Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Urlauber (94)

Θέμα: Σεξοτορισμος Φιλιππινες (Μανιλα, Ανχελες, Μπορακαυ)

Δημοσίευση: Με αφορμη το ταξιδι μου στις φιλιπινες στις 16 οκτωβρη ανοιγω αυτο το θρεντ. Καυε πληροφορια δεκτη

Δημοσιεύθηκε: 2019-09-24 01:58:02

Θέμα: Αρης F.C

Δημοσίευση: Άρης και δεν είμαι καλά :oe: :fight:

Δημοσιεύθηκε: 2019-09-24 12:43:45

Θέμα: Φιλιπινες μανιλα ανχελες μπορακαυ

Δημοσίευση: Εχω ανοιξει tinder plus (20€) απο χθες το βραδυ κ ουτε μεσα σε 12 ωρες εχει γινει το αδιαχωρητο. Τοσο που βαριεμαι βα μπαινω πλεον κ να απανταω. Επρεπε να το κανω την τελευταια εβδομαδα. Κοντα στα 100 match με 40-50 να κανουν αυτες το πρωτο βημα. Ηδη εκλεισα 3-4 να βρεθουμε Στατιστικα στις 100: 10 7αρια 20 6αρια 50 5αρια 20 τραβεστι με καποια απο αυτα εμφανισημα Ηλικιες απο 18-35 με πιο ενδιαφερουσες ηλικιες τις 32-33 λογω καλυτερης εμφανισης. Απταιστα αγγλικα κ θυληκοτητα ε εμφανιση κ συμπεριφορα. Tinder plus ειχα ξαναβαλει στο ταξιδι μου στην πορτογαλια κ στην γρρμανια που ζω. Ηταν ενα πεταμενο 20€ ουσιαστικα κ χαμενος χρονος γιατι δεν εγινε ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα. Οι παραδεισοι βρισκοντε μακρια

Δημοσιεύθηκε: 2019-09-28 16:30:46

Θέμα: Brasil ,the return

Δημοσίευση: Το θρεντ σκοπευω να το κανω προσωπικη υποθεση. Θα αφορα την επιστροφη μου στην δευτερη μου πατριδα, την βραζιλια που τοσο αγαπησα κ με αγαπησε. Ενας παραδεισος επι γης. Γραφω επιστροφη γιατι έμενα εκει για 4 χρονια κ εκανα το λαθος να γυρισω στην ευρωπη. Υλικο δεν εχω απο τοτε γιατι εχω σβησει σχεδον τα πάντα κατα λαθος. Οι αναμνησεις ομως μένουν βαθια χαραγμενες στο μυαλο. Εδω σκοπευω να γραφω για την προετοιμασια μου, για καναδυο ταξιδια που θα παω πρίν το τελικο κ οποιος θελει μας διαβαζει κ συμμετεχει. Το θρεντ θα μπορουσε να γινει κ οδηγος για καποιον που θελει να μεταναστευσει σε καποιον μακρινο τοπο, κ οχι σε χωρα που διατιθοντε πολλες πληροφοριες πχ γερμανια, αγγλια, ηπα, αυστραλια. Ανυπομονω.....

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-02 06:25:34

Θέμα: Φιλιπινες μανιλα ανχελες μπορακαυ

Δημοσίευση: Το tinder εχει ξεπερασει καθε προσδοκια. Το 20αρικο θα κανει σιγουρα αποσβεση. Φοβερο εργαλειο. Ευχαριστω τον δοκτορ sex volcano ,αριστο χειριστη του tinder για τον τροπο χρησης του. Το ανοιξα πολυ νωρις ,ενα μηνα νωριτερα κ απο την πρωτη μερα εχω κουραστει στα match κ στο γραψε σβησε. Η προσφορα σε μουνι ειναι οπως οι φραουλες στην αμαλιαδα. Απλωνεις το χερι κ παιρνεις. Pro semipro amateur freelancer ladyboys απλες κοπελες που προσφεροντε για ξεναγηση. Ακομη κ για το μπορακαυ εχω ηδη κανονισει γκομενακι ,εργαζομενη σε ξενοδοχειο εκει. Βρισκοταν μανιλα οταν το γνωρισα μεσω tinder. Μου λεει πως δυστυχως στις ημερομηνιες που θα παω θα εχει φυγει γιατι βρισκετε στην μανιλα για ενα meeting. Ρωταω που θα πας δλδ?? Μπορακαυ μου λεει,εκει μενω και δουλευω. Μα ...θα παω εκει στις 27 οκτωβρη λεω. Σε ποιο χοτελ ρωταει.... Απανταω, Ακουστα το εχω, μην ξεχασεις να μου γραψεις οταν ερθεις για να βρεθουμε μου λεει.....τοσο απλα.

