Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Evans Attiki

Hotel - Evans Attiki

Τηλέφωνο 1: 210 36 26 206

Διεύθυνση: Τσιμισκή 37 Αθήνα - Κολωνάκι

Site: https://www.attikihotel.gr/imidiamoni/?gad_source=1

Το ξενοδοχείο ημιδιαμονής ATTIKI EVANS HOTEL σας υπόσχεται παραμυθένιες στιγμές... Το υψηλό επίπεδο εξυπηρέτησης, η πολυτέλεια, η υψηλή αισθητική, το κάνουν μοναδικό στο είδος του!

Βαθμολογία

Γενική Βαθμολογία: 7.56/10

Καθαριότητα Δωματίου: 7.67/10

Ποιότητα Κρεβατιού: 7.67/10

Παροχές: 7.33/10

Πληροφορίες

Κριτικές: 3

Προβολές: 635

Evans Attiki Gallery 1

Κριτικές για το Evans Attiki

mad_max Avatar

mad_max

Μηνύματα: 2780

Κριτικές: 45

Ιστορίες: 0

Κάτι διαφορετικο

Αξιολόγηση: 9.67/10 | 08/02/2024 - 18:42


Καθαριότητα Δωματίου
Ποιότητα Κρεβατιού
Παροχές

Μια που ανέβηκε κι αυτό, να πω κι εγώ τις εντυπώσεις μου. Αυτά που ζητάω κυρίως, είναι η εύκολη πρόσβαση (απο τη περιοχή μου) και το ευκολο πάρκιν. Εδώ τα έχουμε και τα δύο και μάλιστα με φύλακα. 

Το κτίριο ένα όμορφο κλασσικό διατηρητέο και τα δωμάτια πάντα καθαρά και άνετα. Το προσωπικό μόνιμα με το γέλιο και τη διάθεση να σε ευχριστήσουν. Βέβαια δεν έχει τουαλέτες στα δωμάτια, αλλά πιστέψτε με μικρό τα κακό. Τις τελευταίες φορές κλείνω το δωμάτιο τηλεφωνικά, για να μη τύχει και περιμένω στο σαλόνι (έχει συμβεί) λόγω κίνησης. 

Εχει διάφορα δωμάτια και σουίτες, ακόμα και jacouzzi. Οι τιμές πολύ καλές απο τα 20€ έως τα 38 η πιο ακριβή σουίτα. Α να σημειώσω πως έχει και Νοva στα κανάλια.

Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Καθαριότητα Δωματίου
Ποιότητα Κρεβατιού
Παροχές
TOMCRUISE Avatar

TOMCRUISE

Μηνύματα: 5547

Κριτικές: 37

Ιστορίες: 0

ο αγαπημενος μου γαμηστρωνας!

Αξιολόγηση: 10.00/10 | 08/02/2024 - 18:08


Καθαριότητα Δωματίου
Ποιότητα Κρεβατιού
Παροχές

θα γραψω μια κριτικη & για το αγαπημενο μου πορνοξενοδοχειο & θα γραψω για το μερος οπου εχω ριξει ενα πολυ σημαντικο ποσοστο των γαμησιων μου.
ειμαι ενα απο τους αρκετα τακτικους πελατες του ξενοδοχειου εδω & 15 χρονια & ειμαι πολυ ευχαριστημενος,σιγουρα το οτι εχει κοινοχρηστες τουαλετες στους διαδρομους & οχι εντος των δωματιων ειναι ενα μεγαλο μειον,ομως τα δωματια ειναι πεντακαθαρα,εχουνε ντουζιερες με υγρο σαπουνι,καθαρες πετσετες ,τα σεντονια πεντακαθαρα,τα αλλαζουνε εννοειται μετα απο καθε πελατη,εχω πετυχει τα ξημερωματα το φορτηγο που ερχεται & τα παιρνει & φερνει τα καθαρα,τηλεοραση,μερικα δωματια εχουνε 2 τηλεορασεις ωστε στην αναπαυλα του σεξ να βλεπει μπαλα ο αντρας & οτι μαλακια θελει η γκομενα-χαχαχαχα.
& τα 3 παιδια που δουλευουν ειναι εξαιρετικα,οι 2 ειναι σταθεροι τα τελευταια 15 χρονια,αλλα & ο τριτος που ειναι πιο καινουργιος ειναι ολοι τους πολυ εξυπηρετικοι.
παρκινγκ εχει δικο του οποτε δεν υπαρχει δυσκολια στο παρκινγκ,αν & τις ωρες που παω εγω βρισκω ευκολα,προσφερουνε & 2 νερακια μαζι με το δωματιο,γαλλικο καφε.
αγαπημενο μου δωματιο-ειδικα οταν συναντω διμετρα κοριτσια ειναι το 10 που εχει τεραστιο κρεβατι & μετα το 12 & το 18 ,αυτα τα 3 μαζι με το δωματιο που εχει το υδρομασαζ ειναι κ & τα μεγαλυτερα.το 18 εχει & καθρεφτη στο ταβανι για να παρακολουθεις το μωρο καλυτερα την ωρα της δρασης.λιγο μικροτερο,αλλα αρκετα καλο ειναι κ το 11 αλλα σε αυτο δεν μου αρεσει που εχει ξυλο το κατω μερος του κρεβατιου & δεν μπορω να απλωθω οσο θελω,οταν κανω γλειφομουνι!
οι τιμες κυμαινονται απο 18 μεχρι 27 ευρω,αλλα καποιες μερες δινουν & κουπονια για τα μεγαλα δωματια ωστε την επομενη φορα να τα παρεις στα 20 ευρω.
θα σας διηγηθω & μια αστεια ιστορια για να γελασετε λιγο,ειμαι στο δωματιο με τη βιζιτα & 10 λεπτα μετα την αφιξη της ,με παιρνει ο τηλεφωνο ο ρεσεψιονιστ κ με ρωταει περιμενεις & εναν κυριο?ειναι εδω ενας κυριος που εχει ερθει για το δωματιο 12.
οχι βεβαια του λεω,για να γαμησω ηρθα,οχι για να με γαμησουν!
αφου τελειωνω με την κοπελια & παω να παραδωσω το κλειδι ρωταω τι εγινε με τον τυπο(εδω να ενημερωσω οσους δεν ξερουν,οτι στο διαφημιστικο σποτακι που εχει το ξενοδοχειο στο ιντερνετ ,οπου παρουσιαζει τα διαφορα δωματια, μεσα σε καθε δωματιο εχει διαφορες γκομεναρες που πινουνε σαμπανιες κλπ)& το παιδι μου λεει,ασε πολυ πλακα,ο τυπος που ηταν μελαμψος & αλλοδαπος ειχε ερθει για το δωματιο που βρισκομουν εγω διοτι ηθελε να γαμησει τη γκομενα που εδειχνε το σποτακι,σου λεει με 25 ευρω & μουναρα & ωραιο δωματιο,καλα θα περασουμε!
παλι καλα δηλαδη που ημουν εγω μεσα,γιατι φανταστειτε τι θα γινοτανε,αμα ηταν αδειο το δωματιο,το επαιρνε & πηγαινε να γαμησει τη μουναρα...ακομα θα περιμενε & θα τους εκανε & μανουρα μετα οτι τον εξαπατησανε!
αυτα λοιπον για το αγαπημενο μου πορνοξενοδοχειο!
ελπιζω η επομενη κριτικη να ειναι συντομα & να περιγραφω μια ακομα επιτυχημενη συνεδρια,να ειστε ολοι καλα!

Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Καθαριότητα Δωματίου
Ποιότητα Κρεβατιού
Παροχές

Forum Tasks