναγνώριση της δουλειάς μου και καμία επαγγελματική πρόταση για να ασχοληθώ με κάποιο αντικείμενο αξιοπρεπές και δημιουργικό. -Πιστεύετε στο Θεό; Θεωρείτε πως η εκκλησία ασκεί λειτούργημα; Δεν πιστεύω στο Θεό και καλό θα ήταν οι παπάδες να σταματήσουν να εμπλέκονται στη νομοθεσία και τις κρατικές υποθέσεις. Εδώ στην Ελλάδα δεν είμαστε πολύ φανατικοί χριστιανοί μάλλον η Ορθοδοξία είναι μια “εικαστική παρένθεση” στη ζωή των ανθρώπων πχ. θα συγκινηθούν με τον επιτάφιο ή θα πάνε στην Ανάσταση. Αυτό που χρειάζεται είναι να διαχωριστεί η εκκλησία από το κράτος. Οι αρχιεπίσκοποι βγαίνουν και κάνουν κηρύγματα μίσους για τους ομοφυλόφιλους, το σύμφωνο συμβίωσης κά. Αυτό πρέπει να σταματήσει αν θέλουμε να λεγόμαστε πολιτισμένη χώρα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-24 13:01:30

Θέμα: Στραπ Ον

Δημοσίευση: Υπάρχει μια κατηγορία ανδρών που δεν είναι gay αλλά τους αρέσει να έχουν παθητικό ρόλο στο σεξ με γυναίκα Θέλω χωρίς να αρχίσουμε τα κραξίματα (κατι που δεν το επιτρέπει το φόρουμ από όσο έχω δει) να μου πουν κάποιοι που είναι λάτρης του συγκεκριμένου σεξ πως προέκυψε και τι ευχαρίστηση παίρνουν από ένα πλαστικό φαλό

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-26 13:20:32

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: την καλημερα μου στους καβλιαρηδες του φόρουμ

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-26 13:34:31

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλησπέρα σε όλο το κόσμο

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-05 18:44:05

Θέμα: Γυναίκα μοιράζετε τον άντρα της με την μανα κι αδερφη

Δημοσίευση: Αν δίνουν κώλο άρχοντας ο γαμπρός πες τα ρε αντιν όσα αξίζει ένας κώλος δεν αξίζει ο κόσμος όλος

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-13 12:37:40

Θέμα: Ποιο τραγούδι ακούτε αυτή την στιγμή;

Δημοσίευση: i feel 80's

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-13 23:23:22

Θέμα: Ποιο τραγούδι ακούτε αυτή την στιγμή;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-14 00:06:11

Θέμα: Ταυλανδη Σεξοτουρισμος

Δημοσίευση: ψιλο βητα δεν ειναι οι γυναικες εκει? οι πιο ομορφες γυναικες εκει τα τραβελια :kavles:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-24 23:09:31

Θέμα: Ποια πιστευετε ειναι η καλυτερη ταινια εμιστημονικης φαντασιας των τελευταιων ετων;

Δημοσίευση: περιμενω νεο ματρξ

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-24 23:10:58

Θέμα: Σενεγαλη

Δημοσίευση: αν πας φιλε να μας πεις και για τραβελια

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-24 23:11:48

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Απο κοριτσια τριτου τυπου πως αει η εκει αγορα;

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-24 23:13:10

Θέμα: Ταυλανδη Σεξοτουρισμος

Δημοσίευση: χανεις

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-24 23:19:59

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: εχω ακουσει παντως οτι τα κοριτσια εχουν ακριβηνει κατα πολυ στη βουλγαρια & στη ρουμανια,σε σχεση με παλιοτερες εποχες πουπολυς κοσμος πηγαινε σε αυτες τις χωρες για να γαμησει φθηνα. ισχυει? Η ΕΕ τα εχει ακριβινει ολα φιλε

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-24 23:22:51

Θέμα: Ποια πιστευετε ειναι η καλυτερη ταινια εμιστημονικης φαντασιας των τελευταιων ετων;

Δημοσίευση: ερχεται χριστουγεννα νομιζω νοσηρη φαντασια 2 αδελφων τραβε ασχημα τραβε αλλα ταινιαρες κριμα που δν θα παιζει ο λορενς φισμπερν

