Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του TOMCRUISE (6175)

Θέμα: ΠΑΟΚ

Δημοσίευση: ακομα θυμαμαι την ανακοίνωση  επιστροφης του Λουτσεσκου . .  ερχεται ο προπονητής των τίτλων  . . . νταξει ολα κ ολα χαρη στο λουτσεσκου καναμε τη σουπερ πορεια μας φετος,μην τα ισοπεδωσουμε κ ολα. απο κει κ περα κανεις δεν ειναι τελειος,καλυτερο απο αυτον δεν θα βρουμε κ στην τελικη τι φταιει αυτος αμα δεν εχει βαθος η ομαδα !ας του κανανε μεταγραφες...

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:19:48

Θέμα: Συναυλίες

Δημοσίευση: Ανυπομονώ για Coldplay!! φανταστικη μπαντα

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:22:41

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: Το καταλαβα , αλλα απομακρυνθηκαμε απο το ρεζουμε της  υποθεσης : πηρε ή θα παρει ο πακης "αγγελακι "? :my: περιμενουμε με αγωνια να διαβασουμε την κριτικη του χσχα επρεπε να του ειχες δωσει την καρτα μας...

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:24:22

Θέμα: Κριτικές. Παρατηρήσεις, σχόλια, new features

Δημοσίευση: δηλαδη εδω θα μπορουμε να βαζουμε ιστοριες με γκομενακια που μας εκατσαν ανευ πληρωμης αν καταλαβα καλα.

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:26:15

Θέμα: DCEU ταινίες

Δημοσίευση: βεβαια οσοι δεν το εχουν δει πολυ καλο και το Shazam ο οποιος ειναι ηρωας ενω ο Black Adam ειναι κυριως κακος και μερικες φορες αντιηρωας το πρωτο το καταφχαριστηθηκα το δευτερο ακομα να το δω για καποιο μυστηριο λογο.

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:27:51

Θέμα: Ποια είναι η γνώμη σας για την διατροφή ΚΕΤΟ;

Δημοσίευση: Είναι αρκετά τις μόδας :) Γενικά θα συναντήσεις αντικρουόμενες απόψεις ακόμα και σε ειδικούς (διατροφολόγους/διαιτολόγους) Χωρίς να την έχω δοκιμάσει προσωπικά, μόνο μέσα απο προσωπική έρευνα και ερωτήσεις, σε άλλους (είτε που την δοκίμασαν είτε που έχουν σχέση με τον χώρο της διατροφής), τα συμπεράσματα μου είναι ότι ναι μεν δουλεύει αλλά όχι για όλους. Καλό είναι δηλαδή να μιλήσει κάποιος με ειδικό αφενός (ειδικά αν έχει κάποιο θέμα υγείας, ή αν δεν έχει ας γίνουν εξετάσεις), αφετέρου το ιδανικό είναι να γίνονται κάποια διαλείμματα και όχι να είναι μόνιμα σε αυτή την διατροφή για πάντα. Επίσης, το "τρώω λίπος" καλό είναι να το μην το εκλαμβάνει κάποιος ως "τρώω συνέχεια σαβούρα" και να επιλέγει κυρίως τα λεγόμενα "καλά λιπαρά" Σε σελίδες ή blogs πάντως ειδικών γιατρών (και Ελλήνων) μπορεί κάποιος να διαβάσει πολλές ενδιαφέρουσες (αλλά και αντικρουμενες όπως είπα πριν) αναλύσεις. Πάντως ο περιορισμός των υδατανθράκων και σακχάρων νομίζω ωφελεί όλο τον κόσμο (αλλά φυσικά keto δεν είναι μόνο αυτό) ακομα να καταλαβω τι παιζει με αυτη τη διαιτα μονο το τρωω λιπος εχω καταλαβει δηλαδη αμα καποιος τρωει καθε μερα πιτογυρα κανει αυτη τη διατροφη?

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:30:41

Θέμα: Το ρίσκο πηγαίνοντας με εκδιδόμενες

Δημοσίευση: για προσοχη απο την μερια μας αναφερομουν . . . σε θέματα προστασίας στο σεξ σίγουρα Αλλά κατάλαβα ότι η συζήτηση ειναι αν φοβόμαστε να μας συλλάβουν επειδή πηγαίνουμε σε μπουρδέλο. .μπερδευτηκατε λιγο ο ενας μιλαει για προστασια απο αφροδισια κ ο αλλος για προστασια απο συλληψη επειδη γαμει σε παρανομο μπουρδελο.

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:32:58

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: πάντως άργησε να ανέβει και ο διαγωνισμός...αντί για δευτέρα ανακοινώθηκε χθες.. προφανως για να ειμαστε σε εγρηγορζη κ να εχει κινηση καθε μερα το σαιτ ..

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:34:37

Θέμα: Χιου Χέφνερ:το επίδομα των 1.000 δολαρίων

Δημοσίευση: εζησε μυθικη ζωη ο τυπος!

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:35:57

Θέμα: Σκορπιός είναι για εσένα. Παμ

Δημοσίευση: Πολυ ντορος χωρις λογο πιστευω τη διαφημιση τους την κανανε μια χαρα οι τυποι απο το πουθενα

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:37:15

Θέμα: Αντιπαραθέσεις μεταξύ μελών

Δημοσίευση: προβλέπεται στη δουλειά που κάνουν. εμενα παντως ολες μου κοβουνε10 χρονακια!

