Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή

μπείτε στο site

Αναζήτηση Αναζήτηση 

Notify Member Updates |
Adriana Diamond(Dream Girls)

Picture Stats:

Αξιολόγηση: Δεν υπάρχει ακόμα αξιολόγηση.
Value For Money: Αξιολόγηση: Δεν υπάρχει ακόμα αξιολόγηση.
Ευχαρίστηση: Αξιολόγηση: Δεν υπάρχει ακόμα αξιολόγηση.
Καθαριότητα: Αξιολόγηση: Δεν υπάρχει ακόμα αξιολόγηση.
Υπηρεσίες: Αξιολόγηση: Δεν υπάρχει ακόμα αξιολόγηση.

0 Μέλη and 1 Guest are viewing this picture.
Notify Member Updates |

Κριτικές

minastsak
Αξιολόγηση: 8* 11-10-2021

Ειναι ομορφη και στο προσωπο και ενω το κρυβει στις φωτογραφεις και παλι ψιλοφαινεται... Αξιζει παντος για οσους απαιτουν ωραιο προσωπο.
Απο σωμα ειναι σουπερ με ωραιο κωλαρακι και βυζια μετριου μεγεθους αλλα αρμονικα και σφιχτα.
Εχει το συν να γνωριζει τα ελληνικα και ξερει να ανεβαζει την διαθεση.
Απο φιλια πηρα λιγα αλλα καλα και μετα προχωρησε σε χαδια στο σωμα και χαλαρο μασαζακι.
Με την σειρα μου την εγλειψα σε ολο το σωμα αργα και ωραια αφου το κοριτσι εχει ωραιο δερμα και κανει ωραιους μορφασμους οταν καυλωνει.
Το μουνι ηταν ξυρισμενο και το εγλειψα για λιγο μονο και μετα την εβαλα να μου παρει πιπα.
Ειναι καλη στο στοματικο αλλα δεν κανει βαθυ λαρυγγι και στα παπαρια χωρις να της ζητησω δεν εκανε κατι.
Τα στησιματα της ειναι πολυ ωραια και ειδικα στα τεσσρα ειναι μια θεα απο εμφανιση.
Την πηρα σε ολον τον πρωτο γυρο ετσι μεχρι και το κωλαρακι της το ζουλαγα και το χαστουκιζα μαλακα σε ολη την διαρκεια.
Για να αρχισει τον δευτερο γυρο απαιτησε να πλυθω και μετα μου τον σηκωσε με μια καλη πιπα.
Η συνεχεια εγεινε με ιεραποστολικο και συνεχιστηκε ετσι μεχρι το τελος.
Ηταν πολυ πιο θερμη στον δευτερο γυρο και στο gfe δινει ρεστα μιλαμε.

DrJohn
Αξιολόγηση: 7.75* 03-10-2021

Η Αντιρανα εχει μια δωση αγριοτητας στο προσωπο που σε συνδιασμο με την σξεουαλικοτητα της ειναι τελεια.
Φιλαει στην αρχη επιφανειακα αλλα μετα δινει και γλώσσα και στη συνεχεια σε γλυφει παντου.
Το σωμα της ειναι πραγματικα τελειο και γυμνασμενο. Απο καθαριοτητα σκιζει και ξυριζει ολα τα σημεια του σωματος που πρεπει. Ειναι κοριτσι με ωρεξη για δουλεια και δεν σε αφηνει να βαρεθεις ουτε στιγμη. Το στοματικο το εκανε πολυ καλα και μου εγελιψε και τα αρχιδια.
Εχει ωραιο μουνι εξωτερικα και στο γλειφωμουνι ηταν δεκτικη και καυλωσε πραγματκα.
Καναμε σεξ σε ιεραποστολικη σταση στην αρχη οπου συμμετειχε σαν να ειναι γκομενα μου με σφυξιμο με τα ποδια της και κινηση της λεκανης. Μετα καναμε πισσοκολλητο με θεα την πισω οωη της και τον ομορφο κωλο της.
Τα πρωτα χυσια τα εριξα στη πλατη της.
Μετα απο το ντους αρχισε το μασαζ και μετα την πιπα ξανα. Μου τον σηκωσε πολυ γρηγορα και αμεσως αρχισαμε το γαμησι με εκεινη απο πανω. Ξερει να γαμιεται ωραια απο πανω με ωραιες μουνιες και πολυ ωραια εκφραση ηδωνης στο προσωπο. Την αφησα να συνεχισει μεχρι που κοντεβα να χυσω και μετα σηκωθηκα για να την χυσω στα βυζια.
Τα δεχτηκε σαν το καλυτερο δωρο που πηρε απο εμενα.
Περασα πολυ ωραι αμαζι της, ειναι ικανη πουτανα

