Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του ΑΡΗΣ (78)

Θέμα: Το αγορι μου γουσταρει μια στριπερ

Δημοσίευση: Καλησπερα παιδια,  εχω ενα προβλημα και θελω να τμου πειτε τη γνωμη σας.  Απο τον Μαιο το αγορι μου αρχισε να φλερταρει με μια στριπερ (δεν θα πω το μαγαζι για να μην φωτογραφισω κατι) Πλεον εχω φτασει σε σημειο που νιωθω την ανασα της στο σβερκο μου και δεν ξερω τι να κανω.  Να τον χωρισω και να τον αφησω να ζησει τον ερωτα του με την στριπερ ή να προσπαθησω να δω τι μπορει να σωθει.... αν σωζεται? Αν είσαι 100 κιλά όπως οι περισσότερες ελληνίδες λογικό είναι να θέλει κάποια καλλίγραμμη κοπέλα

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-29 13:34:26

Θέμα: Φωτογραφίες και βίντεο απο εκδιδόμενες εν δράση

Δημοσίευση: Γνωστή γλαμουρίτσα,δεν νομίζω ότι χρειάζεται συστάσεις

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-29 16:55:57

Θέμα: Το αγορι μου γουσταρει μια στριπερ

Δημοσίευση: οταν του εκανε σκηνουλες για το που χαθηκε το καλοκαιρι Έχασε τον αιμοδότη το κορίτσι τι να έκανε ;

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-08 04:29:14

Θέμα: Το αγορι μου γουσταρει μια στριπερ

Δημοσίευση: περα απο τη πλακα οντωσ το χειρίστηκες καλα Δεν то χειρίστηκε καθόλου καλά. Αν δεν ήταν περιεργίδου και δεν ψαχνόταν δεν θα ήξερε τίποτα. Αν δεν ξέρεις ότι τρως κέρατο ζεις ευτυχισμένος και δεν έχεις αγωνίες και καρδιοχτύπια

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-08 04:33:08

Θέμα: Κώλοι παντού

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-10 01:59:23

Θέμα: Mousses

Δημοσίευση: Έχουν γίνει υπερβολικά πολλά τα μαγαζιά στην περιοχή. Στο συγκεκριμένο δεν έχω πάει ποτέ

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-15 14:00:11

Θέμα: Alcatraz

Δημοσίευση: Η Ναυαρχίδα της Συγγρού

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-15 14:01:44

Θέμα: Ρωσο-Ουκρανικός πόλεμος! Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου;

Δημοσίευση: Δεν είναι σαν τον κινηματογράφο, πολύ δύσκολο πράγμα η πολεμική σύρραξη.Γενικά, νομίζω ότι καμία πλευρά δεν είναι σε θέση να επιτύχει τους στόχους που έχουν τεθεί σε σύντομο χρονικό διάστημα . Αυτό δεν θα διαρκέσει για λίγες εβδομάδες, θα διαρκέσει για πολύ.

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-15 15:30:07

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Δωσε πονο Τζοάννα,καύλα

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-18 19:51:29

Θέμα: Ρωσο-Ουκρανικός πόλεμος! Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου;

Δημοσίευση: Τα τελευταία 100 χρόνια χάλια πάνε σε όλους τους τομείς. Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα αλλάξει αυτό τώρα ; Φταίει ο λαος που δεν σηκώνεται να διεκδικήσει μια καλύτερη εξουσία στην Ρωσία

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-18 20:26:37

Θέμα: Το αγορι μου γουσταρει μια στριπερ

Δημοσίευση: Δεν θεωρώ ότι η λύση είναι η άγνοια αλλά η μη πραγματοποίηση της πράξης εξαρχής από το άτομο.  Είναι μεγάλο προτέρημα η αυτοσυγκράτηση και το να σκέφτεσαι πριν κανεις κάτι. Θα σε συμβούλευα λοιπόν και εσύ να δείχνεις εγκράτεια όταν σε έχει πιάσει κόψιμο η όταν είναι γεμάτη η ουροδόχος κύστη σου και θέλεις να πας τρέχοντας στην τουαλέτα. :axaxaxa:  Και μην μου πεις δεν είναι το ίδιο,όλα τα παραπάνω ανθρώπινες ανάγκες είναι Φάε το κέρατο σου και ηρέμησε,δεν έγινε και τίποτα κρέας μπαινει κρέας βγαίνει

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-21 15:12:12

Θέμα: Το αγορι μου γουσταρει μια στριπερ

Δημοσίευση: Τον αιμοδότη δεν νομίζω ? Γιατί τι άλλο φανταστικές ότι μπορεί να είναι ένας πιτσιρικάς για μια επαγελματία σεξ εργάτρια ?