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-24 23:25:16

Θέμα: Ταυλανδη Σεξοτουρισμος

Δημοσίευση: ευτυχως που εχω αλλεργια στα πλαστικα βυζια & μαλλον θα τις απεφευγα τις περισσοτερες! γουστα αδερφε το πρωτο τραβελι που γαμησα ηταν Ταυλανδη απο τοτε εγινα κωλομπαρας

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-24 23:29:05

Θέμα: Ποια πιστευετε ειναι η καλυτερη ταινια εμιστημονικης φαντασιας των τελευταιων ετων;

Δημοσίευση: για οποιους δεν την εχει δει στυλ Ματριξ (περιπου)

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 00:27:04

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: Καλά έκανε γιατί αν δεν έχυνες, είχε τελειώσει από την αντζέντα σου. Είναι σαν άτυπο συμβόλαιο. Ειδικά σε cg, "απαγορεύεται" η αποτυχία. Τώρα μέσα της έχει μια ελπίδα να σε ξαναδεί πελάτη (άλλο που εσύ ξενέρωσες).  :( εγώ έχω πάνω από μια αποτυχίες κυρίως λόγο ηλικίας και πιστεύω ότι τα αρσενικά είναι πιο εγκεφαλικά πλάσματα από το μύθο ότι το σεξ για της γυναίκες είναι θέμα μυαλού

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:25:22

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: αν και είσαι γκέι το λες ολόσωστα Συμφωνώ 100% πολλά like από εμένα :like: όπα δεν είμαι γκέι είμαι κολομπαράς :mid-finger: άλλο αυτό για ορισμένους είμαι γιατι γαμάω τραβελια και μόνο ενεργητικος  αλλα στην χειρότερη αντε να με πεις bisexual

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:34:32

Θέμα: Άνδρες που γουστάρουν να βλέπoυν τις γυναίκες τους να γαμιούνται με άλλους άνδρες

Δημοσίευση: Η ανωμαλία έχει βαρέσει κόκκινο  :s το λένε πλέον σεξουαλική απελευθέρωση πρακτικά να το δεις αφού θα φας που θα φας το κέρατο κάτσε να το δεις και να το εμπεδώσεις κιόλας :cwlos:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:37:18

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: Μου έστειλε μόλις τώρα π.μ ο μέγιστος για πως και τι.  Του το είχα πει και σε άλλο θρεντ αλλά μάλλον δεν θα το είδε. Λύθηκε κι αυτό. :D μακάρι ο αντμιν να λύνει εύκολα κι έτσι τα προβλήματα κι όταν κάποια στιγμή θα μπουκάρει κόσμος

