Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Helena-Nayomi (183)

Θέμα: Τι ειδους σεξ μας αρεσει?

Δημοσίευση: Ποιο ειναι το ειδος σεξ που μας εξιτάρει? Τι ειδος γκομενα/παρεα θελουμε? εμένα μου αρέσουν και τα όργια σε clubs ή σπίτια, είναι καυλωτικά!

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 02:16:46

Θέμα: Τι ωθεί τους άντρες στο πληρωμένο έρωτα;

Δημοσίευση: Ειναι ενα ειδος ελευθεριας πραγματικα συμφωνώ, και το ότι δεν κάνουν το σεξ που γουστάρουν με την γυναίκα ή τη φίλη τους.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 02:17:50

Θέμα: Τι ωθεί τους άντρες στο πληρωμένο έρωτα;

Δημοσίευση: οι αντρες ψαχνουν την επιβεβαιωση και γουστα που δεν βγαζει η συντροφος τους εκτος αν ειναι μπακουρι ε ποσες μαλακιες να βαρεσει ο ανθρωπος καποια στιγμη πρεπει να τον ακουμπησει καπου όλα τα παραπάνω, έχετε δίκιο!!!

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 02:26:50

Θέμα: Ένα κινητό δώρο από τον apiastos.gr

Δημοσίευση: Καλή Χρονιά κι από  εμένα! Το 3 παρακαλώ  στην κληρωτίδα!

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 02:33:02

Θέμα: Οταν η πουτάνα λέει οχι στα λεφτά.

Δημοσίευση: Πουτανα και να πει οχι στα λεφτα... δυσκολο ακομα και απο τον αντρα της θα ζηταει λεφτα λογο συνηθειας ναι, αχ τί ωραια!!!

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-02 22:12:54

Θέμα: Τι ειδους σεξ μας αρεσει?

Δημοσίευση: Σε τετοια clubs να φανταστω ειναι κλειστου κυκλου και παει κανεις επειτα απο προσκληση ? ναι συνήθως έτσι είναι, πώς αλλιώς! αλλά υπάρχουν και τα swingers clubs

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-02 22:13:48

Θέμα: Διάρκεια στο σεξ

Δημοσίευση: Πολυ σωστα!!! Αλλα αυτο με την διάρκεια ειναι διαφορετικο στη γυναίκα, πιο δυσκολο θα ελεγα,  γιατι στα 15 λεπτα π.χ ειναι πολλες κοπέλες που δεν θα έχουν προλάβει να το ευχαριστηθούν και ε αν είν ε αν είσαι ερωτευμένος μάλλον, αλλά σε άλλες περιπτώσεις, είναι κουραστικό το πολύ

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-02 22:15:05

Θέμα: Ποια ψέματα λένε οι άνδρες όταν θέλουν ή δεν θέλουν σεξ!

Δημοσίευση: Τα έχουμε για να κερδίζουμε μερίδιο εμπιστοσύνης από εσάς (γενικώς ως γυναίκες). Μην εμπιστεύεστε ποτέ τους άνδρες στην αρχή, μόνο αν προχωρήσουν κι ασχοληθούν. Στην αρχή είμαστε παντοδύναμοι, μετά έχουμε ευαισθησίες (όσοι δηλαδή). ;) μπα...εγώ νομίζω ότι είναι γαμίκουλες χιχι!!! εγώ έχω πάντα μαζί μου

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-06 12:02:31

Θέμα: Ποια ψέματα λένε οι άνδρες όταν θέλουν ή δεν θέλουν σεξ!

Δημοσίευση: Eίναι άλυτο όλο αυτό. Αν έχουμε εμείς, είναι όπως σου είπα για να κάνουμε τους αξιόπιστους. Αν εξαιρέσουμε στράβωμα με κάτι του καθενός που να μας φορέσει καπότα τον χώνουμε χαλαρά αν βρεθεί έδαφος κι άσε τι λέμε για να κάνουμε τα καλά παιδιά.  Αν πάλι έχετε εσείς, τότε λέμε αααααααα τον παίρνει οπότε μας κάνει κάπως ότι είστε  πολύ περπατημένες και μας βάζει σε σκέψεις. Αν είστε άχρηστες στο σεξ, λέμε ότι είστε πιπίτσες και ξενερώνουμε αλλά αν κάνετε τούμπες θεωρούμε ότι είμαστε άλλος ένας στην λίστα. Εσείς αν μας δείτε πολύ ενεργούς, θεωρείτε ότι είμαστε άπιστοι και λιγούρια κάτι που αρχικά φαίνεται θελκτικό αλλά μετά γίνεται κουραστικό. Ισχύει όμως. Κανένας άνδρας δεν γαμάει μόνο μία. Τα τελευταία χρόνια επήλθε μια ισορροπία και τον παίρνετε χωρίς πολλές αναστολές όπως παλιά που το ζυγίζατε και τελικά όλα είναι μια χαρά. Θα γινόταν κάποια στιγμή.  ;) χιχιχι!!! :P

