Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Urlauber (94)

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Ενα σχολιο και θα συμφονησω μαζι σου. Το ολο κοστος ειναι πολυ φθηνο για τοσο μακρια. Εμενα παντως με εχεις ψησει ασχημα για να το κανω το ταξιδι καποια στιγμη αν και σκεφτομουν Ταιλανδη τελικα μαλλον θα κοιταξω για εκει. Αν αναλογιστει; οτι σε ενα καλο fkk μου φευγουν 250€ σε 6 ωρες...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-01 00:17:47

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Οι γυναικες ειναι κυριως μικροσωμες 1,50-1,65 με οχι ιδιαιτερα πιασιματα. Βυζι δυσκολο να βρεις πανω απο 2,5αρι. Ειναι ομως γλυκες, συμπαθητικες, χαμογελαστες κ ευγενικες. Δυσκολο να βρεις 8αρια. Το πολυ να ειδα 5-6 8αρια συνολικα. Ειναι πολυ ευκολο να πιασεις κουβεντα κ να κανονισεις ραντεβου μαζι τους. Ολες ψαχνουν τον αντρα που θα τις βγαλει απο την φτωχεια κ την μιζερια. Και αυτο δεν προκειτε να αλλαξει. Το εργοστασιο παντα θα βγαζει γυναικακια που ψαχνουν... Εχει κ σελιδες στο facebook που αυτοπροτεινοντε για σχεση. Filipina for love Filipina for marriage Κτλ ,θελει λιγακι ψαξιμο Δεν τις νοιαζει η ηλικια κ η εμφανιση λενε αρκει να ειναι ο αντρας σωστος κ να τις φροντιζει. Εχω δει 60ρηδες με 30αρες χερακι χερακι. Λενε πως μενουν πιστες στην σχεση τους, δεν μπορουν να κανουν κι αλλιως εκει. Το προβλημα ειναι αν ερθουν εδω τι γινετε? Πιθανως ελλεηνιδιζοντε ή οχι??? Παντως οποιος ψαχνει γυναικα για γαμο κ του ψιλοαρεσουν οι ασιατισες ,τζαμπα καθετε εδω κ κανει συλλογη απο χυλοπιτες. Ας παει εκει να παρει ενα καλο μωρακι κ να βλεπει μετα τις ελληνιδες να πεφτουν στα πατωματα απο μισος, κακία,ζηλια και φθονο. Αν εισαι πενηνταρης σου αναλογει μια 30-33 χρονων φιλιπινα με κλειστα τα ματια....

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-01 03:38:21

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Πολλες επαγγελματιες, Semipros Ερασιτεχνες κτλ Δεν εχω καθαρη αποψη γιατι πηρα μονο 2 και δεν περασα καλα. Πιστευω πως ετυχε κ δεν θα τις κρινω. Αααα και τωρα που το θυμηθηκα . Ετυχε περιπτωση που διαπραγματευομουν με επαγγελματια εξω απο το ξενοδοχειο που εμενα,κατι σαν soi nana οποιος ξερει ή εχει ακουσει για μπανγκογκ, κ για καποιον λογο την θεωρησα αρπακτικο κ λαμογιο λεγοντας πως μονο τα λεφτα σκεφτεσαι κ οχι να ικανοποιησεις τον αλλον κ σηκωθηκα εφυγα μισοτσαντισμενος. Μετα απο κανα μισαωρο ξαναβγηκα απο το ξενοδοχειο αφου ειχα ηρεμησει κ εντελως τυχαια ξαναβρεθηκαμε τετ α τετ. Μου λεει ευγενικα, μπορω να σου μιλησω? Λεω ναι αν κ δεν μου αρεσε η συμπεριφορα σου. - Με παρεξηγησες,δεν ειμαι τετοιο ατομο ,νοιαζομαι κ για τον αλλον. Ασε με να στο αποδειξω. Θα ερθω μαζι σου χωρις λεφτα. Δεν χρειαζεται να με πληρωσεις . Μονο αν θελεις εσυ θα με πληρωσεις. Δεν πιστευα στα αυτια μου.... -Δηλαδη  αν θελω θα ερθεις στο δωματιο, θα μου πάρεις μια πιπα γρηγορη κ θα φυγεις?  Χωρις να ζητησεις λεφτα? -Ναι. Μονο αν θέλεις εσυ μου δινεις ασχετα αν σου αρεσει η πιπα ή οχι Με επεισε, πηγαμε επανω, επεσε στα γόνατά,οχι στο κρεβατι ,μου τον αδειασε γιατι με καβλωσε η συμπεριφορα της ,πλυθηκε καλα, έβαλε μέικ απ ,τις εδωσα ενα 500αρικο (8,50€) και εφυγε....

