Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του WRAIOS (63)

Θέμα: Εργαζόμενες Κοπέλες κλειστού κύκλου

Δημοσίευση: Το ειπα και στον αρχηγο. Την εδωσα σ ενα φιλο, αυτος ο μαλακας την εκαψε , και η μολδαβιτσα εξαφανιστηκε. Προσπαθησα και έδωσα σε κανα δύο διαδικτυακούς φιλους μια μολδαβιτσα και εγω πριν καιρό και ολο μπλα μπλα ηταν μαζι της και απο συνάντηση τπτ. Οταν το ξαναπροσπαθησα για καποιον τρίτο μου είπε οτι εσενα σε ξέρω τους άλλους όχι , οποτε δε θέλω συστάσεις .  Και φαντασου οτι το κάνει κατα επάγγελμα αυτό σε στούντιο .

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-20 07:07:07

Θέμα: Επώνυμες Call Girls

Δημοσίευση: Να ερθει που αντμινα μου; Να κανει τι εδω; Τελικα θα αστειευεσαι, ετσι; Τι μλκ είσαι  ; :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 15:18:44

Θέμα: Καλύτερο ξενοδοχείο ημιδιαμονής.

Δημοσίευση: Το JK φαίνεται ενδιαφέρον για δοκιμή κάποια στιγμή. Πρίαμος προτιμώ συνήθως (Μεταμόρφωση ή Παγκράτι) ή για τα βόρεια το x-dream Πες τίποτα για το x-dream. Έχω ακούσει καλά στοιχεία, αλλά δεν έχει τύχει να πάω... Στο 30ρι είναι η ημιδιαμονή  Θα έλεγα σαν τον Πρίαμο  περίπου είναι αλλά πιο ακριβό Αν βολεύει η περιοχή που είναι για κάποιον λόγο είναι καλή λύση (έχει κάποιο άλλο εκεί πιο χύμα το Hill δεν λέει και πολλά αν και είχα πάει πολύ παλιά) Πάρκινγκ έχει δικό του και είναι κοντά στη Μεσογείων. Καθαρό ήταν τις φορές που πήγα. 30 το πήγαν,  28 ειχε και ηταν το πιο ακριβό σε std δωμάτιο απο ολα τ'άλλα.  Και το Μαρούσι στα ιδια  παίζει γυρω στα 26 αν θυμάμαι καλά.  Νοτια το Μιραντα πρόσφορε μεχρι προσφατα και καφεδάκι ή ποτακι στη τιμή,  πολυ πολυ μικρά μπάνια όμως

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-23 21:34:57

Θέμα: Πιάτσα στην περιοχή Ρουφ

Δημοσίευση: μουναρα φαινεται η Σονια απο προσωπο τι λεει;  Μη νομίζεις ουτε αυτος την είδε..την έβαλε στο αμάξι ....και μετα στο στόμα της και τέλος  :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-24 07:06:27

Θέμα: Μαρία Μολδαβή

Δημοσίευση: παντως απο φωτο σκιζει Και το σερβιτσιο της καλο ειναι και το "ηχητικό " της στοματικο απόλαυση  ... αλλα αλλο τα 50 και αλλα 80 με καθοδηγητή

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-24 07:09:48

Θέμα: Επώνυμες Call Girls

Δημοσίευση: Αχ ρε  pier garden τι μας κανεις με τις βόμβες που πετας... :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-24 07:40:19

Θέμα: Priamos Hotel (Παγκράτι)

Δημοσίευση: Οπως παντα αχορταγος :lol: :lol: :lol: Δωσε ημερομηνιες στο viber και σου στελνω επιλογες Τωρα και TRIVAGO ο pier garden .... :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-26 08:53:46

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Τι εγινε ρε παιδια... :heart:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-27 17:42:31

Θέμα: Ελενα

Δημοσίευση: Εξάλλου και η Λάουρα από Γκλαμούρ που πήγα μόλις... Μιλφάρα είναι... 29 την γράφουνε... βάλτε +8-10 χρονάκια... Σωστά... αλλά άλλο σκαρί.

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-02 18:01:33

Θέμα: Πραγματικα ανεξαρτητα citytouρια

Δημοσίευση: Ακουσα οτι ερχονται Αθηνα καποια κοριτσια μονα τους απο Ουκρανια... Αυτες μου ειπαν δεν ειχαν εξοδα αποστολης και θα εχουν τιμες χωμα... Αντε να δουμε γιατι οι τσολιαδες χρεωνουν Αθηνα-Μοσχα 4πλασσιες τιμες... Καταρχάς Καλη Χρονια ...  :hi: είμαι ολος αυτιά  :kafe:

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-07 13:22:54

Θέμα: Πραγματικα ανεξαρτητα citytouρια

Δημοσίευση: Απο σενα καλη χρονια θα δεχτω μονο αν ελευθερωσεις τη Μαρινα 60 να της ριξουμε το 10ο.....για τα υπολοιπα μεσω messenger...μας βλεπουν πλεον ολοι οι οξαποδω... στο 10ο με την φιλη της μαζι .. τι μλκ εισαι ...τι μλκ εισαι  :lol: :lol: :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-07 13:40:33

Θέμα: Μαρίνα

Δημοσίευση: στο fb της δηλωνει οτι ειναι Αθηνα . . . επιτελους Αθηνα ... αναφερει :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-07 13:56:12

Θέμα: Call Girls με μεγάλα βυζιά

Δημοσίευση: Και σε όποιον κανει ραντεβού μαζί της, δίνει κ πασα κανα 2 φίλες της.. βυζαρουδες κ αυτές.. κ αλλγ μια π θυμάμαι π δεν ειναι βυζαρου αλλα εχει πολυ ωραιο κορμι!!! και βυζι!!!... λιγο στη φωνη και στο προσωπο δεν,  αλλα γουστα ειναι αυτα..

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-07 14:00:21

Θέμα: Σπέσιαλ επισκεψη στο Κηφισσου 60

Δημοσίευση: 14 .....

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-17 23:46:33

Θέμα: Επίσκεψη στο Κηφισού 30

Δημοσίευση: 18,,,,

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-17 23:50:39

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: Απο Θεσσαλονικη με αγαπη... Οποιος επιθυμει να της βαλει μυαλο και να διαπραγματευτει καλυτερα απο μενα ας το κανει Το κονε υπαρχει, το τηλεφωνο υπαρχει, και φυσικα οι φωτο υπαρχουν. Δεν αναφερω τιμες που ειπε. Αυτο το αφηνω επανω σας. Εγω τη δουλεια μου την εκανα. Σας το δινω και εσεις καντε οτι θελετε.  Bravo pier garden

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-02 16:10:31

Θέμα: Φεβρουάριος, εργασίες στον κήπο.

Δημοσίευση: Καλά ... ζητήστε του pier garden να ποντάρει την καλοκαιρινή του σοδειά να δείτε τι πράμα βγάζει ο κήπος αν είσαι καλλιτέχνης! :rolleyes:

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-02 16:23:26

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: γεράσαμε ρεεεε μυαλό δεν βάλαμε ρεεεε ερχόμενη άλλη μια γενέθλια μέρα που προσωπικά εγώ δεν την γιορτάζω διότι την θεωρώ ένα χρόνο πιο κοντά στο θάνατο μου κι έχοντας κάνει εντός της ημέρας ένα κάρο ραντεβού για να ξεχάσω τον πόνο μου (αυτό των γενεθλίων) κάποια στιγμή χτυπάει το τηλέφωνο ο μεγαλύτερος ρουφιάνος όλων των εποχών το facebook έχει κάνει το θαύμα του και με πήρε ο κάθε πιθανός και απίθανος τηλέφωνο, μέσα σε αυτούς τους πιθανούς και απίθανους ήταν ένας παλιός μου γνωστός -Έλα μωρή κωλογρια γέρασες άλλον ένα χρόνο; μου κάνει -Σας παρακαλώ κύριε του απαντώ δεν είμαι κωλογρια είμαι ο geroksouras με το όνομα...να προσέχετε τα λογία σας του λεω.... -καλά!! μου κάνει αφού ξεραθήκαμε και οι 2 στα γέλια - λοιπόν μωρή χαμούρα στις 12.00 θα πας λακομπα εχω κανονίσει κάτι για πάρτη σου - που να τρέχω του λεω ρε μαλάκα βραδιάτικα γάμησε με βαριέμαι μου λέει -θα πας γιατί όπως ξέρεις είμαι τώρα  εξωτερικό και κίνησα ουρανό και γη για να σου κάνω το δωράκι σου Δεν γινόταν όπως καταλαβαίνει ο καθένας να πω όχι! ότι δεν το δέχομαι πάω λοιπόν 12.00 σε δωμάτιο που μου είχαν πει ήδη...αφού η βλαμμένη ρεσεψιονιστ μου έσπασε λίγο τα παπαρια (που πατε γιατι πατε κτλ τκλ) χτυπαω την πορτα και βλεπω την Sienna με κοκκκινα εσωρουχα να μου λεει surprise and happy birthday και μου σκαει ενα γλωσοφιλο μακρας διαρκειας τις λεω να μου επιτρεψει ενα ντουζακι και βγαινω αρχιζει να μου μιλαει στα αγγλικα της λεω μην κουραζεσε μιλαω την γλωσσα σου μου λεει ειμαι το δωρο των γενεθλιων σου και ειχε μια τουρτα μικρουλα κρυμμενη οπου με εβαλε να φυσηξω ενα κερακι Η κοπελα ειναι ομορφη η φωνη της λιγο βαρυα αδυνατη με αρκετα τατουαζ (το ενα μαλιστα ειναι συγκινιτικο) μουζητηησε να μην πω τι σημαινει για προσωπικους της λογους καταγαλανα ματια κορμι ευλιγιστο με μερικες ομως ελιες στο σωμα περιποιηση παντου φιλι βαθυ στασεις οτι ηθελα η κοπελα πρεπει να ηταν πολυ δασκαλεμενη ή απλα εγω ειμαι και γαμω τα τεκνα να ουμε μασσαζακι μετριο πιπα πολυ καλη σεξ και αισθηση μουνιου επισης πολυ καλη 2 ωριτσες πολυ ευχαριστες καιρο ειχα να περασω τοσο καλα και ναι για εμενα δεν ειναι τρομερα ομορφη ναι για εμενα δεν ειναι 10 στο κορμι Σε εμενα ομως ειχε τρομερο το υπολοιπο πακετο αντε κυριοι να εισαστε καλα ΥΓ. Δεν ηξερα ουτε ποια κοπελα ηταν ουτε απο ποιο γραφειο αυτα τα εμαθα στην πορεια Χρόνια Πολλά by the way  :D