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-06 21:25:15

Θέμα: Αποτυχια στυσης με επαγγελματια

Δημοσίευση: Σε όλους έχει συμβεί και θα ξανασυμβεί. Δεν είναι δικιά μας η επαγγελματίας για να τα έχουμε  και να τα έχει όλα όπως πρέπει αναφερόμενος στο σέρβις. Γι'αυτό άλλωστε και λέγεται εκτόνωση.  Άγχος, πίεση, διατροφή, τσιγάρο, οργανικά, βαρετή επαγγελματίας κτλ φρενάρουν την καύλα. Ο άνδρας κάποια στιγμή παρουσιάζει διακυμάνσεις και οφείλει να σταθεροποιηθεί για να ρίχνει κορυφαία γαμήσια. Όλοι ξέρουμε τον αρχικό δείκτη επιτυχίας στο ανδρικό ταμπεραμέντο. Πούτσα που κοντεύει να σκάσει από αίμα. ;)  Μετά ακολουθούν όλα τα υπόλοιπα. Τσεκάρετε λοιπόν απόδοση πακέτου σε ικανό αριθμό με επαγγελματίες και μη. Αν και στα δύο διαπιστώσετε πρόβλημα, τότε κοιτάξτε το καλύτερα. Αλλιώς όλα καλά.  :D ναι συμφωνώ απόλυτα!

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-14 00:09:16

Θέμα: Προσφορά για τις Γιορτές! Από Helena-Nayomi a

Δημοσίευση: Προσφορά για αύριο για τους φίλους του φόρουμ, πλήρες πακέτο με άναλ, 2 φορές σεξ, 1 ώρα, 70 ευρώ. Αν καλέσετε, πείτε ότι είναι για την προσφορά εδώ!

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-14 00:11:04

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Προσφορά για αύριο για τους φίλους του φόρουμ, πλήρες πακέτο με άναλ, 2 φορές σεξ, 1 ώρα, 70 ευρώ. Αν καλέσετε, πείτε ότι είναι για την προσφορά εδώ! Καλείτε από τις 14.00 εώς και τις 17.00.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-14 00:15:00

Θέμα: Ανεξάρτητες call girls γενικα

Δημοσίευση: Προσφορά για αύριο για τους φίλους του φόρουμ, πλήρες πακέτο με άναλ, 2 φορές σεξ, 1 ώρα, 70 ευρώ. Αν καλέσετε, πείτε ότι είναι για την προσφορά εδώ! Καλείτε από τις 14.00 εώς και τις 17.00.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-14 00:16:34

Θέμα: εσκορτ ανεξαρτητες ή απο γραφειο;

Δημοσίευση: όχι έχει και πολύ όμορφες ανεξάρτητες το πρόβλημα πιστεύω ότι οι ανεξάρτητες συχνά στήνουν ή θέλουν πχ μονο bill εγώ πληρώνω εγώ θέλω τουλάχιστον να έχω επιλογή στο ξενοδοχείο που θα πάω σωστό για το χοτέλ. Αλλά στα γραφεία έχουν πολύ ωραίες, βλέπω φωτό, τέλειες είναι!

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-24 14:41:21

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Προσφορά για αύριο για τους φίλους του φόρουμ, πλήρες πακέτο με άναλ, 2 φορές σεξ, 1 ώρα, 70 ευρώ. Αν καλέσετε, πείτε ότι είναι για την προσφορά εδώ! Καλείτε από τις 14.00 εώς και τις 17.00. Να κάνω κλήρωσή για FREE FUCK? Είστε μέσα οέο?

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-24 14:42:50

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: ελα Σαλονικα καρντασαινα θα σε αρεσει ούτε με σφαίρες, μην ασχολείσαι

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-25 23:12:02

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Βάλτε και εμάς τα νεουδια μέσα ομως :ierapostoliko: :P εδώ δεν δέχομαι με πληρωμή από μικρούς, θα δεχτώ τζάμπα? σόρρυ, not

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-25 23:12:50

Θέμα: FREE FUCK από Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Καλησπέρα σας, Κληρώνω μια δωρεάν συνάντηση με εμένα για 2 εκτoνώσεις, χωρίς άναλ.  με την γνωστή διαδικασία των κληρώσεων του forum ( αντιγράφω την διαδικασία αυτούσια): Νικητής είναι όποιος επιλέξει τον αριθμό Τζόκερ που θα κληρωθεί.(Κλήρωση Πέμπτης ή Κυριακής) Δικαίωμα συμμετοχής έχουν τα μέλη με 10 ποστ Παρακαλώ, για άτομα άνω των 32 και σε ξενοδοχεία της Γλυφάδας, ή στο Salem, το κόστος του δωματίου είναι του πελάτη Ο νικητής να μου στείλει πμ μία μέρα πριν 1.geroksouras 2.servicee 3.spanios 4.redb 5.Despotis 6.Underworldsexmachine7 7.clonarius 8.mpempis 9.Darth.Dimius 10.Bratki 11.Στρατος 12.Smart_span 13.pirforos 14.Raff1890 15.ANDREIOS 16.petros_64 17.tempelogatos 18.Takos 19.karadion83 20.giorgos2226 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-25 23:16:02