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-01 03:39:27

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Ladyboys Ενα μεγαλο κεφαλαιο. Απιστευτης ομορφιας, εμφανισης κ θηλυκότητας. Πολυ πιο εμφανισιμα κ θυληκα καλοντυμενα απο τις γυναικες. Τολμω να πω πως σε συγκριση με τις ελληνιδες εχουν πιο εξευγενισμενα χαρακτηριστικά προσωπου κ πιο καλογραμμωμενο σωμα. Με λιγα λογια η μεση φιλιπινεζα ladyboy ειναι πιο ομορφη απο την μεση ελληνίδα κοπελα. Ενα 6αρι ladyboy ,πιο εμφανισιμο απο μια 6αρι ελληνιδα κοκ Οποιος γουσταρει ladyboys εκει ειναι ο παράδεισος του. Εγω δεν εκανα τίποτα γιατι δεν μου βγηκε, γουστα ειναι αυτα κ οτι θελει κανει ο καθενας . Με ενοχλει που εχει πουλακι ενω αλλος το γουσταρει..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-01 03:40:09

Θέμα: Φιλιπινες, μανιλα, μπορακαυ

Δημοσίευση: Φωτο 1.... θεα απο τον 36ο οροφο του ρουφ γκαρντεν Φωτο 2... αραλικι κ παγωμενη μπυρα στο μπορακαυ, η βροχη μας τα χαλασε Φωτο 3....φωτο μεσα απο το πιο διεδομενο μεταφορικο μεσον στο ανχελες. Με εισητηριο στα 0,17€ παει σαν αστικο, οταν θες να κατεβεις το λες στον οδηγο κ σταματαει. Μπροστα προηγειτε ενα αλλο παρομοιο

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 00:33:56

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Φωτο 1 ,πατριτσια απο φορταλεζα, βραζιλιανα ,ασχετη με το θεμα μας χαχαχα Εχει γινει λαιβ δαχτυλιασμα με ανοιχτη καμερα... Περιμενει με ανοιχτες αγκαλες την σειρα της.... Φωτο 2 η jasmine Φωτο 3 ,η πρωτη που βρεθηκαμε. Ηρθε κατευθειαν χοτελ, ουτε για καφε δεν πηγαμε πριν. Μονο πιπα, κερασμα χυμο σε καφε κ δρομο,  Ηθελε ξανα αλλα δεν προλαβαινα.... Φωτο 4 , μια βιζιτα στο ανχελες. Ζητησε  60€ για ολη μερα-νυχτα. Τα βρηκαμε στα 40€ Πηρε 20€€ κ την εδιωξα λογω χαλια σεξ επομενο σετακι

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 00:02:34

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Εδω μερικες φωτογραφιες απο γκομενακια που ειχαν σχεδον την μιση μου ηλικια οπως κ καποιες λιγες φωτος απο μπορακαυ, επειδη εβρεχε δεν εβγαλζ περισσοτερες. Μανιλα δεν εχω φωτος γιατι δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-05 22:37:37

