Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του panosmounos (532)

Θέμα: Η Μάστιγα του εκπτωσάκια

Δημοσίευση: Ότι είναι προς όφελος της τσέπης μας είναι καλοδεχούμενο  :D μας δουλεύεις ρε φίλε με μηδέν κριτικές και μας λες γαι εκπτώσεις; από πότε έχεις να γαμήσεις βίζιτα;

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:35:15

Θέμα: Facebook Dating

Δημοσίευση: Τουλαχιστον ειναι δωρεαν.Σε σχεση με badoo tinder κτλ έχεις κάνει εγγραφή;

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:36:06

Θέμα: Πρόγραμμα μιας ώρας σε studio ή call girl?

Δημοσίευση: Αλλα τι συζηταμε για πρόγραμμα ωρας? Αφου εδω δυσκολευομαστε να βρουμε γαμευσιμη εστω στο απλο πρόγραμμά  :hahaha: στα λόγια μου έρχεσαι :cool::

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:39:37

Θέμα: Adult Club chat

Δημοσίευση: Πριν την κληρωση εχω ρωτησει αλλες 4 φορες τότε την δίνουν σε ειδικές περιπτώσεις  :xaxa:

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:40:35

Θέμα: τι σημαίνει το νικ μας και γιατί το επιλέξαμε;

Δημοσίευση: Μια κυριουλα που αντι για αφρο μαλλιων εβαλε αφρο για μονωση  και πηγε στο νοσοκομειο  :xaxa:  :( με chlorax?

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:44:05

Θέμα: GDE chat

Δημοσίευση: 21. ROXANA GDE όλοι λένε ότι είναι πολύ τίμιο πρώην στουντιοκόριτσο

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:45:53

Θέμα: Sugardadies & sugarbabes

Δημοσίευση: Πριν απο καμια 15αρια χρονια δουλευα σαν διευθυντης τμηματος σε μια επιχειρηση με πολυ καλα λεφτα. Ειχα μια γραμματεα πανεξυπνη αλλα μπαζο, γραφειο δικο μου και διαχειριζομουν μια ομαδα 12 ατομων. Η επιχειρηση εκλεισε καποια στιγμη και βρεθηκαμε περιπου 150 εργαζομενοι να ψαχνομαστε. Στο λογιστηριο εργαζοταν μια κοπελα κουκλα να την πιεις στο ποτηρι, ξανθια γυρω στο 170, κορμι μοντελε με μικρο στηθος. Μεχρι που εκλεισε η εταιρεια μονο μια καλημερα λεγαμε. Συναντηθηκαμε κατα τυχη μια εβδομαδα απο το κλεισιμο, εγω γυρνουσα απο μια συνεντευξη και εκεινη απο τον γυναικολογο. Ο μαγκας ο γιος του πρωην αφεντικου, την ειχε αφησει εγγυο και μην τον ειδατε. Της ειχε κανει δωρακια πολλα μεταξυ αυτων και ενα αυτοκινητο σμαρτ, μου τα ελεγε κλαιγοντας σε ενα καφε που πηγαμε. Θυμαμαι τοτε της ειπα να μην κρατησει το παιδι εφοσον δεν το σκοπευε και να μην ασχοληθει να κυνηγησει τον αλλον για κανενα λογο. Καπως ετσι αρχισε με το κοριτσι πρωτα τηλεφωνικα και μετα απο κοντα με ραντεβου για καφε, ποτο, φαγητο μια συνεχης επαφη. Μετα απο λιγο εγω βρηκα μια δουλεια επισης καλη, ψιλοβολευτηκα παλι και ειχα το νου μου μηπως μπορουσα να την δωσω το βιογραφικο της αν τυχον εψαχναν καποιον για το λογιστηριο. Μια μερα σε πολυ χαλια κατασταση με πηρε να μου πει οτι της πηραν το αυτοκινητο γιατι ο τυπος το ειχε με δοσεις και δεν το πληρωνε επι μηνες. Δεν ξερω πως μου τη βαρεσε εκεινη την ωρα αλλα πηγα και το εξοφλησα εγω και της το πηγα πισω. Της ειπα οτι οποτε μπορεσει να ορθοποδησει θα τα βρουμε με τα λεφτα. Απο εκεινη την ημερα και επειτα με κυνηγουσε με σποντες, μπηχτες, σεξι ντυσιματα και ναζιαρικα βλεμματα. Καποια Παρασκευη που κανονισαμε για ποτο ηρθε να με παρει απο το σπιτι και μου την επεσε στα ισα. Της ειπα οτι δεν ηθελα καποια δεσμευση γιατι κοιτουσα να φυγω για εξωτερικο, για να παρω την απαντηση οτι αν δεν την πηδουσα δεν θα εφευγε απο το σπιτι. Βγηκαμε απο το σπιτι την Δευτερα. Δεν καναμε ποτε σχεση, πηδιομασταν σαν σκυλια σχεδον καθε μερα, μετα αραιωσαμε σιγα σιγα, ωσπου 15 χρονια μετα βρισκομαστε μια φορα το τριμηνο περιπου. Αφιερωμενο στον καρνταση που τον στεναχωρησα. το σμάρτ έγινε απόσβεση τελικά;

