Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του karadion83 (105)

Θέμα: Τι ωθεί τους άντρες στο πληρωμένο έρωτα;

Δημοσίευση: Η δυνατοτητα επιλογης ειναι το κυριοτερο για εμενα λεφτα να εχεις επιλογες υπαρχουν

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-06 20:19:15

Θέμα: Σε τραγική κατάσταση ο Paul Di’ Anno

Δημοσίευση: Φυσικα οι φιλοι μετρανε. Αυτοι σε ανεβαζουν και αυτοι σε κατεβαζουν τόση δοξα και τοσα λεφτα χαμένα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-06 21:29:35

Θέμα: Ποια πιστευετε ειναι η καλυτερη ταινια εμιστημονικης φαντασιας των τελευταιων ετων;

Δημοσίευση: μετρανε σε αυτη την κατηγοριες οι σουπερηρωες;

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 00:05:23

Θέμα: Άμυνα/Στρατός

Δημοσίευση: Έρχονται 7 νέες Κορβέτες για το πολεμικό ναυτικό τα επόμενα 5-8 χρόνια α επόμενα 5-8 χρόνια θα δούμε αν όλα πάνε ιδανικά περίπου Επτά Κορβέτες να εντάσσονται στην δύναμη του ελληνικού πολεμικού ναυτικού, και μαζί με τις Τρεις ή Τέσσερις Belhara, αλλά και τις εκσυγχρονισμένες ΜΕΚΟ 200, θα αποτελούν ένα στόλο δεκατεσσάρων ή δεκαπέντε μονάδων επιφανείας ( στην ιδανική περίπτωση) που θα αποτελούν μια πανίσχυρη δύναμη στην Α.Μεσόγειο. Αν σε αυτές τις μονάδες επιφανείας προσθέσουμε πιθανόν λέμε και ένα ή δύο υποβρύχια κλάσης Type-214 ή Baraccuda, τότε οι Τούρκοι θα δύνανται να πράξουν ουδέν στην περιοχή μας.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 00:24:46

Θέμα: Ποια πιστευετε ειναι η καλυτερη ταινια εμιστημονικης φαντασιας των τελευταιων ετων;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 00:29:49

Θέμα: Άμυνα/Στρατός

Δημοσίευση: το Ελληνικο drone απο την Intrakom

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 00:41:23

Θέμα: Πόσο συχνά σε μια μέρα σκέφτονται το σεξ άνδρες και γυναίκες

Δημοσίευση: Μπέσα, μπερδεύομαι με καρτέλες.  Μου είχες στείλει και π.μ (το λέω για να δείξω ότι όντως ήσουν επεξηγηματικός) αλλά δεν το βρίσκω πια. Κάνε έναν κόπο. Ευχαριστώ.  ;) το έχουν φτιάξει πολύ εύκολα bro εγώ που είμαι μπούφος το κατάλαβα :xzs:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:15:24

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: εγώ έχω πάνω από μια αποτυχίες κυρίως λόγο ηλικίας και πιστεύω ότι τα αρσενικά είναι πιο εγκεφαλικά πλάσματα από το μύθο ότι το σεξ για της γυναίκες είναι θέμα μυαλού αν και είσαι γκέι το λες ολόσωστα Συμφωνώ 100% πολλά like από εμένα :like:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:31:21

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-25 11:43:28

Θέμα: Ποιος (κακώς) ανακάλυψε το photoshop;

Δημοσίευση: και που να δείτε τι φωτοσοπ στα τραβέλια που γαμάω :JA: :puking:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-15 21:05:49

Θέμα: DC σειρές

Δημοσίευση: TO πρώτο σήριαλ του DCEU Από τον Στηβ Γκαν είδα το πρώτο επισόδειο τα σπαει ισως πιο καλο και απο ολα τα σηριαλ της μαρβελ

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-15 21:44:27

Θέμα: Μάτι από Eλληνίδες στο Instagram

Δημοσίευση: Ανδρομάχη Δημητροπούλου τραγουδίστρια

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-15 21:48:21

Θέμα: FREE FUCK από Helena-Nayomi

Δημοσίευση: εγώ το 19 καλή μου τύχη

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-30 18:29:46

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση:   αφού γαμήσεις δεν σε νοιάζει το μετά.... αρά δεν σε νοιάζει να κάνεις σχέση. Δεχτό. για να σε χωρισει γυναικα το μεγεθος πρεπει να ειναι κινεζου

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-30 18:32:50

Θέμα: πληρωμένο σεξ

Δημοσίευση: Συμφωνώ! Αυτό αιωρείται στο άπειρο. Οι τύπισσες έχουν φάει και τρώνε άπειρες ψωλές, οπότε δεν επιζητούν την καύλα ως αντίληψη αλλά οφείλουν να παρέχουν μια καλή διεκπεραίωση. Τίποτα άλλο. Άντε να είσαι σταθερό πελατάκι και να σου φερθούν καλύτερα από έναν νέοπα. Συνεπώς δεν παίζει με την καμία η συχνότητα που αναφέρεται ως λύσιμο κτλ. Αν κάτσει η φάση, έκατσε και παίζει ρόλο η ευφυία κι ο ελιγμός για να πάρεις καλό σέρβις.  ;) Η αλήθεια είναι ότι μπορεί να σκάσει μία στο πολύ τόσο να καυλώσει η άλλη και να τα βρει με τον πελάτη αποφασίζοντας να φερθεί λάσκα κι ότι γίνει. Είναι αδύνατον όμως να γαμιέται με πολλούς λάσκα για πολλούς λόγους διότι θα φλασάρει. Επίσης οι σωστές επαγγελματίες δεν αφήνονται και δεν το λένε αν τύχει διότι αρκετοί άνδρες ως καθυστέρια πολλές φορές, το παίρνουν αλλιώς. Τέλος οι πελάτες ως άνδρες, θέλουν να νιώθουν την πρωτοκαθεδρία ή την διαφορετικότητα/ανωτερότητά τους και πάνε για πολλά χάνοντας και τα λίγα. Χρόνια γνωστά αυτά... :D ρε συ Εδώ πόσοι διαβάζω τρώνε φόλες δεν τις διώχνουν τις αφήνουν να τους τρώνε τον χρόνο και μετά κλαψομουνιάζουν στα φόρουμ και στις τηλεφωνήτριες ότι είναι μάπα

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-21 18:34:07


Forum Tasks