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-02 06:45:13

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: To tinder τα παει υπερβολικα καλα. Εχω κανει ενα σκασμο match κ συνεχιζω. Κοριτσακια για απλη σχεση που εχουν την μιση ηλικια μου, Κοριτσακια που οροσφεροντε να με ξεναγησουν. Προς σεμιπρος ladyboys milfeta Μεχρι κ μια νυμφο μου εκατσε χαχαχ Αν μπορεσω θα βγαλω φωτο απκ 1-2 συνομιλιες για δειγμα Θα χρειαστω 10 πουτσες να εχω για να τα καταφερω χαχαχα Το tinder βοηθαει πολυ και στην βραζιλια. Σχεδον τιποτα σε βαρσοβια Το απολυτο μηδεν στην γερμανια Οι παραδεισοι βρισκοντε μακρια

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-04 16:29:37

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Εχει "κατσει" μεχρι κ 7,5αρι. Πολυ καλο αν σκεφτεις πως δεν κουραστηκα καθολου για αυτο ενω στην γερμανια δεν παιζει ουτε θυληκη γατα στο τιντερ. Για τους λατρεις των ladyboys εχει καποια Φ Ο Β Ε Ρ Α. Δεν ζηταν πολλα. Καμμια βολτα, κανα κερασμα, κανενα δωρακι πχ 50€ για ολη την ημερα ομως. Αλλα κ σχεση χερακι χερακι φιλακια κτλ κ βαθια τσιμπουκια χαχαχα

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-04 17:25:30

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Ανακεφαλαιωση: Τα match  ειναι αμετρητα Θα καταληξω σε ηλικιες 28-33 γιατι ειναι πιο ωριμες, ξερουν τι θελουν κ σιγουρα το σεξ θα ειναι καλυτερο. Εχω match με μικρα 21-22 αλλα βλεπω πως χαζοφερνουν, κ δεν θα εχω χρονο για χασιμο. Ο παράδεισος για οποιον γουσταρει ποιοτικο ladyboy για σχεση κ σεξ χωρις λεφτα εννοειτε. Παντως ειναι εντυπωσιακα σε εμφανιση. Καποια δεν τα καταλαβαινεις με τιποτα,ενω καποια ειναι operated λενε Κανενα αγχος για οποιον γουσταρει να ζησει την ζωουλα του ηρεμος κ στα 60 του να παρει μια κατασταλαγμενη 40αρα φιλιπινα  για να ζησουν μαζι στα γεραματα. Καλυτερα να εχει κανει παιδια αυτη ,να εχουν μεγαλωσει κ να εχουν την δικη τους ζωη,οποτε κ αυτη να ασχολειτε με μας τους τοτε 60αρηδες...

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-06 15:17:52

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Καλησπερα σε ολους τους φιλους, Καινουριο μελος εδω, ο φιλος urlauber μου συστησε αυτο το σαιτ οποτε να'μαι κι εγω εδω. Βρισκομαι στις Φιλιππινες οπου εργαζομαι και οποιος φιλος θελει πληροφοριες για το μουνονησι θα χαρω να βοηθησω. Θα προσπαθησω να κανω το τοσο μακρινο ταξιδι για καποιους εδω, πιο ευκολο. Welcome bro κ συναγωνιστη. Ευχαριστω για τις πληροφοριες. Τα λεμε απο κοντα την επομενη βδομαδα. Ελπιζω να πουλανε red bull σε βαρελι γιατι δεν τα βλεπω καλα τα πραματα

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-08 05:47:43

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Θα πρεπει να εισαι κουτσος,στραβος, αλκοολικος, ζαβος, λοξος, ολα αυτα μαζι, για να ΜΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙΣ στις φιλιπινες. Γκομενακι με την μιση μου ηλικια, να μου κανει βιντεοκληση στο κινητο κ σε 5 λεπτα να δαχτυλιαζεται κ να κοιταω ,πρωτη φορα μου συμβαινει. Αισθανομαι μπραντ πητ ηδη. Αναχωρηση σε μια βδομαδα  κ με περιμενουν καμμια 20αρια κομματια. Δεν θα μπορεσω να τα εξυπηρετησω ομως ολα