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:39:07

Θέμα: Το Facebook αλλαζει ονομα

Δημοσίευση: ειναι σιγουρο οτι θα αλλαξει ή το συζηταμε για πλακα? κι όμως ισχύει

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:54:36

Θέμα: Το Facebook αλλαζει ονομα

Δημοσίευση: Το Facebook πρόκειται να προχωρήσει σε «rebranding», κάτι που σημαίνει ότι ενδέχεται η ονομασία της μητρικής εταιρείας να αλλάξει καθώς προχωράμε στην εποχή του metaverse όπως την οραματίζεται ο CEO, Mark Zuckerberg. Ενδεχομένως η νέα ονομασία να σχετίζεται και με τον κόσμο εικονικής πραγματικότητας, που δεν έχει ακόμα «μετουσιωθεί» σε προϊόν και έχει την ονομασία Horizon Worlds. Λογικά, το μεγαλύτερο κοινωνικό δίκτυο θα διατηρήσει την ονομασία του, ωστόσο θα βρίσκεται υπό την «ομπρέλα» μίας νέας μητρικής εταιρείας, μαζί με τις εταιρείες Instagram, WhatsApp και Oculus στα πρότυπα της Alphabet, κάτω από την οποία βρίσκονται η Google και τα υπόλοιπα πρότζεκτ των Larry Page και Sergey Brin. Σύμφωνα με την ιστοσελίδα The Verge, το όνομα της μητρικής εταιρείας αποτελεί επτασφράγιστο μυστικό, με τα περισσότερα υψηλόβαθμα στελέχη του Facebook να μην το γνωρίζουν -εκτός από τον Mark Zuckerberg υποθέτουμε. Εδώ και καιρό, ο CEΟ του Facebook έχει κάνει γνωστό ότι επιθυμεί να μετατρέψει το Facebook σε μία εταιρεία metaverse ενώ πριν λίγες ημέρες ανακοινώθηκε ότι πρόκειται να γίνουν 10 χιλιάδες προσλήψεις υψηλής εξειδίκευσης στην Ευρωπαϊκή ήπειρο τα επόμενα πέντε χρόνια. Οι εξειδικευμένοι μηχανικοί θα είναι προσηλωμένοι στον στόχο της ανάπτυξης του metaverse, ενός κόσμου εικονικής και επαυξημένης πραγματικότητας. Να θυμίσουμε ότι πριν από ένα μήνα περίπου, το Facebook σε συνεργασία με την εταιρεία Luxottica ανακοίνωσε τα γυαλιά επαυξημένης πραγματικότητας Ray-Ban Stories. Επί του παρόντος δεν είναι σαφές πόσο καιρό το Facebook σχεδιάζει να αλλάξει την ονομασία του ωστόσο είναι σχεδόν βέβαιο ότι αυτή η εξέλιξη θα λειτουργήσει και ως αντιπερισπασμός από τις έρευνες που αντιμετωπίζει μετά τα τελευταία σκάνδαλα. Ένα πρώην στέλεχος του Facebook, αναλαμβάνοντας ρόλο πληροφοριοδότη για το Κογκρέσο και την Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς των Ηνωμένων Πολιτειών αποκάλυψε έναν πραγματικό θησαυρό εσωτερικών εγγράφων και κατηγόρησε ευθέως το Facebook ότι επιλέγει «το κέρδος έναντι της ασφάλειας» των χρηστών του, κάτι που ο Mark Zuckerberg αρνήθηκε κατηγορηματικά. Η Frances Haugen έκανε γνωστό επίσης ότι μετά από μία εσωτερική έρευνα του Facebook διαπιστώθηκε ότι το Instagram επηρεάζει αρνητικά την ψυχική υγεία των εφήβων και πως το Facebook απέκρυψε τα ευρήματα της έρευνας. Επίσης, καταθέτοντας ενώπιον της Γερουσίας, η Frances Haugen δήλωσε ότι το κοινωνικό δίκτυο λέει επανειλημμένως ψέματα για την πλατφόρμα του, για την «αποτελεσματικότητα των συστημάτων τεχνητής νοημοσύνης του και για τον ρόλο του στη διάδοση διχαστικών και ακραίων μηνυμάτων». Η Francis Haugen φαίνεται πως έχει πολλές ιδέες και προτάσεις για το τι πρέπει να αλλάξει με το Facebook ωστόσο είμαστε σίγουροι πως καμία από αυτές δεν έχει σχέση με την αλλαγή του ονόματός του.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:55:12

Θέμα: Κάνω ερωτικο μασαζ

Δημοσίευση: ενεργητικός ή παθητικός Αλέξανδρε;

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-17 20:29:30

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: και που να δείτε τι φωτοσοπ στα τραβέλια που γαμάω :JA:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-15 20:53:32

