Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του stelios4000 (51)

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-09 11:02:21

Θέμα: Γυναίκα μοιράζετε τον άντρα της με την μανα κι αδερφη

Δημοσίευση: «Μοιράζομαι τον άντρα μου με τη μητέρα μου, κάποιες φορές και με την αδερφή μου» Μία Αμερικανίδα αποκάλυψε πως δεν έχει πρόβλημα να... χαίρονται η μητέρα της και η αδερφή της τον σύζυγό της. Πολλοί άνθρωποι αρέσκονται στο να μην έχουν αποκλειστικές ερωτικές σχέσεις, ωστόσο η περίπτωση της Μάντι Μπρουκς είναι αρκετά ιδιαίτερη. Η Αμερικανίδα αποκάλυψε μέσω Tik Tok πως μοιράζεται τον σύζυγό της με τη μητέρα της και, σε μερικές περιπτώσεις, με την αδερφή της! Όπως είπε, «και εγώ, και η μητέρα μου είμαστε swingers. Μερικές φορές δεν έχω διάθεση οπότε τον αφήνω να πάει μαζί της. Είμαι τέτοιου τύπου σύζυγος, ο άντρας μου πηγαίνει με τη μητέρα μου καναδυό φορές την εβδομάδα. Και ξέρετε πώς τον κρατάω χαρούμενο; Τον αφήνω να παίζει και με την αδερφή μου κάποιες φορές» Όπως την βρίσκει κανείς...

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-09 11:14:10

Θέμα: Άμυνα/Στρατός

Δημοσίευση: Μικρό «παράθυρο» και για το ενδεχόμενο απόκτησης των προς απόσυρση βρετανικών «Eurofighter Typhoon Tranche 1» φάνηκε να αφήνει την Τετάρτη ο υπουργός Άμυνας, ξεκαθαρίζοντας πάντως ότι το θέμα είναι αρμοδιότητα ΚΥΣΕΑ.  Πληροφορίες για το μαχητικό Το Eurofighter Typhoon είναι ένα μαχητικό αεροσκάφος 4.5ης γενιάς, ευρωπαϊκής κατασκευής. Πρόκειται για ένα αεροσκάφος παντός καιρού, πολλαπλών ρόλων το οποίο κατασκευάζεται από την κοινoπραξία Eurofighter. Το Typhoon είναι ένα από τα πιο προηγμένα δείγματα δουλειάς της ευρωπαϊκής αεροδιαστημικής και αμυντικής βιομηχανίας, και υπηρετεί στις πολεμικές αεροπορίες 6 χωρών. Αρχικά προοριζόμενο να αντικαταστήσει μια σειρά εντελώς διαφορετικών αεροσκαφών (Lockheed F-104 Starfighter, SEPECAT Jaguar, BAe Harrier), το Typhoon προοριζόταν από την αρχή να είναι ένα αεροσκάφος πολλαπλών ρόλων. Κατά τους πιλότους που έχουν πετάξει με το αεροσκάφος είναι ένα μαχητικό εύκολο στον χειρισμό, πολύ ευέλικτο και ιδιαίτερα ταχύ.  Η παραλλαγή Tranche 1 του μαχητικού είναι πάντως η πρώτη. Σήμερα βρισκόμαστε στην παραλλαγή Tranche 4

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-02 14:39:23

Θέμα: chat για τα κορίτσια του Αthens GFE

Δημοσίευση: εμφανλισημο το κινεζάκι

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-02 14:40:43

Θέμα: chat για τα κοριτσια του AGN

Δημοσίευση: Ούτε κρύο ούτε ζέστη Ότι δείχνουν οι φωτογραφίες στο σώμα ίσως ένα τσικ παραπάνω κιλά Νταρντάνοβα με βυζάρες Πρόσωπο μέτριο δεν την λες άσχημη Μιας που μερικές φορές είμαι μερακλής την κράτησα Αν ξεπεράσει κάποιος το μπαμπάτσικο του σωματότυπου της τότε θα περάσει καλά και εξηγώ Φιλάει πολύ, γλύφει παντού και τα πάντα, ειναι ευχάριστη και στο σεξ παροτι με εξτρά κιλά έχει πολύ ενεργεια Σε γενικες γραμμες δεν ηταν συναντηση επιπεδου εσκορτινγκ όσον αφορα εμφανιση αλλα με αρκετα καλές υπηρεσίες