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-10 09:16:09

Θέμα: Τι φαγητο εφαγες σημερα

Δημοσίευση: Δυο ψωμακια με κορν μπηφ κ ενα με σαλαμι αερος σκορδατο Μπιφτεκια γαλοπουλας,πουρε πατατας, πρασινη σαλατα Chips lays ,μπισκορα oreo

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-11 05:04:32

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: (Εχω προσπαθησει να βαλω φωτογραφιες αλλα δεν, καντε κατι)

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-11 05:09:57

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Ενω μου δειχνει οτι εχει δεχτεί το αρχειο (φωτογραφια) στην ουσια δεν ποσταρετε τιποτα

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-11 16:35:32

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Ενω ειναι jpg k κατω απο 2,10mb  δεν γινετε

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-11 19:22:58

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Ενω ειναι jpg k κατω απο 2,10mb  δεν γινετε το οριο ειναι 400 MB 400 mb ή 400kb?

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-11 20:13:23

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Πυρφοροι,αγαπουληδες, μονοκεροι,, μουνοδουλοι, καληνυχτακηδες αλλα και χοσαδες, απλες, ανοιχτοχερηδες, large τυποι, γαλαντομοι Καταστροφεις μουνοπαραδεισων. Νοιωθω τυχερος που στα μερη που πηγαινω δεν φτανει η αφεντια σας να τα καψετε μεσα σε λιγο καιρο οπως κανατε με τα μπουρδελα σε αθηνα κ θεσσαλονικη που αδιαμαρτυρητα δεχεστε ποιοτητα αντιστροφως αναλογη των χρηματων που πληρωνετε, που καταστρεψατε οσο γρηγοροτερα μπορουσατε το σαντανσκι, ουκρανιες, μολδαβιες,ρουμανιες κτλ Νοιωθω τυχερος που λογω κοστους κ γλωσσας δεν φτανουν τα ξερά σας σε φιλιπινες, ινδοκινα, βραζιλια, κεντρικη αμερικη. Νοιωθω τυχερος που εκει που θα παω ερχοντε να γαμηθουν εφοσον τους πληρωσω το ταξι, για εναν καφε ή μπυρα ή για 50€ ολο το βραδυ. Αν εφτανε η αφεντια σας εδω θα ηταν ολα πενταπλασια, κ θα παρακαλουσα αντι να με παρακαλανε γκομενακια νε την μιση μου ηλικια. Σας ευχαριστω που η εμβελεια σας δεν φτανει ως εκει. "Οι παραδεισοι ειναι παντα μακρια"  Urlauber

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-14 00:34:33

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Παιχταραδες μου, Δεν ειναι δυνατον να μην μποεω να ποσταρω μια φωτογραφια 1,2mb ενω σε αλλα σαιτς γινετε μεχρι 10mb ευκολα ,απλα ,με μια κινηση. Κοιταξτε να το διορθωσετε απο τις ρυθμισεις σας καπως,  Ειναι κριμα να μην μπορω να ποσταρω τις φωτο που θελω αλλα κ ενα σωρο φωτογραφιες που ερχοντε σε λιγο καιρο. Δεν γινετε να πρέπει να ψαχνω συνεχεια για να αλλαζω το μεγεθος, δεν έχουμε παντα χρονο για κατι τετοιο. Μετα τιμης Urlauber  :)

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-14 00:15:50

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Τεστ...

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-14 00:44:45

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Τεστ.....

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-14 00:46:35

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Test....

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-15 05:24:06

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Test.....

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-15 06:22:10

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Test.......

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-15 06:23:07

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Aφιξη χτες βραδυνη στοπ. Μπηκε η καλτσα στο συρταρι 2 φορες στοπ. Επιυτυχια 2 στα 2 στοπ. Χωρις λεφτα,με μικροκερασματα στοπ. Αυριο εχει 1 ή 2 στοχους στοπ. Λεπτομερειες κ εντυπωσεις κτλ μετα την επιστροφη οπου θα υπαρχει απλετος χρονος.  Τωρα μονο γαμαμε, βγαινουμε, τρωμε,πινουμε κ διασκεδαζουμε στοπ

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-18 21:52:05

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Κυριολεκτικα δεν ανεβαζω φερμουαρ, δεν προλαβαινω. Σμηερα είχε ενα το προγραμα. Αυριο παλι 2 +1 μασαζ. Ευσυνειδητος ακουραστος εργατης Recommended Pool garden im hotel θεα ολη η πολη Greenbelt shopping complex

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-19 22:48:35

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Οταν το γκομενακι 7αρι σου ζηταει αν μπορει να κοιμηθει σε σενα προτου καν βρεθειτε, σκεψου τον βαθμο δυσκολιας που υπαρχει.