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Φωτο 1 κ 3 Ρακελ,  Απιστευτο σεξ κ τσιμπουκι αλλα εκανε κατι σεμιναρια κ βρεθηκαμε μονο 2 φορες. Θα ηθελα ξανα. Τις εδωσα μια φορα 40€ "δανεικα" χαχα. Στα μειον το αξυριστο μουνι Φωτο 2 ,ενα μικροκαμωμενο γατακι, ονομα ξεχναω, πηγαμε σε ρουφ γκαρντεν  με εντυλωσιακη θεα κ πανακριβα (6€) κοκτεηλ. Ηπιαμε απο 2 κοκτεηλ, πηγαμε μακντοναλντς για πατατες, λουκουμακι, το φιλουσα συνεχεια, μετα γαμησι καμμια ωρα.....δεν μπορουσε ουτε να περπατησει, σκετη γλυκα. Το πρωι φαγαμε σουπα κ φιλιπινεζικα πιατα κ μετα εφυγε. Δεν με ξαναπηρε αλλα το καταλαβαινω..... ΤΟ ΞΕΠΑΤΩΣΑ ΜΙΛΑΜΕ...... Φωτο 4 , φωφογραφια ενδεικτικη ,τι μπορει να σου κατσει αν εχεις τυχη.  Δεν βρεθηκαμε απλα την βαζω ενδεικτικα ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΕΤ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 00:15:48

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Φωτο 1 Σασα....τα ειπαμε.... Φωτο 2 ουτε που θυμαμαι..... Φωτο 3 το γατακι που ξεπατωσα..... μιλαει τελεια αγγλικα, δουλευει σε αμερικανικη τραπεζα δευτερα με παρασκευη 8ωρο με ενα ρεπω

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 00:24:43

Θέμα: Φιλιπινες, μανιλα, μπορακαυ

Δημοσίευση: Ας βαλουμε κ καμμια φωτο τουριστικου ενδιαφεροντος ... Φωτο 1, ο μονος ισως τροπος για να πας απο το αεροδρομιο στο λιμανακι για να παρεις το καραβακι για μπορακαυ. Ο μονος ισως τροπος για να κινηθεις στο μπορακαυ Φωτο 2 αστεια επιγραφη σε παραλια στο μπορακαυ που σε ειδοποιει να προσεχεις γιατι πεφτουν καρυδες απο τα δεντρα χαχαχαχα Φωτο 3 ,θεα απο το ξενοδοχειο μου στη Μανιλα.αχανης τσιμεντουπολη-μεγαλουπολη με  τρελο τραφικ

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 00:26:58

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Σασα φωτο 1,2,4 Φωτια κ γκαβλα. Μετα απο ενα ξενερωμα το προηγουμενο βραδυ ,μου εστειλε αυτην ο πουτανιαρης θεος του ερωτα. Διαστημικο γαμησι ,εμφανισιμο μουνακι. Πηρε ποδι γιατι ηθελε μονο ακριβα μαγαζια λες κ στο χωριο της ετρωγε σε βραβευμενα εζτιατορια κ οχι κατω απο καποια ιτιά

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-05 23:09:45

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Jasmine φωτο 3. Ηρθε το πρωι κ εμεινε μεχρι το αλλο πρωι. Ηθελε μονιμη σχεση. Πολυ οικονομικη. Αλλα δεν εκανε πιπες οποτε μοιραια δεν ξαναβρεθηκαμε ΠΑΜΕ ΣΤΙς ΕΠΟΜΕΝΕΣ

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-05 23:11:26

Θέμα: Φιλιπινες, μανιλα, μπορακαυ

Δημοσίευση: Φωτο 1.... μπορακαυ ,τυρκουαζ νερα, ζεστα νερα, πολλα οστρακοειδη (αλλα πανακριβα εστιατορια) κ οι παραδοσιακες τους βαρκες Φωτο 2....ειμαι συνοδηγος στο δημοφιλες αυτο αυτοκινητο-λεωφορειακι Φωτο 3....η εισοδος στη walking street στο angeles