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-16 12:22:20

Θέμα: Πως ξεπερνιέται ένας έρωτας μεγάλος;

Δημοσίευση: Ο μπήχτης στην φωτογραφία είναι ο γνωστός Vlad the impaler  (δεν νομίζω να τον φτάνει κανείς σε τέτοιο καυλί, ρε πως είναι έτσι;  ;)  ) ο οποίος έχει περίεργη όψη  και σώμα γάμα τα για πορνοστάρ. Παίζει στάνταρ τρελλό ρόλο η πουτσάρα και ούτε μία γυναίκα στον πλανήτη  δεν λέει το αντίθετο. Από τα μάτια πιάνεται, στα χείλη κατεβαίνει. Πάρτε και τρία σκριν που βρήκα από ταινίες του. ;) ρε φίλε αυτό είναι τρίτο πόδι στα γεράματα του θα το έχει για μπαστούνι :bounce:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-16 12:27:51

Θέμα: DC σειρές

Δημοσίευση: τα σπαει ισως πιο καλο και απο ολα τα σηριαλ της μαρβελ γαμέι 'οχι απλά τα σπάει ο Σηνα τρομερός στο ρόλο του Ειδικά όταν γαμάει στα όρθια μια πεταλούδα

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-16 12:29:30

Θέμα: Μάτι από ξένες στο Instagram

Δημοσίευση: Marta Diaz γκόμενα ποδοσφαιριστή με 3εκ ακόλουθους

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-16 13:17:44

Θέμα: DC σειρές

Δημοσίευση: δεν το έχω δει αλλά Σήνα παίζει και να είναι καλό... δεν ξέρω, δεν με πολυπείθει... όχι ότι οι άλλες σειρές είναι καλύτερες... ελάχιστες. εγώ έχω δει όλες τις σειρές υπερηρ'ωων Νομίζω ότι είναι η καλύτερη

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-16 13:19:12

Θέμα: εσκορτ ανεξαρτητες ή απο γραφειο;

Δημοσίευση: Το καλύτερο όλες από τα γραφεία να γίνουν ανεξάρτητες :vyzia: Θα πέσει το κόστος και θα ξεσκιστούμε με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι :na:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-16 14:14:14

Θέμα: Μάτι από Eλληνίδες στο Instagram

Δημοσίευση: αχ να μπορούσαμε να υπολογίσουμε ποσοστό... πόσες απο δαύτες είναι πουτάνες? 93 95 99%??? ε??? ξέκωλες ρε φίλε όλες τους... ψωνάρες για βαθιές τσέπες αδερφέ

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-16 14:18:57

Θέμα: Έχω πάρει 30.000 ευρώ για ένα βράδυ, δηλαδή για 10 λεπτά

Δημοσίευση: τότε που μέτραγε πιθανόν αλλά τώρα πόσο μερακλής να είναι κάποιος;

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-16 14:20:07

Θέμα: Οταν η πουτάνα λέει οχι στα λεφτά.

Δημοσίευση: άλλος ένας που δεν έχει λεφτά... φίλε τράβα γλυφάδα μεριά που όλα τα 20χρονα είναι στην βίζιτα για το καινούργιο iphone την τελευταία τσάντα louis vuitton και ονειρεύονται να φοάνε rolex ή audemars piguet... προχθές μια 22χρονη κύτταζε όλο νάζι το ρολόι μου και μου νιαούριζε... εγώ θέλω να πάρω ένα Hublot... Ξύπνα, για πουτάνες μιλάμε... ή η πραγματική ανάγκη τις έχει σπρώξει στο να ρουφάνε την μαραμένη μου ψωλή των 57 ετών ή η μανία για τα λούσα και τα υλικά αγαθά έχει στάξει η ψωλή μου σπέρμα σε 18χρονη που την εξέδιδε η αδερφή της για να αγοράσουν Land Rover... εχεις δει μεγάλε κάτι 60αρηδες πως είναι; εχω φίλο που τέτοιο κορμί ούτε 20αρης