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: μάλλον εννοεί τα μέλη με λίγα ποστ συγνώμη, εννοώ άτομα να είναι άνω των 32 ετών, το έχω γράψει.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-26 12:51:51

Θέμα: FREE FUCK από Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Καλησπέρα σας, Κληρώνω μια δωρεάν συνάντηση με εμένα για 1 εκτόνωση, χωρίς άναλ.  με την γνωστή διαδικασία των κληρώσεων του forum ( αντιγράφω την διαδικασία αυτούσια): Νικητής είναι όποιος επιλέξει τον αριθμό Τζόκερ που θα κληρωθεί.(Κλήρωση Πέμπτης ή Κυριακής) Δικαίωμα συμμετοχής έχουν τα μέλη με 10 ποστ Παρακαλώ, για άτομα άνω των 32 και σε ξενοδοχεία της Γλυφάδας, ή στο Salem, το κόστος του δωματίου είναι του πελάτη Ο νικητής να μου στείλει πμ μία μέρα πριν 1 2 3.spanios 4 5.Despotis 6 7 8.mpempis 9 10.Bratki 11 12.Smart_span 13 14 15 16 17 18 19 20.giorgos2226 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Παιδιά, θέλω να σεβαστείτε αυτό, ότι τα άτομα που θα λάβουν μέρος θα είναι άνω των 32 ετών τουλάχιστον, δεν μπορώ με μικρότερα, συγνώμη και αυτό είοναι χρόνια. Αν υπάρχει πρόβλημα με την κλήρωση, το ακυρώνουμε. Επίσης, αν κάποιος εμφανιστεί και κερδίσει και πάω στο χοτέλ και είναι μικρός, θα φύγω, οπότε δεν έχει νόημα να κάνετε κόλπα χιχι! :angel: :) Επίσης, να διορθώσω, είναι για 2 φορές σεξ μέσα στη ώρα με ελεύθερο στοματικό, χωρίς άναλ.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-26 12:56:53

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: εγω νοιωθω 25 μετραει; άρα εσύ έξω χιχιχιχι! :sex2: :sex2: :sex2:

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-26 14:39:06

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: εγω εξω; :klama: Το FREE FUCK το κέρδισε ο mpempis. Όποτε θέλει να με πάρει τηλέφωνο για ραντεβού! Μπρἀβο!!!

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-31 14:59:41

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: κορμάρα αλλά νομίζω ότι τα βυζιά θα είναι λίγο σκληρά να μας πει ο @mpempis και ο @"geroksouras" μπα, μαλακά είναι κι ανησυχώ μην πέσουν!

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-03 12:20:22

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Του εκατσε το τζοκερ του mpempi !!! Να πιει γαλατακι απτις βυζαρες σου να γινει αντρας !!! χαχαχαχα Καλημερα και καλο μηνα κουκλιτσα !!! κάναμε χθες το ραντεβού με τον κύριο, ο οποίος είναι ωραίος τύπος και καύλα!

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-03 12:21:28

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Καλημέρα σε όλους, καλό ΣΚ, με πολύ όμορφο καιρό. Από Δευτέρα εώς και Πέμπτη, προσφορά 1 ώρα, 2 φορές, χωρίς άναλ, 70 ευρώ. Όποιος καλέσει, να πεις από το SEX CLUB.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-19 14:05:03

Θέμα: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

Δημοσίευση: Καλημέρα σε όλους, καλό ΣΚ, με πολύ όμορφο καιρό. Από Δευτέρα εώς και Πέμπτη, προσφορά 1 ώρα, 2 φορές, χωρίς άναλ, 70 ευρώ. Όποιος καλέσει, να πεις από το SEX CLUB.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-19 14:07:46

Θέμα: εσκορτ ανεξαρτητες ή απο γραφειο;

Δημοσίευση: εσυ ομως εισαι σκετη καβλα η μονη εσκορτ που εχω παρει πολλες φορες γιατί δεν είμαι και ωραία ρε συ?

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-25 13:41:06

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Γεια σας, η τιμή πλέον για 1 φορά είναι 50 ευρώ και για 2 φορές 65 ευρώ στο SALEM ή στη Γλυφάδα. Ενημέρωση τουλάχιστον 3 ώρες πριν.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-25 13:42:03

Θέμα: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

Δημοσίευση: Γεια σας, η τιμή πλέον για 1 φορά είναι 50 ευρώ και για 2 φορές 65 ευρώ στο SALEM ή στη Γλυφάδα. Ενημέρωση τουλάχιστον 3 ώρες πριν.

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-25 13:42:43

Θέμα: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

Δημοσίευση: Παιζει ακομα η προσφορά; ναι αμε, αλλά για άτομα ανω των 35 πάντα.

Δημοσιεύθηκε: 2022-03-20 02:46:17