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:48:26

Θέμα: Ομόφυλα Ζευγάρια | Πατέρας-πατέρας και Μητέρα-Μητέρα

Δημοσίευση: Για τη συμβίωση, δεν έχω θέμα κι ούτε με νοιάζει. Για τα παιδιά όμως το θέμα είναι ευαίσθητο. Κάπου στο μέλλον θα το καταλάβουμε. Ελάτε στη θέση του παιδιού πρώτα και τα ξαναλέμε. μου θυμίζει μια παλιά σχετικά ελληνική κωμωδία το gay story  η όλη κατάσταση

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:49:48

Θέμα: Evelina Chivu

Δημοσίευση: Evelina Chivu: «Έχω πάει σε μία μέρα με 40 άντρες Το συγκεκριμένο πλάσμα το αγαπάμε πολύ,καθώς είναι αληθινή, αυθόρμητη και γλυκιά.Ο λόγος για την Evelina Chivu που οι θαυμαστές της μπορούν να βρουν καθημερινά στο «Golden Queens», αλλά και στην πλατφόρμα του Sugarbabes.tv. Πριν περίπου ένα χρόνο της κάναμε την πρώτη της συνέντευξη. Πριν λίγες μέρες πραγματοποιήσαμε τη δεύτερη και μας είπε πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα. Διαβάστε την πατώντας εδώ Πηγή: hot-news.gr που στο στριπ έχει πάει; δεν παίζει αυτό παπαριές λέει

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:52:57

Θέμα: Εθελοντική αιμοδοσία

Δημοσίευση: Καλημέρα, Σκέφτομαι να δώσω αιμα(1η φορά σαν εθελοντής αιμοδότης). Γνωρίζει κάνεις σε ποιο νοσοκομείο θα ήταν προτιμότερο να πάω; Κυρίως από πλευράς εξυπηρέτησης. Με εξυπηρετούν περιοχές των β.π. κ κοντά στο κέντρο. Ευχαριστώ. εγώ θέλω αλλά έχω υπόταση

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:53:58

Θέμα: Μαρία Μολδαβή

Δημοσίευση: διαβάζω τελευταία έχει πέσει η απόδοση

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:57:24

Θέμα: Το Blog του SexForumClub

Δημοσίευση: καταργήθηκε;

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:58:34

Θέμα: Το πιο μεγάλο μας ψέμα

Δημοσίευση: Σε αγαπάω  :heart: μέχρι να γαμήσω  :)

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 13:59:32

Θέμα: ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ?

Δημοσίευση: Και άμα δεν σου αρέσει η σειρά.... ντύνεσαι και φεύγεις!!!!!   :lol: :lol: :lol: ακριβώς :haha:

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 14:00:14

Θέμα: Marcos Hotel

Δημοσίευση: καρτέλα δεν έχει ακόμα;

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 14:01:52

Θέμα: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΣΕ ΔΙΑΣΗΜΟ!

Δημοσίευση: και μετά ήρθαν οι μπάτσοι  :axaxaxa:

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 14:03:26

Θέμα: Παράλυτος περπατά ξανά με ρομποτικό εξωσκελετό που κινεί με τη σκέψη του

Δημοσίευση: Τι άλλο θα δούμε? Έχει προχωρήσει πολύ η τεχνολογία!! μακάρι να γίνουν πλέον άλματα να βρει ο κόσμος την υγεία του

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 14:05:34

Θέμα: διάφορα bugs/ προβλήματα

Δημοσίευση: οταν πατας όλα τα ποστ λεει 4990 σελίδες ενώ πραγματικά είναι 64

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 14:06:41

Θέμα: Κλήρωση από το CGA

Δημοσίευση: τον άσο και να μην μείνουμε εκεί

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 14:07:24

Θέμα: Adult Club chat

Δημοσίευση: Η δεν δουλευει κλέφτη  :@ :haxa: :haxa:

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 14:19:00

Θέμα: Dream Girls chat

Δημοσίευση: φυγαν τα ντοπια, ηρθαν τα τουρακια λατίνες οι αγαπημένες μου :naughty:

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 20:25:22

Θέμα: Dream Girls chat

Δημοσίευση: ούτε μία κριτική για λατίνες δεν έχεις θα βάλω εν καιρό χρωστάω αρκετές κριτικές

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-10 20:28:19