Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του sex volcano (91)

Θέμα: δαλματικες ακτες road trip

Δημοσίευση: γενικ μια καλη αποδραση και ειδικα φτηνη αν πατε με αμαξι με φιλους κια συνδιασμο με wellcum ωστε να εχει κα γαμησακι ενω για ιεροδουλες πιο πολλες επιτυχιες εχεις στα τρενα στη νεα πολη της βενετιας που δεν ηταν τοσο ακριβες αρκει να πετυχεις καμια καλη μαροκανα  απο επιστροδη σκοδρα και πριστινα τιποτα το σπουδαιο αφου δυσκολα τα πραγματ σε μουσουλμανικες χωρες η προστινα τρελη αναπρυξη και πρεπει να ομολογησω οτι με τιντερ εβγαλα μωρα αλλα δεν ειχα χρονια και ειπια ενα καφε στη σκεντερμεπυ πλατεια κια ενα φαγητο οοι δρομοι εκτος απο μαυροβουνιο ειναι αυτοκινητοσρομοι δλδλ θεσσαλονικη βανετια ολο 110 τοις εκατο αυτοκινητοδρομοιι και επιτροφη απο τα παρλια παλι αυτοκινητοδρομοι εως το ντουμπροβνικ μετα απο σκοδρα εως προστινα παλι αυτοκινητοδρομοι και απο προστινα εως σκοπια κια θεσσαλονικη πλαι αυτοκινητοδρομοι φτιαξαν δρομαρες εκιε πλεον

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-04 07:31:54

Θέμα: δαλματικες ακτες road trip

Δημοσίευση: :hi: και συντομα φευγω σοσουα μποκα τσικα και εκει θα εχει πολυ σεξοτουρισμο

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-04 09:46:25

Θέμα: δαλματικες ακτες road trip

Δημοσίευση: θα σας μαλωσω μετα τη πατταγια τα πιο σεξοτυριστικα μερη του κοσμου αγιο μονινικο κ μετα κοστα ρικα για λευκανες λατινες

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-04 11:39:18

Θέμα: δαλματικες ακτες road trip

Δημοσίευση: Χαράς στο κουράγιο σου εγώ με το αυτοκίνητο ούτε Κόρινθο Αθήνα δεν θέλω να πηγαίνω 50 χιλιαδες χλμ ετησιως με αμαξι βουλγαρια ελλαδαθρακη χαλκιδικη

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-05 07:36:02

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: σιγα μην παω με πενηνταρα ουτε καν να το σκεφτώ Έχει καρδιά όμως εικοσαρας :s

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-02 10:19:36

Θέμα: Μάτι από Eλληνίδες στο Instagram

Δημοσίευση: Πρέπει να κανω ινστα διότι όλο το παιχνίδι για τους μουγγοθοδωρους στο live καμάκι πλέον παίζεται εκεί στο ινστα

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-23 14:02:06

Θέμα: Dora Meszaros

Δημοσίευση: Α ρε πατρίδα ,,το σκυλιά πολέμου βγάζεις

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-26 01:14:51

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: αγαπάμε σεξοτουρισμό  :sexy-blonde: Στα 33 ξεκίνησες το σεξοτουρισνο;;;κ μέχρι τότε τι έκανες;;;;;;;; Εγω στα 15-16 πύργος που ανέβηκα σε φίλο που σπούδαζε εκεί κ ήταν 18 ετών  Χρυσες εποχές 90's Τώρα βαριά πεπόνια πλεον Θρυλικό μαγαζί το κοσμοπολιταν Στον πύργο που άφησε εποχή διαστημικό φουτουριστικό Κλαμπάκι Επίσης golden sands varna πρώτη φορά είδα live διαγωνισμό πίπας με τους δυο νυν κουμπάρους μου Πριν πολλά χρόνια στο cabana beach bar πίσω από τα mcdonalds

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-26 01:24:14

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: καποιοι γαμαγαν κι ελληνιδες πιο πριν :D Ελληνίδες στο εξωτερικό στρεει;;;?