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-20 17:25:54

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Παικτες μου καλγσπερα απο το angeles. Την αντιστοιχη παταγια των φιλιπινων δλδ. Μια disneyland για αντρες... Με ξεζουμισανε, καλα που εφυγα απο μανιλα. Τεταρτγ γυριζω κ αρχιζω να γραφω τα απομνημονευματα μου Δεν εχω παρει ladyboy γιατι δεν μου βγαινει, εδω τα lb προηγουντε σε εμφανιση,θυληκοτητα, ντυσιμο, συμπεριφορα απο τα κανονικα κοριτσια. Με κανονικες δουλειες σε πχ μαγαζι ρουχων κτλ. Οποιος γουσταρει ομως εδω ειναι παραδεισος. Να το πω πιο απλα.... κριμα που δεν μου βγαινει

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-25 09:35:53

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Στα αρνητικα ειναι: Οι γκομενες που ειναι σχεδον ολες ιδια κοψιά Η κινηση στους δρομους που ειναι απογοητευτικη Δεν φορανε τακουνι Φορανε βρακια, αντιαισθητικο.....

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-25 09:48:01

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Στα αρνητικα ειναι: Οι γκομενες που ειναι σχεδον ολες ιδια κοψιά Η κινηση στους δρομους που ειναι απογοητευτικη Δεν φορανε τακουνι Φορανε βρακια, αντιαισθητικο..... Ακουραστος εργατης του ερωτα. Ξυπνησα στις 7 το πρωι κ εκλεισα για τις 8 το πρωτο ραντεβου.... Αλλα δυστυχως επεσα σε σαυρα. Οποτε δρομοοοοο Κριμα γιατι μεσα στο jeepney (ναι το δοκιμασα,εχει πλακα, γνωρισα ενα καυλιαρικο μωρακι, αλλα εγω βραχος. Πιστος στο ραντεβου (να, μαλακα). Τιπς: Ανχελες:απεραντο σεξοπσνηγυρι. Τιμες 25% φτηνοτερες απο μανιλα. Παρε jeepney, εχει πλακα,κοστος 0,16€ σνα διαδρομη, εχει κ τυχερσ. Αλλα τιπς του τσιπη -θεραπευτικο μασαζ 1 ωρα 9€ περιπου, Εγω εχω εκπτωση στο χοτελι , 4€ τιμη. -χοτ ντογκ πολυ νοστιμο στα 7/11 0.5€ -ντονατ με τον καφε φρεσκο 7/11 0.5€ -καφες πολυ καλυτερος απο αλλου στα 7/11 0.5€ -κουρεμα 1€!!! Φευγω παω για ντουζ κ μασαζ... Mεσα στα malls παιζουν ωραια γκομενακια, βλεπεις 50αρηδες με 25αρικα 7αρακια, μια χαρα.... Εχει παιγνιο. Αν λιγο κανεις καμακι , κ εχεις τυχη ,βγαζεις 7μισαρι ΣΧΕΣΗ οχι πληρωτεο. -οι κοπελες που φοραν καλσον ,το κανουν επειδη δουλευουν σε γραφεια, μαγαζια ,τραπεζες κτλ κλιματιζομενους χωρους. Καταλαβαινουμε αυτοματα πως ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ "ΔΟΥΛΕΙΑΣ"

