Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Arkham Knight (306)

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Καλησπέρα! Καλησπέρα Jo?

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-07 22:13:40

Θέμα: Άρτεμις

Δημοσίευση: Έχει πάει κανείς μαζί της πρόσφατα;

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-08 21:18:46

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα παίδες!

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-09 16:54:42

Θέμα: incall ή outcall

Δημοσίευση: Outcall και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Incall συμφέρει μόνο στο ότι γλιτώνεις το ξενοδοχείο

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-09 16:57:48

Θέμα: Πρωκτικό σεξ!!! Φυσιολογικό ή όχι

Δημοσίευση: Δοκιμάζεις κι αν σου αρέσει το ξανακάνεις (σε γυναίκα πάντα) άσχετα αν θεωρείτε φυσιολογικό ή όχι

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-09 17:01:06

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Καλησπέρα...με χορό! Βάλε μας και από τα βίντεο που βάζεις στους απέναντι να γουστάρουμε κι εμείς

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-10 00:46:03

Θέμα: Άνοιξε το πρώτο εστιατόριο που το προσωπικό πληρώνεται για να είναι αγενές

Δημοσίευση: Δεν πάει καλά ο κόσμος...

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-10 00:46:56

Θέμα: Κλήρωση για δωρεάν ραντεβού από Blonde jo

Δημοσίευση: Επιτέλους συμπλήρωσα 20 ποστ! Πλέον μπορώ κι εγώ να πάρω μέρος. Διαλέγω το 7

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-10 00:48:46

Θέμα: Κλήρωση για δωρεάν ραντεβού από Blonde jo

Δημοσίευση: Αν και νεο μέλος,το πείσμα σου ανταμειφθηκε! Όταν θέλω κάτι το δείχνω ?

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-10 07:11:35

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Μμμ με το ίδιο νικ είσαι κ εκεί.. ; Δεν υπάρχω εκεί...

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-10 07:13:37

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Τι γίνεται τελικά με τον διαγωνισμό; Δεν το παίρνει ο @"Στρατος" το έπαθλο;

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-11 20:49:33

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Ναι καλέ...Ο Στράτος..απλα υπήρξε κάποιο θεμα κανονισμών αλλά λύθηκε νομίζω με τον admin Οκ περιμένουμε τον επόμενο διαγωνισμό!

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-12 13:47:17

Θέμα: Το ρίσκο πηγαίνοντας με εκδιδόμενες

Δημοσίευση: Ποιες πιστεύετε πως είναι οι πιο καθαρές ανεξάρτητες;

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-13 15:23:51

Θέμα: Το ρίσκο πηγαίνοντας με εκδιδόμενες

Δημοσίευση: Κανείς δεν μπορεί να το πει. Υπάρχουν πολλές ανεξάρτητες που σέβονται την δουλειά τους και τους πελάτες τους και προσέχουν. Όπως υπάρχουν και σοβαρά γραφιά που θέλουν να διατηρήσουν καλή φήμη και ελέγχουν το προσωπικό τους. Ανεξάρτητες και γραφεία που πολυδιαφημίζονται και έχουν αρκετές κριτικές εδώ και άλλου είναι οκ. Πρεζόνια ανεξάρτητες και γραφεία του κώλου δεν υπάρχουν εδώ μέσα. Αυτό δεν απαντά στην ερώτηση μου...

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-13 19:22:04

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Morning sex.. Βίντεο πότε θα μας βάλεις;

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-13 19:25:07

Θέμα: Το ρίσκο πηγαίνοντας με εκδιδόμενες

Δημοσίευση: δεν έχουμε πάει με ούλες :D οι απαντήσεις είναι κατά εκτίμηση πάντα Για όσες ξέρει ο καθένας

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-13 20:19:55

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Και εσύ σέξυ και ευγενικός νεαρός...παραθέτω την φωτο μας!!φιλια Πως και με προφυλακτικό;

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-14 13:50:36

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Οι φωτο που βσζω χωρίς είναι από πελάτες σταθερούς, έναν που τον γνωρίζω πρώτη φορά βάζω προφύλαξη αρχικά.. στην πορεία αλλάζει αυτό! Δηλαδή πρώτα να μάθουμε ο ένας τον άλλον και μετά να υπάρχει μια χαλάρωση - οικειότητα μεταξύ μας

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-14 16:29:55

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Νομίζω ότι έτσι πρέπει όταν 2 άτομα είναι υπεύθυνα.. Σύμφωνο σε αυτό.