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-16 14:25:24

Θέμα: Πολυγαμικός με το οκ της γυναίκας του

Δημοσίευση: «Αφήνω τον άντρα μου να πηγαίνει με άλλες γυναίκες, είναι κάτι που δυναμώνει τον γάμο μας» Μία 37χρονη Σουηδή ισχυρίζεται πως η συνεύρεση του συζύγου της με άλλες γυναίκες κάνει καλό στον γάμο της. Μία αρκετά ξεχωριστή ζωή κάνει ένα ζευγάρι από τις ΗΠΑ, καθώς η 37χρονη Monica Huldt επιτρέπει στον σύζυγό της, John, να συνευρίσκεται ερωτικά με άλλες γυναίκες τονίζοντας πως είναι κάτι που κάνει καλό στον γάμο τους. Η εκρηκτική Σουηδή, που έχει σελίδα στο Only Fans, ισχυρίζεται πως άρχισε να χάνει τη σεξουαλική της διάθεση πριν από μερικά χρόνια, όταν εργαζόταν ως στρίπερ, αλλά όλα άλλαξαν όταν ενέδωσε στην επιθυμία του άντρα της να κάνουν ομαδικό σεξ με άλλη μία γυναίκα. Η Monica αναφέρει πως όταν προχώρησαν στην πράξη αυτή για δεύτερη φορά, τη βιντεοσκόπησαν για το Only Fans, με τον 40χρονο σύζυγό της να συνεχίζει μόνος του έχοντας τη δική του σελίδα – με τις συνευρέσεις του με άλλες γυναίκες να είναι μόνο για αυτόν τον σκοπό. «Εμπιστεύομαι τον άντρα μου 100% και το ότι συμπεριλάβαμε κι άλλους ανθρώπους στην ερωτική μας ζωή είναι κάτι που δυναμώνει τον γάμο μας» αναφέρει η Huldt, που πάντως αρνείται να πάει η ίδια με άλλον άντρα.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-20 12:17:45

Θέμα: Λεφτά και μουνί (στόμα, κώλος, εννοείται)

Δημοσίευση: το μουνί πρέπει να το βλέπεις σαν βόλτα σε εστιατόριο πας διαλέγεις από το μενού και τρως τώρα όλα τα εστιατόρια δεν έχουν την ίδια ποιότητα

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-20 12:20:30

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: το να βρεις γκόμενα δίπλα στο σπίτι σου μπορεί να περιπλέξει λίγο τις καταστάσεις χώρια το κουτσομπολιό