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 00:42:50

Θέμα: Φιλιπινες, μανιλα, μπορακαυ

Δημοσίευση: πολυ ομορφα φιλε μπανιο στη θαλασσα εκανες ή μονο ιτσα μπυρα και μουνι; Εκανα στο μπορακαυ. Θαλασσες ζεστες, τουρισμος 50% ρωσοι ,αλλα οικογενειες

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 15:00:41

Θέμα: Φιλιπινες, μανιλα, μπορακαυ

Δημοσίευση: Μόνο Ρώσοι; Ρωσίδες όχι; Οικογενειες λεμε. Αντρες γυναικες παιδια

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 23:49:45

Θέμα: Σεξοτορισμος Φιλιππινες (Μανιλα, Ανχελες, Μπορακαυ)

Δημοσίευση: φιλε οι ασιατισες ειναι ειδικου γουστου τελικα μπραβο ηρωας επειδη σε διαβαζα κι αλλου σε ηξερα σε βραζιλιανα πλευρα Ετσι ειναι. Επιστροφη στην κανονικοτητα, δλδ στις βραζιλιανες

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-09 23:27:19

Θέμα: Φιλιπινες, μανιλα, μπορακαυ

Δημοσίευση: Το φαγητο ειναι χαλια κατα την γνωμη μου

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-09 23:30:17

Θέμα: Σεξοτορισμος Φιλιππινες (Μανιλα, Ανχελες, Μπορακαυ)

Δημοσίευση: Περιμένουμε κι από εκεί ένα μικρό χαμό. Τι απολογισμό είχες τελικά; Με πόσες πήγες; Καμμια δεκαρια. Δεν ειμαι σιγουρος. Τις τελευταιες μερες πατησα φρενο

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-10 16:37:39

Θέμα: Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

Δημοσίευση: Τα βράδια βέβαια πριν το ματς έπρεπε να παίρνουμε δυνάμεις !!! ;) ;) ;) Με τετοια τραπεζωματα εβαζα κ εγω μινι κ ερχομουν χαχαχα

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-01 04:53:33

Θέμα: Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

Δημοσίευση: Είναι και λίγο ρίσκο η συγκεκριμένη διαδικασία. Φίλος μου, έφερε ένα φανταστικό Ουκρανιδάκη, σύμφωνα πάντα με αυτά που βλέπαμε στις φωτό!!! Όταν ηρθε, πήγα την επόμενη μέρα σπίτι του για καφέ. Μου άνοιξε αυτή την πόρτα, και.... παναγία μου!!!! Σκιάχτηκα!!!! Γεμάτο το πρόσωπο με ακμή, κοντόχοντρη, γενικά καμία σχέση με αυτό που βλέπαμε στις φωτό!!!! Τι να κάνει όμως.... την είχε ήδη στο σπίτι του!!!!!   :lol:  :lol:  :lol: Αυτο που φοβαμαι εγω σε τετοιες φασεις

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-01 05:01:43

Θέμα: Μαδαγασκάρη

Δημοσίευση: Ωραια εμπειρια η μαδαγασκαρη. Η Τανα κ η ενδοχωρα, τκ παρκο με τους λεμουριους. Το glacier ειναι μια οαση με δροσερες μπυρες κ δροσερα σοκολατενια μωρακια. Πεταξα απο Παρισι με μια σταση χωρις μετεπιβιβαση , δλδ ανοιξε πορτες βγηκαν 5-10 ατομα ,σαν αστικο δλδ χαχαχα. Εισητηριο φτηνο με θυγατρικη της aιr france που μου διαφευγει το ονομα τωρα. Με χαλουσε που δεν μπορουσα να μιλησω γαλλικα κ να δεκαπλασιασω τις επιτυχιες μου. Προπερσι γνωρισα μαδαγασκαριανη στην γερμανια παντρεμενη 20 χρονια με ελληνα. Δυσκολο να ξαναπαω λογω γλωσσας κυριως, κ ελλειψης υποδομων. Θα προτιμουσα βραζιλια που βρισκεις ξανθες μαυρες σοκολατενιες λατινες  κ οτι επιθυμεις συν οτι μιλαω την γλωσσα.  Αν βρω φωτος θα ποσταρω