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-07 15:52:37

Θέμα: Ανεξαρτητη επισκεπτρια για λιγες μερες.

Δημοσίευση: Ξεκίνα γέροντα ειμαστε ολο αυτιά οπως πάντα  :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-07 17:13:29

Θέμα: Εργαζόμενες Κοπέλες κλειστού κύκλου

Δημοσίευση: Απο γνωστο στουντιο των Αθηνων εσκασε βομβα γνωριμιας στη μιση τιμη στο διπλασιο χρονο φουλ... Πληροφοριες στο φορουμ μονο... Θα μου στειλειςελις πληροφορίες για την κοπέλα ;

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-09 22:17:11

Θέμα: Αγνή

Δημοσίευση: Η Αγνή δεν ειναι που κάνει και διπλό με μια φίλη της ....

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-09 23:20:03

Θέμα: Αγνή

Δημοσίευση: Παντα ο "καταλύτης"... στη χημεία παίζει το ρολο του  :cool: ;)

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-11 20:48:18

Θέμα: Άννυ

Δημοσίευση: Άλλη ευκαιρια αυτη... Μοιαζει με μια φιλη που παιρνει τα ιδια για 2ωρο... Πολύ καλή η ρουφιανα ...και με πλήρες μενού χωρις πολλά λόγια.

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-11 21:38:27

Θέμα: Άννα590

Δημοσίευση: Καλό κρεββάτι κανει η Αννα , είχε ενα θέμα με το αναλ αν δεν ειχε κανει καλή προετοιμασία....

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-13 19:31:07

Θέμα: κουβέντα για το Mamba

Δημοσίευση: για την ακριβεια δεν εχω διαβασει πολλα καλα σχολια, μονο ενα καλο αλλα δεν με ενθουσιασε. ειναι και χωρις κωλαρακι που το προτιμω, δεν μ'αρεσει και απο προσωπο οποτε δεν την εχω δειαυτ ζηταει τωρα 80 απο 70 που ζηταγε παλιοτερα, 1 ωρα 2 φορες σεχ οχι αναλ. αποκαλυπτικες φωτογραφιες στελνει αν της ζητησεις μεσω viber το σκεφτομαι.... ζηταει και 60 για μια φορα!!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-15 07:41:04

Θέμα: κουβέντα για το Mamba

Δημοσίευση: οχι δεν την εχω παρει γιατι δεν εχω ακουσει καλα σχολια. απλα πετυχα την κωλαρα στο erodate και το τηλεφωνο που εδωσε ανηκει στην evija Μια χαρα ειναι η Εβιτα. στα 70 αλλα δεν δινει ακομη κολαρακι. Στο μελλον θα δουμε. Επ ευκαιρια τι ξερουμε για την κυρια ?  130 διωρο οοοοολα μεσα Εμενα δε μου ανοίγει το link ... βγάζει οτι προέκυψε λάθος.

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-16 09:07:35

Θέμα: κουβέντα για το Mamba

Δημοσίευση: Μπα συνδεμένος είμαι , μάλλον με εχει μπλοκάρει , who knows !

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-16 09:52:43

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio Triggeta 3

Δημοσίευση: 12 !!,

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-17 00:50:23

Θέμα: Studio L' Amour απλό πρόγραμμα

Δημοσίευση: 14.....

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-21 01:34:07

Θέμα: Massage Mouses δωρεάν 30 λεπτα

Δημοσίευση: 10 .....

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-21 01:35:27


Forum Tasks