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-20 12:24:17

Θέμα: Πολυγαμικός με το οκ της γυναίκας του

Δημοσίευση: πάντως ο τύπος έχει μια τάση στα βυζιά

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-20 16:24:16

Θέμα: Χρησημοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: Η Ρωσία εξετάζει να απαγορεύσει τα κρυπτονομίσματα και την εξόρυξη τους Η πρόταση της Κεντρικής Τράπεζας και οι απειλές που επικαλείται Την πρόταση να απαγορευτεί η χρήση και η εξόρυξη κρυπτονομισμάτων στη ρωσική επικράτεια έκανε σήμερα η κεντρική τράπεζα της Ρωσίας. Μάλιστα, επικαλέστηκε απειλές για τη χρηματοπιστωτική σταθερότητα, την ευημερία των πολιτών και την κυριαρχία της νομισματικής πολιτικής της. «Το καθεστώς του ρωσικού ρουβλίου, το οποίο δεν είναι αποθεματικό νόμισμα, δεν επιτρέπει μια ήπια προσέγγιση στη Ρωσία και την αγνόηση της συσσώρευσης κινδύνων. Κατά την άποψή μας, είναι σκόπιμο να ληφθούν πρόσθετα μέτρα» αναφέρει στην έκθεση της και προτείνει διάφορες αλλαγές στην νομοθεσία και συγκεκριμένα «να θεσπισθεί η απαγόρευση της οργάνωσης της εξόρυξης ή εξόρυξη και η κυκλοφορία κρυπτονομισμάτων… στη Ρωσική Ομοσπονδία και να θεσπιστεί ευθύνη για την παραβίαση αυτής της απαγόρευσης». Προτείνεται επίσης να θεσπισθεί η νομική ευθύνη για την παραβίαση της νομοθετικής απαγόρευσης που αφορά στην χρήση κρυπτονομισμάτων ως μέσο πληρωμής για αγαθά, έργα και υπηρεσίες που πωλούνται και αγοράζονται από νομικά και φυσικά πρόσωπα που είναι κάτοικοι της Ρωσικής Ομοσπονδίας. Η Ρωσία έχει ταχθεί εδώ και χρόνια κατά των κρυπτονομισμάτων, λέγοντας ότι θα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν για το ξέπλυμα χρήματος ή για τη χρηματοδότηση της τρομοκρατίας. Τελικά το 2020 τους έδωσε νομικό καθεστώς, αλλά απαγόρευσε τη χρήση τους ως μέσου πληρωμής. Τον Δεκέμβριο, η τιμή του bitcoin έπεσε, αφού το Reuters είχε μεταδώσει, επικαλούμενο πηγές, ότι η ρυθμιστική αρχή της Ρωσίας τάχθηκε υπέρ της πλήρους απαγόρευσης των κρυπτονομισμάτων. Η κεντρική τράπεζα σε έκθεση της που δημοσιεύθηκε σήμερα Πέμπτη αναφέρει ότι η κερδοσκοπική ζήτηση καθόρισε πρωτίστως την ταχεία ανάπτυξη των κρυπτονομισμάτων και ότι φέρουν χαρακτηριστικά χρηματοπιστωτικής πυραμίδας, προειδοποιώντας ότι θα μπορούσαν να δημιουργηθούν φούσκες στην αγορά, απειλώντας τη χρηματοπιστωτική σταθερότητα και τους πολίτες. Η τράπεζα στην έκθεση της προτείνει να εμποδίζονται τα χρηματοπιστωτικά ιδρύματα να διενεργούν οποιεσδήποτε συναλλαγές με κρυπτονομίσματα και τονίζει ότι θα πρέπει να αναπτυχθούν μηχανισμοί για τον αποκλεισμό των συναλλαγών που αποσκοπούν στην αγορά ή πώληση κρυπτονομισμάτων έναντι νομισμάτων fiat ή παραδοσιακών νομισμάτων. Η προτεινόμενη απαγόρευση περιλαμβάνει και τα ανταλλακτήρια κρυπτονομισμάτων. «Η καλύτερη λύση είναι η απαγόρευση της εξόρυξης κρυπτονομισμάτων στη Ρωσία» Οι Ρώσοι χαρακτηρίζονται στην έκθεση της ως ενεργοί χρήστες κρυπτονομισμάτων, με ετήσιο όγκο συναλλαγών που φθάνει τα περίπου 5 δισεκατομμύρια δολάρια, σύμφωνα με όσα αναμεταδίδει το Αθηναϊκό Πρακτορείο Ειδήσεων. Η Ρωσία είναι ο τρίτος μεγαλύτερος παίκτης παγκοσμίως στην εξόρυξη bitcoin, μετά τις Ηνωμένες Πολιτείες και το Καζακστάν, αν και στο Καζακστάν ενδέχεται να σταματήσει την εξόρυξη κρυπτονομισμάτων εξαιτίας των φόβων να γίνουν πιο αυστηροί οι κανονισμοί μετά τις αναταραχές που σημειώθηκαν νωρίτερα αυτό το μήνα. Η κεντρική τράπεζα αναφέρει ότι η εξόρυξη κρυπτονομισμάτων δημιουργεί προβλήματα στην κατανάλωση ενέργειας. Το Bitcoin και άλλα κρυπτονομίσματα «εξορύσσονται» από ισχυρούς υπολογιστές που ανταγωνίζονται άλλους που είναι συνδεδεμένοι σε ένα παγκόσμιο δίκτυο για την επίλυση πολύπλοκων μαθηματικών γρίφων. Η διαδικασία αυτή καταβροχθίζει την ηλεκτρική ενέργεια και συχνά τροφοδοτείται από ορυκτά καύσιμα. Η Κεντρική Τράπεζα σημειώνει επίσης τον αρνητικό αντίκτυπο της εξόρυξης κρυπτονομισμάτων στις συναφείς αγορές και στο περιβάλλον. «Η καλύτερη λύση είναι η απαγόρευση της εξόρυξης κρυπτονομισμάτων στη Ρωσία» αναφέρει η κεντρική τράπεζα στην έκθεση της. Η FSB έπεισε την Κεντρική Τράπεζα για την απαγόρευση των κρυπτονομισμάτων Στο μεταξύ, ήταν η Ομοσπονδιακή Υπηρεσία Ασφαλείας (FSB) εκείνη που έπεισε την επικεφαλής της Κεντρικής Τράπεζας της Ρωσίας, Ελβίρα Ναμπιούλινα, να προχωρήσει στην πλήρη απαγόρευση των συναλλαγών με κρυπτονομίσματα στη Ρωσία. Αυτό αναφέρει, σύμφωνα με το ρωσικό πρακτορείο Interfax και την εφημερίδα RBK, το πρακτορείο Bloomberg το οποίο επικαλείται δύο πηγές. Σύμφωνα με το Bloomberg, η FSB έκανε την πρόταση για την απαγόρευση των κρυπτονομισμάτων, επειδή οι Ρώσοι όλο και πιο συχνά μεταφέρουν χρηματικά ποσά σε κρυπτονομίσματα στις «ανεπιθύμητες οργανώσεις» και σε Μέσα μαζικής ενημέρωσης που έχουν καταχωρηθεί στο μητρώο των «ξένων πρακτόρων». Το Interfax αναφέρει ότι η Κεντρική Τράπεζα και η FSB δεν προέβησαν σε σχόλια προς το Bloomberg. Παράλληλα επισημαίνει ότι στην αντιπολίτευση αναλογεί μόνο ένας ασήμαντος αριθμός συναλλαγών με κρυπτονομίσματα. Ο γενικός όγκος των κρυπτονομισμάτων που κατέχουν οι Ρώσοι, σύμφωνα με τις εκτιμήσεις του Bloomberg, ανέρχεται στα 7 τρισεκατομμύρια ρούβλια (στη Ρωσία φυλάσσονται περίπου 17 εκατομμύρια κρυπτοπορτοφόλια). Η εφημερίδα Kommersant έγραφε χθες ότι η Κεντρική Τράπεζα άρχισε να παρακολουθεί προσεκτικά τις συναλλαγές των ρωσικών τραπεζών σε κρυπτονομίσματα όπως και ότι η Κεντρική Τράπεζα στα τέλη του 2021 είχε αποστείλει στις ρωσικές τράπεζες αίτημα αναφορικά με την συνεργασία τους στον τομέα των κρυπτονομισμάτων που αφορούσαν ιδιαίτερα τις συναλλαγές πληρωμών μεταξύ πολιτών, αποδίδοντας την κίνησή της αυτή «στην εκτίμηση των κινδύνων που απορρέουν από το ξέπλυμα χρήματος και την χρηματοδότηση της τρομοκρατίας». Παράλληλα η εφημερίδα εκτιμούσε ότι ο όγκος της εξωχρηματιστηριακής αγοράς κρυπτονομισμάτων στην Ρωσία και στις πρώην σοβιετικές δημοκρατίες φθάνει περίπου το 1,3 δισεκατομμύριο δολάρια μηνιαίως εκ των οποίων το 50% αναλογεί στην Ρωσία. Τον Δεκέμβριο η Ελβίρα Ναμπιούλινα είχε ταχθεί κατά των συναλλαγών σε κρυπτονομίσματα στα ρωσικά χρηματοπιστωτικά ιδρύματα. Πριν από τις δηλώσεις της αυτές το πρακτορείο Reuters είχε μεταδώσει ότι η Κεντρική Τράπεζα σχεδιάζει να απαγορεύσει τις επενδύσεις στην Ρωσία σε κρυπτονομίσματα.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-20 19:29:30