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-14 19:51:41

Θέμα: Σας ενδιαφέρει να ικανοποιήσετε εργαζόμενη;

Δημοσίευση: Εσύ πας απλά και όμορφα χωρίς πρέσινγκ. Σε νοιάζουν 1,2,3,4 πράγματα περισσότερο όπως όλους μας.  ;) Πας γι'αυτά λοιπόν κι ότι γίνει είτε είναι είτε όχι στο πρόγραμμα της τύπισσας. Αν τύχει και κάτσει η φάση έχει καλώς. Αν δεν κάτσει, δεν έκατσε. Το να σου κάνει κάτι παραπάνω χωρίς χρέωση, δεν σημαίνει ότι σε γουστάρει αλλά ότι έτυχε ή σε συμπάθησε κι είπε να στο κάνει. Αν σε γουστάρει, θα το καταλάβεις ότι και να γίνει! Τελείως διαφορετικό πράγμα. Εμένα (κι όχι μόνο σε'μένα) όσον αφορά με επσγγελματία, μου έχουν τύχει τα πάντα. Να περάσω καλά, να περάσω υπέροχα, να περάσω χάλια, να θέλουν να κάνουν κάτι για να ξανάρθω και μόνο χωρίς να με γουστάρουν ή να τύχει μια στο τόσο να γουστάρουν επειδή απλώς αποφάσισαν να το κάνουν φεύγοντας από τον επαγγελματισμό. Με καθαρό μυαλό χωρίς ελπίδες ή προσμονές καταλαβαίνεις μια χαρά την κάθε περίπτωση. Αναλυτικότερα (κι είχε πλάκα ο τρόπος) μου έχει τύχει η άλλη να ξεχάσει δήθεν τάχα να βάλει καπότα  μετά από κάποιες επισκέψεις αλλά δεν το υποστήριξε σωστά. Τελοσπάντων μπούκαρα. Αυτή το έριξε στην συμπάθεια και στην οικειότητα κι εγώ στην καύλα του τυχαίου.  Όπως μου έχει τύχει να θέλει η άλλη και να το υποστηρίξει σχεδόν τέλεια, κάτι που κάνει μπαμ. Σε όλους συμβαίνουν λίγο ή πολύ αυτά μία στο τόσο. :D ' Για να είμαι ειλικρινής δεν το κατάλαβα και πολύ όλο αυτό

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-14 23:34:12

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Βάλε κι άλλα!

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-15 22:07:53

Θέμα: Οι πολυγαμιάδες (κριτικοι)του sexclub. Το τοπ τεν

Δημοσίευση: εγώ ερωτεύθηκα και έχω ένα μόνο στόχο αυτή τη στιγμή :haxa: θα έπρεπε να μετράνε και οι πολλαπλές συνεδρίες με μία κοπέλα Από γραφείο ή ανεξάρτητη;

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-17 19:25:44

Θέμα: Πόσο εμπιστεύεστε τις κριτικές των μελών;

Δημοσίευση: Πλέον δεν εμπιστεύομαι καθόλου. Από προσωπική μου εμπειρία πλέον συνειδητοποίησα πως όλα παίζουν και τίποτα δεν είναι σίγουρο.

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-17 19:36:21

Θέμα: Οι πολυγαμιάδες (κριτικοι)του sexclub. Το τοπ τεν

Δημοσίευση: Ησαϊα χορευε;;;; Αν λάβουμε υπόψιν τον τόπο καταγωγής της μπορεί και αυτό

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-17 19:52:41

Θέμα: Πόσο εμπιστεύεστε τις κριτικές των μελών;

Δημοσίευση: τι εγινε; εφαγες φολα; Δεν θα το έλεγα φόλα ούτε όμως και επιτυχία. Ίσως να ήταν και η πρώτη φορά που είχα βρεθεί μαζί της και σε επόμενη (αν με θυμάται βέβαια) να είναι σούπερ. Πολλά τα ίσως...

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-17 19:57:53

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Θέλω κι εγώ!!!!!

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-18 16:38:57

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Να έρθεις ,να γνωριστούμε και ν απολαύσεις!! Φυσικά και θα έρθω κάποια στιγμή

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-18 20:23:58

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Το επόμενο να είναι βίντεο να ξεδιπλώνεσαι :oeoe:

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-19 12:53:47

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Δεν φαίνεται τίποτα :(

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-21 15:34:31

Θέμα: Προφυλακτικό, που αυξάνει τη λίμπιντο

Δημοσίευση: Προφυλακτικό, που ενισχύει τη στύση και αυξάνει τη λίμπιντο, δημιούργησαν επιστήμονες Προφυλακτικό, που σχεδιάστηκε από βρετανούς επιστήμονες, για να τονώνει τη στύση, κρίνεται ανώτερο και από τα δύο φύλα, δείχνει μελέτη που δημοσιεύεται στο Journal of Sex Research. Τόσο οι άνδρες όσο και οι γυναίκες βρήκαν το σεξ πιο ευχάριστο, έδειξε η ανάλυση των απαντήσεων. Επιπλέον, οι άνδρες έκριναν ότι το νέο προφυλακτικό είναι πιο εύκολο να φορεθεί και προσφέρει πιο φυσική αίσθηση. Μάλιστα, το 16% των ανδρών που το χρησιμοποίησαν δήλωσαν πως το ευχαριστήθηκαν περισσότερο από ό,τι το σεξ χωρίς προφυλακτικό. Αυτό σημαίνει ότι το νέο αυτό προφυλακτικό, θα μπορούσε να ενθαρρύνει τη χρήση αντισύλληψης και να περιορίσει τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα, λένε οι ερευνητές του Πολιτειακού Πανεπιστημίου του Οχάιο. Προφυλακτικό που ενισχύει τη στύση και αυξάνει τη λίμπιντο Το νέο αυτό προφυλακτικό είναι φτιαγμένο από λάτεξ όπως άλλα προφυλακτικά, περιέχει όμως μια μικρή ποσότητα τζελ με νιτρογλυκερίνη, μια ουσία που χαλαρώνει τα αγγεία και κανονικά χρησιμοποιείται για την αντιμετώπιση της στηθάγχης. Όταν εφαρμόζεται στο πέος, η στύση δυναμώνει και παρατείνεται, λέει η κατασκευάστρια εταιρεία Futura Medical, η οποία παραχώρησε τα προφυλακτικά στους ερευνητές αλλά δεν είχε άλλη ανάμειξη στη μελέτη. Με τη στήριξη των αμερικανικών Εθνικών Ινστιτούτων Υγείας, οι ερευνητές εξέτασαν 500 ετεροφυλόφιλα, μονογαμικά ζευγάρια στο Βιετνάμ, μια χώρα με υψηλούς αριθμούς αμβλώσεων, στην οποία είναι διαδεδομένη η εντύπωση ότι η χρήση προφυλακτικού είναι πιο ριψοκίνδυνη συγκριτικά με τα αντισυλληπτικά χάπια. Ευρήματα μελέτης Ένα μέρος των εθελοντών χρησιμοποίησε το νέο προφυλακτικό, ενώ η δεύτερη ομάδα, η ομάδα ελέγχου, χρησιμοποίησε διαφορετικό προφυλακτικό για λόγους σύγκρισης. Για περίοδο έξι μηνών, οι εθελοντές κλήθηκαν να αναφέρουν τα επίπεδα σεξουαλικής ευχαρίστησής τους χρησιμοποιώντας μια λίστα επτά ερωτήσεων. Αυτό είναι σημαντικό εύρημα, δεδομένου ότι το 9 με 37 τοις εκατό των ανδρών έχουν εμφανίσει προβλήματα στύσης με τη χρήση προφυλακτικού, επισημαίνουν οι συντάκτες της μελέτης. Τα προβλήματα αυτά μπορεί να «αποθαρρύνουν τους άνδρες από το να επιχειρήσουν να χρησιμοποιήσουν προφυλακτικό στο μέλλον» λέει η δρ Μαρία Γκάλο, επικεφαλής της μελέτης. Επισημαίνει ακόμα ότι, η αυξημένη σεξουαλική ικανοποίηση θα μπορούσε να ενθαρρύνει τη χρήση προφυλακτικού σε ορισμένες ευάλωτες ομάδες. «Οι παντρεμένες γυναίκες αντιστοιχούν περίπου στο ένα τρίτο των κρουσμάτων HIV στο Βιετνάμ, και οι περισσότερες από αυτές εκτίθενται στον ιό μέσω της σεξουαλικής επαφής με τους συζύγους τους» αναφέρει. «Σε έναν γάμο ή μια σταθερή σχέση, το να ζητάς να χρησιμοποιήσει προφυλακτικό μπορεί να δημιουργήσει την εντύπωση ότι κάνεις σεξ με άλλους συντρόφους ή πάσχεις από HIV ή άλλα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα» εξηγεί. «Ένα προφυλακτικό σαν κι αυτό θα ήταν χρήσιμο για τις γυναίκες σε σταθερές σχέσεις, καθώς θα είχαν μικρότερη δυσκολία να ζητήσουν από τον σύντροφό τους να φορέσει προφυλακτικό για τη δική του ευχαρίστηση, αντί για την αποφυγή εγκυμοσύνης και την πρόληψη ασθενειών» προσθέτει η Γκάλο. Σημειώνεται πως, το συγκεκριμένο προφυλακτικό έχει λάβει άδεια κυκλοφορίας στην ΕΕ και πωλείται ήδη σε Ολλανδία και Βέλγιο. Πως λέγεται;

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-22 16:02:16