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-26 07:33:49

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Ένας οδηγός για σκληρούς ταξηδιαρηδες μύστες  Στριπτιτζαδικα όπως playboy trakya plovdiv Butterfly plovdiv ακριβό. Αλλά καλή ποιότητα δίπλα στο ραμαντα χοτελ Επίσης βίζιτες στη καφετέρια αργά βράδυ στο χοτελ Μαρίτσα  Δεν αξίζει. Κama sutra kai fetish sifia διότι. Πολύ ακριβά κ κοιτάνε να σου φαν λεφτά Πολύ must Strip Τεαse με βαριά παράδοση έχει η Στάρα.  Μικρά Και τίμια στη μποτεβ οδο Βάρνα το τουριστικό κάτι. Από το. Ξενοδοχείο τσερνο μορε το θεωρώ απάτη Από πιατσοβιες έχει καλουτσικες πριν την Βέλικο Τάρνοβο από γκαμπροβο Τρακια στο Πλόβντιβ στην αερογέφυρα. Αλλά γυφτισσες Παζαρτζικ στην ανατολική εξοδο ίσως τις περισσότερες Ωραία μωρά από σοφία Μοντάνα κ πριν την Μοντάνα στη λεωφόρο κ αριστερά Ρουσσε στην έξοδο για ταργκοβιστε  Για μπουρδέλο χώρους στο καρτζαλι στο χοτελ  Αρντα σίγουρα 4-5 κ τις. Αλλάζει συχνά Χασκοβο στο χοτελ τρακυα με ουκρανιδες Από το. Strip. Tease joy δεν αξίζει. Κ νομίζω έκλεισε Zlatni pyasatsiστο τουριστικό μέρος στον κλειστό  μέρος στον πεζόδρομο προς odesos hotel k notia Στο μπαρ Μαλιμπού παίζουν freelancer  Επίσης aπο. Αξιόπιστα σαητ μόνο το αlo bg κ αυτό κατόπιν σκληρής διαπραγμάτευσης ότι οι φωτός είναι αληθινές κ ξεκαθαριστεί στο τηλ τις υπηρεσίες Γενικά Βαλκάνια αν δεν μιλάς  Γλώσσα φεύγεις ακλαφτος Σαντάνσκι δεν έχω πάει ποτέ διότι όπου κοντά με την Ελλάδα είναι χαλασμένη ιστορία πλέον όσο πιο μακριά τόσο πιο καλά Βάρνα Ρούσε Βέλικο Τάρνοβο βιντιν. Ψηφίζω Live καμάκι τελειωμένη υπόθεση ίσως μωλ παρανταις σοφία λόγω ότι είναι τεράστιο Για. Μένα αξίζουν τα σπα όπως. Χισαρια Μέλνικ βελινγκραντ Με παρέα με γκομενετα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:02:41

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Μα Σαντάνσκι ανέκαθεν είχε κυρίως γυφτοπουλες Πίστεψέ με δεν έχω πάει ποτέ  Και στην άλλη μεριά σβιλενγκραβτ είχε μπουρφελσκι με κορίτσια αλλά εκεί μόνο για δουλειά έχω πάει Για lobe καμάκι όσο πιο μακριά κ επαρχία τόσο πιο καλά δλδ πίσω από την οροσειρά της Στάρα πλαϊνά πόλεις όπως ταργκοβιστε  ραζγκρσντ Ρούσε Πλέβεν Σιλίστρα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 08:00:31

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Γεια σου ρε ουκ χάρη Εκείνα που θεωρώ απάτη είναι τα στριπτιτζαδικα στη Σόφια Στο χασκοβο σαν τριεθνές είχε δύο καλά κ προσπαθώ να θυμηθώ το ένα στον πλακόστρωτο Το άλλο ήταν στο κτήριο μιλένιουμ joy Πολύ μιλφαρα η ιδιοκτήτρια του

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-03 09:36:28

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Τα καλά μωρά τελος δίχως λεφτά Μόνο τραυματισμένες αντιλόπες Πάντως τα κλαμπακια τους είναι μοναδικά wgarden sin city galaxy

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-03 19:38:28

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Καλώς τους.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-05 14:48:22

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: τι τιμες παιζουν; Sυνηθως μισάωρο 25-50 ευρώ Ένα μπαλάκι κ διαπραγματεύσεις σκληρές στα έξτρα Συνήθως τόσο σκληρές όσο το 2015 το καλοκαίρι που τελικά θα σε γαμησει γυρνώντας την συμφωνία

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-05 14:50:45

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: τιμες Αθηνας πανω κατω καλα μουνια γενικα; Από υπηρεσίες μάπα Σοανια να πετύχεις καλή Το μόνο καλό ότι μπορεί να πετύχεις πιτσιρίκια φρέσκο πραμα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-06 09:36:36

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Η βουλγ από τις λιγότερες επικυνδηνες φίλε Τώρα ίσως ξαναανοιξει το αμιγκο seimg ckub Sofia τον επόμενο μήνα Ένα σουιγκ κλαμπ στο Λιουλιν σοφίας