Θέμα: Πολυγαμικός με το οκ της γυναίκας του

Δημοσίευση: παρτούζες κάνουν λένε

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-20 19:58:45

Θέμα: Πολυγαμικός με το οκ της γυναίκας του

Δημοσίευση: Ομαδικό σεξ με άλλη γυναίκα γράφτηκε, η λέξη παρτούζα είναι βαριά φαίνεται στην δημοσιογραφία.    :haxa: :haxa: ρουφιάνοι δημοσιογράφοι

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-20 20:17:24

Θέμα: Κατήγγειλε τον πατέρα της για ξυλοδαρμό

Δημοσίευση: Συνελήφθη από τους αστυνομικούς το Β’ Αστυνομικού Τμήματος Ηρακλείου ένας πατέρας στο Ηράκλειο καθώς τον μήνυσε η ανήλικη κόρη του. Σύμφωνα με πληροφορίες του cretapost, η 13χρονη μετέβη το απόγευμα της Πέμπτης στο Αστυνομικό Μέγαρο Ηρακλείου παρουσία κοινωνικής λειτουργού και κατέθεσε μήνυση σε βάρος του πατέρα της γιατί όπως ισχυρίστηκε την έσπρωξε και της πέταξε χάρακα με αποτέλεσμα να τραυματιστεί ελαφρά. Οι αστυνομικοί αναζήτησαν τον πατέρα τον οποίο εντόπισαν και συνέλαβαν. Πηγή: cretapost, skai.gr

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-22 11:40:39


Forum Tasks