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-26 15:29:01

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Στα αρνητικα ειναι: Οι γκομενες που ειναι σχεδον ολες ιδια κοψιά Η κινηση στους δρομους που ειναι απογοητευτικη Δεν φορανε τακουνι Φορανε βρακια, αντιαισθητικο..... Ακουραστος εργατης του ερωτα. Ξυπνησα στις 7 το πρωι κ εκλεισα για τις 8 το πρωτο ραντεβου.... Αλλα δυστυχως επεσα σε σαυρα. Οποτε δρομοοοοο Κριμα γιατι μεσα στο jeepney (ναι το δοκιμασα,εχει πλακα, γνωρισα ενα καυλιαρικο μωρακι, αλλα εγω βραχος. Πιστος στο ραντεβου (να, μαλακα). Τιπς: Ανχελες:απεραντο σεξοπσνηγυρι. Τιμες 25% φτηνοτερες απο μανιλα. Παρε jeepney, εχει πλακα,κοστος 0,16€ σνα διαδρομη, εχει κ τυχερσ. Αλλα τιπς του τσιπη -θεραπευτικο μασαζ 1 ωρα 9€ περιπου, Εγω εχω εκπτωση στο χοτελι , 4€ τιμη. -χοτ ντογκ πολυ νοστιμο στα 7/11 0.5€ -ντονατ με τον καφε φρεσκο 7/11 0.5€ -καφες πολυ καλυτερος απο αλλου στα 7/11 0.5€ -κουρεμα 1€!!! Φευγω παω για ντουζ κ μασαζ... Mεσα στα malls παιζουν ωραια γκομενακια, βλεπεις 50αρηδες με 25αρικα 7αρακια, μια χαρα.... Εχει παιγνιο. Αν λιγο κανεις καμακι , κ εχεις τυχη ,βγαζεις 7μισαρι ΣΧΕΣΗ οχι πληρωτεο. -οι κοπελες που φοραν καλσον ,το κανουν επειδη δουλευουν σε γραφεια, μαγαζια ,τραπεζες κτλ κλιματιζομενους χωρους. Καταλαβαινουμε αυτοματα πως ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ "ΔΟΥΛΕΙΑΣ" οποτε το βασικο και ακριβοτερο εξοδο μας ειναι το εισιτηριο; Θα βγαλουμε κοστολογιο αμα τοι επιστροφοι

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-27 17:37:47

Θέμα: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ

Δημοσίευση: Επιστροφη στην βαση. Ενα ωραιο  ταξιδι στην  της νοτιοανατολική ασια. Εικονες κ εντυπωσεις αναμεικτες. Θα τα πουμε με τον καιρο αυτα. Ας αρχίσουμε με το κοστος. Υπαρχουν διαφορα βαλαντια, εξαρταται την τσεπη του καθενος κ ποσα διαθετει για ξοδεμα. Το να σου πω παρε μια πτηση πρωτη θεση κ 5αστερο ξενοδοχειο κ κινησου με ταξι, τρωγε στα ακριβοτερα κ πληρωσε πουτανες οσο πιο ακριβα γινετε, δεν νομιζω πως βοηθάει κανεναν. Εγω θα αναφερω το δικο μου κοστος, που εγω το βρηκα συνετο, αξιζε για τα λεφτα του κ οικονομικο θα ελεγα. Αναχωρηση 14 οκτωβρη Επιστροφη 30 οκτωβρη 16 μερες με τα οδηπορικα κ 13 μερες καθαρες Κοστος αεροπ.  εισητηριου  πηγαινε-ελα          492€ Διαμονη σε 4 διαφορετικα ξενοδοχεια               250€      περιπου Φαγητα,ποτα,κερασματα,μεταφορικα, 2 πουτανες,κτλ τα παντα ολα μεσα  500€ περιπου. Συνολο 1250€ που τωρα που το κοιταζω το βρισκω πολυ φτηνο για τοσο μακρινο προορισμο. Απο τα χοτελ δεν εμεινα ικανοποιημενος. Ισως με μεγαλυτερο μπατζετ βρισκεις καλυτερα πραματα. Επι πληρωμή πηδηξα μονο δυο φορες, κι αυτο μου κρατησε το μπατζετ πολυ χαμηλα. Και τις δυο φορες ΔΕΝ εμεινα ευχαριστημενος .   Εμεινα ευχαριστημενος με τα γκομενακια που πηδηξα με το σπαθι μου (τροπος του λεγειν γιατι ειναι ευκολα) μεσω τιντερ ηλικιας 26-34 χρονων με κερασματα μονο. Καποια δεν δεχτηκαν ουτε λεφτα για το ταξι της επιστροφης. Οταν βρούμε τον τροπο θα ποσταρουμε κ φωτος. Προς το παρων δεν τα καταφερνω

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-31 06:46:42


Forum Tasks