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:39:31

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: Καψονι δλδ  :xaxa: Ισχυει ε τι να κανει κ ο αντμιν ψαχνει τροπους να μας κραταει μεσα στο σαιτ οσο μπορει περισσοτερο!

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:44:00

Θέμα: Ποιο τραγούδι ακούτε αυτή την στιγμή;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:45:40

Θέμα: Μεχρι ποια ηλικια ειναι λογικο να παιζεις video games;

Δημοσίευση: γενικα μονο πιτσιρικα με τραβουσανε τα μπλιμπλικια που πηγαιναμε κ παιζαμε με κερματα που μας εδινε ο παππους κρυφα απο τη γιαγια χαχα

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:47:37

Θέμα: Βλέπουν οι γυναίκες πορνό;

Δημοσίευση: στην Ελλάδα ειδικά δύσκολα θα το παραδεχτούν. καλα στην ελλαδα ολες εχουνε παει το πολυ με τρεις αντρες σε ολη τους τη ζωη :hahaha: :hahaha:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:48:40

Θέμα: Καλύτερο Burger Αθηνών και περίχωρων

Δημοσίευση: Τελειο σαντουιτς προβατινας!!!!!!! σταματηστε ρε σαρδαναπαλοι μεγαλη βδομαδα ερχεται :hahaha: :hahaha:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:49:26

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Γειά, σας, εδώ είμαι, δεν σταμάτησα όχι. Γειά σας. Γειά σου Γεροξουρα!!! μπραβο κοριτσαρα μας!!!!!!

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:50:41

Θέμα: Τι ζητάει μια γυναίκα από ένα άντρα στη σχέση

Δημοσίευση: πίστεψε με τα δώσαμε όλα τα παραπάνω αλλά δεν τους ήταν αρκετά. με λιγα λογια κ σενα τον ουρανο με ταστρα σου ζηταγανε κ εκεινες ουτε μια πιπα δεν κανανε οι καργιες :hahaha: :hahaha:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:52:08

Θέμα: Euroleague

Δημοσίευση: παναθηναικος και ολυμπιακος μακαρι να πανε βερολινο μπραβο στο θρυλο κ στο βαζελο για τις νικες τους,μακαρι νατα καταφερουνε κ να ειναι κ οι 2 τους στο φαιναλ φορ!!1!!!!!!

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:52:58

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: νταξει εδω οτυπος κ ικανοποιητικη πουτσα εχει κ πινγκ πονγκ ξερει να παιζει τι αλλο να ζητησει καποια :hahaha: :hahaha:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:54:44

Θέμα: Πως είναι ο ιδανικός άντρας;

Δημοσίευση: Δε βρίσκεις άκρη με τις γυναίκες  ολες να περάσουν καλά θέλουν λεφτά και πάλι λεφτά νταξει κ μεις πανω κατω αυτο δεν ψαχνουμε?

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:55:25

Θέμα: Ποια είναι η κατάλληλη διαφορά ηλικίας για σχεση

Δημοσίευση: Ο έρωτας ηλικία δεν κοιτά… αμα εχεις κ βαθιες τσεπες βαρας κ καμια 60αρια χρονια διαφορα :hahaha: :hahaha:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:56:11

Θέμα: 10 κοπλιμέντα που οι γυναίκες εκτιμούν και με το παραπάνω

Δημοσίευση: τι ωραιο κωλο που εχεις μαναρα μου!!!!!

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:56:36

Θέμα: Μου την πέφτει η γκόμενα ενός φίλου

Δημοσίευση: Του είπα του φίλου να πιουμε ποτάκι για πάρτη μας την περασμένη Πέμπτη και μου ξεφούρνισε ότι την βλέπει την κοπέλα για σοβαρά. Του λέω είσαι σίγουρος μου απαντησε ναι. Μετα μου επρηξε τα αρχίδια καμια ώρα να μου μιλάει για αυτήν και κόντεψε να με πάρει ο ύπνος. πάει το φριφακ αδερφια καλα θα παει κ αυτος ο γαμος :hahaha: :hahaha:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:57:36

Θέμα: Αχ αυτά τα φουστανάκια (Φώτο)

Δημοσίευση: κοριτσι για σπιτι :hahaha: :hahaha:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:58:12

Θέμα: Sexy φωτογραφίες προκλητικού και καυλιάρικου ντυσίματος με ξέκωλα και λοιπά κολλητά

Δημοσίευση: ποιά είναι αυτή από πάνω? κοριτσι για σπιτι κ αυτο :hahaha: :hahaha:

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 01:58:46

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Καληνύχτα με φρέσκο υλικο.. καληνυχτα καυλα μας!

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 02:01:10

Θέμα: Επικαιρότητα Ελλάδα

Δημοσίευση: εφαγε το βρισιδι της κ αυτη!

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 02:02:17

Θέμα: Κύπελο Ελλάδας

Δημοσίευση: αμα το παρει ο ξεκωλιαρης καποιος απο τους 4 θα μπει σε περιπετειες χωρις ευρωπη του χρονου...

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 02:03:14

Θέμα: Κριτικές. Παρατηρήσεις, σχόλια, new features

Δημοσίευση: Οποιαδήποτε ερωτική σας ιστορία   ;) ωραιο!

Δημοσιεύθηκε: 2024-04-26 12:45:33


Forum Tasks