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-21 16:34:13

Θέμα: Παράξενα νέα από όλο τον κόσμο

Δημοσίευση: Βόλος: «Τα πρόβατα έφαγαν 300 κιλά χασίς και πρασινάδα, πηδούσαν πιο ψηλά απ’ τα κατσίκια» λέει ο ιδιοκτήτης της καλλιέργειας Σε κατάσταση τρέλας και… κορδέλας βρέθηκαν τα πρόβατα που εισέβαλαν σε θερμοκήπιο έξω από τον Αλμυρό Βόλου που καλλιεργείται φαρμακευτική κάνναβη και κατανάλωσαν μια σεβαστή ποσότητα, που ξεπερνά τα 300 κιλά. «Εγώ είμαι πολύ καλά, αλλά καλύτερα είναι τα πρόβατα, γεμάτα τρέλα και...κορδέλα. Τα βλέπουν όλα πανέμορφα» ανέφερε χαριτολογώντας ο ιδιοκτήτης της καλλιέργειας Γιάννης Μπουρούνης, μιλώντας στον Status FM 107,7 Θεσσαλονίκης.Ο κ. Μπουρούνης είπε μάλιστα ότι τα πρόβατα πηδούσαν πιο ψηλά και από τα κατσίκια, ενώ εξήγησε πώς έγινε το περιστατικό.«Είμαστε η μεγαλύτερη μονάδα θερμοκηπιακής κάνναβης στην κεντροανατολική Ευρώπη. Χάσαμε το 80% της παραγωγής μας από τις πλημμύρες. Την ώρα που προσπαθούσαμε να σώσουμε ό,τι μπορούσαμε, ξαφνικά βλέπουμε μέσα στο θερμοκήπιο πρόβατα και κατσίκια να βόσκουν κανονικά», αναφέρει.Όπως εξήγησε, τα κοπάδια μπήκαν στο θερμοκήπιο για να βρουν τροφή, μετά τις καταστροφές που προκάλεσε η κακοκαιρία. «Βρήκαν τα καημένα πρασινάδα να φάνε γιατί όλη η υπόλοιπη τροφή τους καταστράφηκε, τους αρέσει πολύ η κάνναβη και η φούντα και η πρασινάδα. Την περνάν ζάχαρη τα ζώα», ανέφερε. «Το πρόβλημα ήταν πώς θα τα κυνηγήσουμε για να φύγουν από την καλλιέργεια, γιατί δεν έφευγαν με τίποτα. Τα πρόβατα πηδούσαν πιο ψηλά απ τα κατσίκια και αυτό δεν γίνεται ποτέ. Λογικό αφού έφαγαν περίπου 300 κιλά», κατέληξε ο κ. Μπουρούνης.

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-21 20:24:49

Θέμα: Κώλοι παντού

Δημοσίευση: Από τα καλύτερα κορμιά του φετινού καλοκαιριού . Χερσόνησος το καφεδάκι σου και από κάτω η θέα ,πάνω από μια ώρα απόλαυσα οφθαλμόλουτρο

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-23 15:29:38

Θέμα: Vicky Sol

Δημοσίευση: Καιρό είχα Για ανελέητο πήδημα μόνο :rakom:

Δημοσιεύθηκε: 2023-09-26 18:34:40

Θέμα: Vicky Sol

Δημοσίευση: Τελείο κορμί η γυναίκα ,πρέπει να λιώνει καθημερινά στα γυμναστήρια

Δημοσιεύθηκε: 2023-10-12 11:17:14

Θέμα: Η Γεωργία Σακκά είναι η εκρηκτική βασίλισσα του Πατρινού Καρναβαλιού

Δημοσίευση: Μπράβο σας ρε αλάνια που την ξετρυπώσατε Τρελό μουνί, φωτογραφίες για σκληρες  στήσεις έχει στο ίνσταγκραμ

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-22 14:36:38

Θέμα: Η Γεωργία Σακκά είναι η εκρηκτική βασίλισσα του Πατρινού Καρναβαλιού

Δημοσίευση:   :topezo: :topezo: :topezo:

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-22 14:38:54