mparmperis27
Αξιολόγηση: 7.5* 26-09-2021

Δευτερη η τριτη φορα που παιρνω μαυρη στην ζωη μου και η αληθεια ειναι οτι απο τοτε που τις δωκιμασα ολο και περισσοτερο τις σκεφτομαι.
Η Αντριανα ειναι ενα κοριτσι που το σωμα της ειναι πολυ ωραίο και ιδιαιτερα ο κωλος της ειναι γαματος.
Στο προσωπο ειναι κλασικη μαυρη αλλα βαφεται ωραια και μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα.
Ειναι απο την αρχη προθυμη και συμμετεχει στο σοσιαλ σαν να θελει να χτησει πελλατια. Ακουει και δινει καλες απαντησεις.
Το δερμα της ειναι καθαρό και σε αφηνει να την πιασεις παντου.
Δεχεται δαχτυλο και γλειψιματα σε ολο το σωμα ενω απο την μερια της τον πουτσο τον φροτιζει με ιδιαιτερη προσοχη.
Τον παιρνει σχεδον όλον μεσα στο στομα της και δεν κουραζεται απο το μεσα εξω.
Τα ποδια της ειναι γυμανσμενα και το cowgirl το κανει πανευκολα. Για εμενα ειναι ιδανικη για αυτην την σταση και την αφησ ανσυνεχισει μεχρι να χυσω την πρωτη φορα.
Με εστειλε να πλυθω και μετα πηγε και η ηδια και αρχισε ερωτικο μασαζ πανω το σωμα μου.
Ειναι καλη και ο συνδιασμος με την πιπα εξαιρετικος.
Αρχισαμε παλι σεξ με εμενα απο πανω αυτην την φορα και με τα ποδια της στους ομους μου.
Ο πουτσος μου εφτανε μεχρι τον πατω του μουνιου της και την πηρα δυνατα εισπρατωντας τα βοκητα της.
Συνεχισα με πισοκολλητο και ετσι ηρθε το τελος.
Πριν χυσω εβγαλα την καποτα και ερειξα το σπερμα στα κωλομαγουλα της.
Σε οποιον αρεσουν οι μαυρες πρεπει οποσδηποτε να παρει την Αντριανα.

katharoulis
Αξιολόγηση: 7.5* 20-09-2021

Πολύ όμορφο κορίτσι όντος η Αντριανα.
Εχει σεξυ βλεμμα και πολυ ωραιους τροπους. Με εκανε να νιωσω περιεργα καθως μαυρη αλλα πολυ δυνατο κομματι...
Φιλαει ωραία και με γλώσσα και περιποιειτε το σωμα με μασαζ και με γλειψιματα.
Η αρχή ηταν καλή και το τσιμπουκι που ακολουθησε καλυτερο.
Το βυζι της πολύ ωραίο και του εδωσα το γλειψιμο που αξιζε.
Στο σεξ προτιμησα πιο gfe κατασταση και πηρε το ρολο πολυ καλα.
Οι εκφρασεις της, οι κινησεις της και όλα οσα γινοταν ηταν πολυ φυσικα ακομα και μετα απο το σεξ.
Ειναι καθαρη και εκανε ντους αναμεσα στις δυο φορες.
Παρα πολυ μου άρεσε το 69 που καναμε γιατι εχει ωραιο μουνι.
Παιχτηκανε πολλες περισσοτερς στασεις και γενικα μια πιο αγρια διαθεση στον δευτερο γυρο που ανεβασε το σεξ σε ενα διαφορετικο επιπεδο. Τελικα ειχε μπορω να πω εναν μικρο οργασμο και παρεδωσα και εγω το σπερμα μου.
Αξιζει τα λεφτα.. αυτο μπορω να πω...