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-03 00:07:02

Θέμα: Αρης F.C

Δημοσίευση: :cool:

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-10 06:55:41

Θέμα: Αρης F.C

Δημοσίευση: το καλυτερο τρολ εβερ αρειανοι περιεφεραν

Δημοσιεύθηκε: 2020-01-10 19:45:47

Θέμα: Αρης F.C

Δημοσίευση: Ο πρωτος στοχος της χρονιας ,που ειναι τα playoffs κ η εξοδος στην ευρωπη, κλειδωσε Ο δευτερος κ μεγαλυτερος ειναι το κυπελλο, Ενω ο τριτος στοχος, ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΕΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, επισης ειναι πολυ κοντα. Αυτη την αλαζονεια νιαμου οταν ημασταν στην β' κ εσεις απανω στ αλογο ,θα την πληρωσετε. Φετος εγω αποφασισω κ διατασω. Μια ομαδα μια πολη μια πατατες μια τζατζικι .... * οι αμεσα εμπλεκομενοι στον δευτερο στοχο ,να εχουν ματια ανοιχτα κ το μυαλο να σκεφτουν τι ειναι σωστο κ συμφερον να γινει ,εφοσον βεβαια βρεθουμε στον τελικο στις 23 Μαιου. Εγω προσωπικα γουσταρω να κατεβω αθηνα ,με μια φιλη μου, να τις δειξω τα αξιοθεατα, να παμε οακα, να σηκωσω κουπα χωρις να ανεβασω σφυγμους, (δεν ειμαστε για τετοια,) και τελος ολοι μαζι οι φιλαθλοι στο οακα ,να πανυγηρισουμε την κατακτηση του τιτλου μαζι σε φιλαθλο κλιμα

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-23 23:01:43

Θέμα: Περπάτημα

Δημοσίευση: Μ αρεσει το περπατημα. Κανω σχεδον καθε μερα 4 χλμ περιπου. Ειναι υγεια.  Περναω απο μερη εμπορικα με κινηση. Παιρνω κι ενα σχετικο ματι ναουμ

Δημοσιεύθηκε: 2020-06-13 02:13:20

Θέμα: Σεξοτορισμος Φιλιππινες (Μανιλα, Ανχελες, Μπορακαυ)

Δημοσίευση: Παλι καλα που προλαβαμε και πηγαμε γιατι με τον κορονα κοντευουμε να βγαλουμε ριζες. Μονη παρηγορια οι αναμνησεις........σαν παππους

Δημοσιεύθηκε: 2020-06-13 02:31:56

Θέμα: Αρης F.C

Δημοσίευση: Ξερει καποιος σιγουρα να μας πει αν η δευτερη θεση στα playoffs βγαζουν προκριματικα champions league? Τιποτα, τιποτα, κατι συνειρμους κανω εδω κ 2-3ωρες.....

Δημοσιεύθηκε: 2020-06-13 02:38:33

Θέμα: MGTOW!! Γινε αντρας, μπορεις...

Δημοσίευση: Νομιζα πως εδω κ καιρο ειχα βαλει τετοιο θεμα. Δεν θυμαμαι. Αν ειχα βαλει κ το διεγραψε ο αντμιν, ας μου το πει γι.α να μην καθομαι κ γραφω τζαμπα. Να ξερω γιατι εχω πολλα να γραψω...

Δημοσιεύθηκε: 2020-06-13 02:47:41

Θέμα: MGTOW!! Γινε αντρας, μπορεις...

Δημοσίευση: Μεγαλο προβλημα που εεν μπορω να ποσταρω φωτογραφιες απλα κ γρηγορα

Δημοσιεύθηκε: 2020-06-13 02:49:53

Θέμα: Σεξοτορισμος Φιλιππινες (Μανιλα, Ανχελες, Μπορακαυ)

Δημοσίευση: :D :D :D :D :D

Δημοσιεύθηκε: 2020-08-02 04:52:07