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-10 22:32:39

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Μέτριες επίδοσης κ ψηλό απάτη Έφυγε. Προχτές. Για. Βάρνα. Κ τουραρε πλοβντιβ

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-20 20:29:43

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Δουλεύει στην τρακυα Πλόβντιβ κ την πήρε δικός μου. Που σπουδάζει 25 χρόνια κ λέει. Άξιζε. Αλλά εγώ όταν της τηλεφώνησα δούλευε απογεύματα Στο εσκορτακι είμαι πρωινός. Τυπος

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-20 20:31:22

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: καλα ρε φιλε τι σπουδαζει ο δικος σου 25 χρονια; :hmmmm: :bounce: Επαναλαμβάνει τις χρονιές για να τα μάθει καλύτερα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-20 22:26:37

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Επαναλαμβάνει τις χρονιές για να τα μάθει καλύτερα Χα ΧΑ μένει στην ίδια χρονιά διότι θέλει να τα μάθει καλυτερα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-22 15:25:19

Θέμα: Σενεγαλη

Δημοσίευση: Επειδή μαζεύω ινφος  Ξέρει κανείς από Σενεγάλη;;; Λεν αν κ μουσουλμάνες είμαι δυνατές στο γαμησι κ κάποτε μπερδεψα τα μπούτια με μια στην Αφρική Loght muslim ως ειναι Help

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-22 15:29:18

Θέμα: Σενεγαλη

Δημοσίευση: Δεν σου αρεσει η ζωη; Σε χωρα μουσουλμανικη (γαλλοφωνη μεν) φιλος πανε καμια Σομαλια Αφρικη μεχρι Αιγυπτο εχω παει και σε τουριστικα μερη Γαλλόφωνος μουσουλμανικός κόσμος στην Αφρική κάνει τα ωραιότερα γαμησια ΧΑ ΧΑ Αίγυπτο σε τουριστικά σαν Έλληνας λόγο δύσκολο να παω

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-23 12:18:14

Θέμα: Σενεγαλη

Δημοσίευση: γιατι ρε αδερφε Μια χαρα φιλικη χωρα ειναι η Αιγυπτος εχει και πολλους χριστιανους Εννοώ στα τουριστικά μέρη όπως υογκαρντ κ το άλλο ότι είναι μόνο μεγάλα ξενοδοχεία all inclusive κ δεν έχει τουριστικό χρωμα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-23 19:18:23

Θέμα: Σενεγαλη

Δημοσίευση: παλι ταξιδι ρε; κωλο δεν βαζεις μέσα Mού λείπει η αφρικανική βρώμα κ είπα μάτην επισκεφτώ τυπε Ξέρεις. Κανένα να έχει βρεθεί σε αυτές τις. Γειτονιές;;;

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-23 20:28:05

Θέμα: Σενεγαλη

Δημοσίευση: εγω μονο ρωσια θελω να παω,στην πηγη του μουνιου! Δυστυχώς στην πηγ πηγή που λες ολεοςυ δεν ασχολούνται κ τόσο με εμσς

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-24 09:51:27

Θέμα: Σενεγαλη

Δημοσίευση: ουτε την γριππη μου δεν στελνω εκει :fingers: τραβα να δεις τα αδερφια μας τους Ισραηλινους καλυτερα Θα σε πάρω μια μέρα Ν σε γνωρίσω κ θα σε βάλω με τρεις αφρικανες να γλειφεσαι

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-24 09:54:17

Θέμα: Σενεγαλη

Δημοσίευση: αν πας φιλε να μας πεις και για τραβελια Man εκεί ο κάθε αράπης τραβρλος θα κουβαλάς τουλάχιστον μισό μέτρο φιδι

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 22:27:18

Θέμα: Βουλγαρία. - οδηγός. Σεξ

Δημοσίευση: Κατι ρωσιδες εσκορτς που πηρα τηλεφωνο και ρωτησα στην Σοφια ηθελαν τα διπλα απ οτι αυτες στην Ελλαδα Βουλγαρες δεν παω με τιποτα γιατι ειναι πολυ σπανιο να πεσεις σε καλη επαγγελματια 90 tois εκατο οι Βουλγάρες θα είναι κομοδινα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-30 18:50:10

Θέμα: Σενεγαλη

Δημοσίευση: εσυ θα πας για περπατημα ε; Όταν πας Αφρική γαμας κ δε γράφεις σεντόνια όπως αυτοί στο ανατ μπλοκ που γαμανε τη χούφτα τους κ το.παροσιαζουν ότι γαμαν Ιρίνα σαυκ ΧΑ χα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-30 18:55:48


Forum Tasks