mounoxalastis00
Αξιολόγηση: 8* 11-09-2021

Μαύρο κορίτσι και άσπρη μέρα είδα με την συγκεκριμένη.
Είναι τόσο στρωμένη που δεν μπορείς να την ξεχάσεις με τίποτα.
Χαμόγελο όμορφο και διάθεση πολύ ανεβασμένη.
Με άκουγε σε ότι της έλεγα με μέγιστη προσοχή και υπάκουσε σε όλα μου τα βίτσια.
Εχει ωραίο σώμα καθαρό και με καλή επιδερμίδα.
Τσιμπούκι μου έκανε ακάποτο με ελάχιστο χέρι και χωρίς καμια ενόχληση απο δόντια.
Της έγλειψα τα βυζιά και το μουνί και μετά αρχίσαμε το σεξ στα τέσσερα.
Πολυ ωραίος ο κωλος της και άτριχος περιποιημένος.
Δεν πήρα πρωκτικό αλλά αξίζει οπότε την επόμενη φορά θα παιχτεί...
Προσποιείτε ωραία ότι της αρέσει το σεξ και το μουνι της έχει καλή αίσθηση.
Της έριξα μερικά χαστούκια στον κώλο και αν και την πίεσα λίγο δεν έκανε παράπονα.
Και τις δυο φορές που το κάναμε την έχυσα στα βυζιά
Φυσικά θα την προτείνω και σε φίλους που γουστάρουν τις μαυρες

Underworldsexmachine7
Αξιολόγηση: 9* 27-07-2021

Η μαύρη σάρκα είναι το κάτι άλλο σε μια γυναίκα ωραία και ειδικά ebony.
Η Αντριάνα είναι μια από αυτές.
Πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα εννοείται και πέρασα υπέροχα μαζί της.
Με υποδέχτηκε με ένα φιλι και μετά κάναμε μαζί μπάνιο.
Σκουπιστήκαμε φιληθήκαμε και στην συνέχεια την σήκωσα ψηλά και την φίλαγα και της άρεσε πολύ.
Μετά της έκανα ένα υπέροχο μασάζ και την έγλειφα σε όλο της το κορμί και αισθάνθηκα λες και βρέθηκα στον παράδεισο.
Μετά της έκανα ένα υπέροχο γλυφομούνι και μετά μου έκανε μια υπέροχη πίπα όπου την έστησα για πολύ ω΄ρα στα τέσσερα και την σφυροκόπαγα. Απίστευτο συναίσθημα το να γλύφεις μαύρη και να την σφυροκοπάς στα τέσσερα.
Ένα όνειρο για οποιονδήποτε άνδρα.
Την συνιστώ ανεπιφύλαχτα

eto-vrekis
Αξιολόγηση: 8* 27-07-2021

Μαύρο σοκολατί κορμί αλλα χωρίς σπυριά και άτριχο μέχρι την λεπτομέρεια.
Ευωδιαστή και χαμογελαστή έτοιμη για τρέλες με απόδειξη το χαμόγελο στα χείλη.
Όλα γίνανε στην στην ώρα τους, άψογο το γραφείο και η κοπέλα μαζί.
Φιλάκια δίνει και με γλώσσα αλλά δεν ήθελα πολλά παρά μόνο τσιμπούκι με πάθος και αυτό ακριβώς μου έδωσε.
Της κατέβασα το κεφάλι πιο κάτω και άρχισε τα αρχίδια χωρις δεύτερη σκέψη.
Η γλώσσα της μακριά και το σπατουλάρισμα τέλειο.
Στήθηκε τέλεια και το μουνί της είναι όμορφο αλλά και ο κώλος της άψογος.
Απο αίσθηση οκ και οι φάπες στα κωλομάγουλα όχι μόνο δεν την πείραξαν αλλά την έβρισκε περισσότερο.
Όταν το κατάλαβα άρχισα με δύναμη να την γαμάω και σύντομα έχυσα.
Αφού πλύθηκα άρχισε στοματικό ξανά και μετά γαμήσι.
Με την μεγαλύτερη διάρκεια αυτή την φορά κατάφερα και την έκανα να φτάσει σε αληθινό οργασμό.
Ήταν ωραία εμπειρία και μια επανάληψη θα γίνει σίγουρα.