Θέμα: Βρέθηκε νεκρή 24χρονη τρανς πορνοστάρ

Δημοσίευση: Η τρανς πορνοστάρ Αντζελίνα Πλιζ, που αγνοούνταν για τέσσερις ημέρες, βρέθηκε τελικά νεκρή. Οι Αρχές βρήκαν το άψυχο σώμα της 24χρονης στο διαμέρισμά της στο Λας Βέγκας και αναφέρουν μάλιστα, πως ήταν σχεδόν αγνώριστη. Όπως αναφέρει δημοσίευμα της Daily Mail, την εξαφάνισή της δήλωσε η μητέρα της, αφού η Αντζελίνα είχε σταματήσει να απαντάει στα μηνύματά της για τέσσερις ημέρες. Σύμφωνα με την έρευνα των ιατροδικαστών, ο θάνατός της υπολογίζεται πως επήλθε στις 11 Μαρτίου. Η αιτία δεν έχει διευκρινιστεί ακόμα, όμως σύμφωνα με τις τοξικολογικές εξετάσεις, η 24χρονη είχε καταναλώσει υπερβολική δόση κεταμίνης. Αν και η ποσότητα δεν φαίνεται να ήταν επαρκής για να της αφαιρέσει τη ζωή, η μητέρα της δηλώνει πως πιθανότατα, υπήρξε κάποια επιπλοκή, αφού δεν ήταν το μοναδικό ναρκωτικό που κατανάλωσε. Εκείνη τη νύχτα, η Αντζελίνα είχε πάει σε ένα «άγριο πάρτυ με ναρκωτικά». Στον οργανισμό της εκτός από κεταμίνη, βρέθηκε μικρή ποσότητα κοκαΐνης. Γύρισε μόνη της στο σπίτι της, οπότε κανείς δεν είχε επίγνωση της κατάστασης, στην οποία βρισκόταν. Η άτυχη νεαρή σχεδίαζε να παρεβρεθεί στα AVN Awards, την επόμενη εβδομάδα, καθώς είχε κερδίσει υποψηφιότητα για την κατηγορία «Καλύτερης Τρανς Ηθοποιού» της χρονιάς. «Είχε πολύ καλή ψυχολογία και ήταν ενθουσιασμένη που θα πήγαινε σε αυτά τα βραβεία. Το μόνο της παράπονο είναι ότι το φόρεμά της δεν ήταν ακόμα έτοιμο», είπε χαρακτηριστικά η μητέρα της στη Daily Mail. Δήλωσε μάλιστα, πως γνώριζε ότι η κόρη έκανε χρήση ναρκωτικών ανά διαστήματα, όμως δεν ανησυχούσε πως είχε φτάσει σε σημείο να εθιστεί. «Μου είχε πει πως είχε πάει σε ένα πάρτυ κι είχε πάρει κεταμίνη και το είχαμε συζητήσει. Δεν ήξερα ότι το κάνει συστηματικά. Της είχα πει να προσέχει και μου είπε ότι ξέρει τι κάνει. Δεν μου άρεσε φυσικά, αλλά προσπάθησα να το χειριστώ σαν φίλη της», ανέφερε.

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-22 10:32:16

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλημέρα σε όλους

Δημοσιεύθηκε: 2022-05-03 11:18:25

Θέμα: Στραπ Ον

Δημοσίευση: Συγνωμη φιλε μου που θα παρω μια αλλη αποψη, αλλα αντρες που τους αρεσει να τον παιρνουν απο τον κωλο, η να δινουν τσιμπουκι σε τρανς η αλλους αντρες,…….δεν ειναι αντρες! Εχουν πολλες ονομασιες στην πορνοβιομηχανια οπως sissy, trans, gay, και η πραξη λεγεται feminization (σε κανει γυναικα). Το αποτελεσμα ειναι οτι δεν ειναι αντρες ασχετως αν ανατομικα εχουν το εργαλειο. καλά έλα να σου δείξω το εργαλείο μου που ακόμα και τραβεστι σοκάρονται και μετά έλα να μου πεις Για εμένα τα τραβεστί είναι λύση ανάγκης, 'οσες γκόμενες είχα μου έβαζαν δακτυλίδι εώς εκει θα μπεις καλά για γυναικείο κώλο;;;; ποτέ μα πότε ούτε το κεφάλι

Δημοσιεύθηκε: 2022-09-14 19:08:05

Θέμα: Πόσο εμπιστεύεστε τις κριτικές των μελών;

Δημοσίευση: πάντως εγώ δεν βοηθιέμαι εδώ σε θέμα κριτικών λόγο ιδιεταίρων γούστων

Δημοσιεύθηκε: 2023-04-23 18:41:37

Θέμα: Σας αρέσει να ακούγεται η γυναίκα στο κρεβάτι;

Δημοσίευση: Και σε οποιον δεν αρεσει ο γυναικειος ηχος ικανοποιησης; με το δικό μου εργαλείο ο ήχος είναι πόνου μου βάζουν δακτυλίδι μέχρι εδώ μπαίνεις xaxaxaxaxa¨¨

Δημοσιεύθηκε: 2023-04-23 18:43:04


Forum Tasks