sotos-nl
Αξιολόγηση: 8* 28-06-2021

Το γραφείο ευγενικό και έλυσε όλες τις απορίες μου πριν αποφασίσω για την κοπέλα. Μου είπαν οτι οι φωτογραφίες δεν έχουν επεξεργασία και μου βγήκε αληθινό.
Ήρθε στην ώρα της και το ντύσιμο της ήταν καυλωτικό, είχε φορέσει ψηλοτάκουνο και έτσι όπως την είδα θα γύρναγε πολλά κεφάλια αν την έβλεπες στο δρόμο.
Το πρόσωπο είναι κρίμα που δεν το δείχνει γιατί είναι ωραίο και από σώμα είναι περισσότερο από καλή
Η συμπεριφορά της ήταν οκ αλλά θα ήθελα να χαμογελάει λίγο περισσότερο.
Πίπα κάνει και ελεύθερη και δουλεύει καλά το καυλί ενώ γλύφει και τα γύρο γύρο. Κάνει βαθύ με λίγο πίεση αλλά δεν είναι το δυνατό της σημείο.
Την πήρα στα τέσσερα αρχικά και δεν ήθελα να αλλάξω στάση γιατί ο κώλος της είναι τέλειος και το κορμί της σε αυτή τη στάση είναι όνειρο.
Δεν ακούγεται πολύ αλλά αναστενάζει συνέχεια και η φωνή της είναι ωραία. Που και πού κουνάει το σώμα της για να σου δείξει τον ρυθμό που γουστάρει.
Το κάναμε δύο φορες, όσο επιτρέπεται δηλαδή στην μία ωρα.
Δεν κουράστηκε και όταν έφυγε μου είπε και ευχαριστώ.
Καλή συνέχεια

emponias
Αξιολόγηση: (Δεν υπάρχει) 17-06-2021

Πολύ όμορφο μαύρο μωρό με χιούμορ και όρεξη για τρέλες.
Έχει φυσικά τσιμπουκόχειλα, καθαρό δέρμα και τέλειες καμπύλες.
Ήμουν πολύ φιλικός μαζί της και την φίλησα πρώτος.
Ανταπέδωσε τα φιλιά και απο μόνη της άρχισε να με γλύφει σε όλο το σώμα απο τα βυζιά μέχρι και τα αρχίδια.
Κατέληξε στο καυλί όπου έδωσε μεγάλη σημασία με πολλά παιχνιδάκια με την γλωσσά στην αρχή και μετά βαθύ αργό τσιμπούκι που με άφησε με ανοικτό το στόμα.
Στο γαμήσι είναι πολύ ενεργητική αν σταματήσει για λίγο παίρνει την σκυτάλη και δεν σε αφήνει νη ηρεμίσεις μέχρι να χύσεις.
Η πιο ωραία στάση μαζί της ήταν στα τέσσερα γιατί είναι την δυνατότητα να βλέπω την κωλοτρυπίδα της που είναι πολύ συμπαθητική και καθαρή.
Στο επαναληπτικό κάναμε και λίγο ιεραποστολικό γιατί σε λίγο θα έφευγε οπότε ήθελα να την κοιτάω στα μάτια ενώ την γαμάω και της έδωσα και μερικά φιλιά.
Αν θέλεις να γαμήσεις μαύρη τότε νομίζω πως η περίπτωση της είναι από τις καλύτερες, αξίζει!

tsanis_enea
Αξιολόγηση: 8* 08-06-2021

H Adriana έχει πολύ ωραίο σώμα και λείο δέρμα. Είναι στα ιδανικά κιλά για το σώμα της και δεν έχει ίχνος κυτταρίτιδας πάνω της.
Το πρόσωπο της είναι καλό και έχει χαμογελαστή έκφραση.
Εκπέμπει θετική ενέργεια και μαζί της αισθάνεσαι απο την αρχή ότι θα περάσεις καλά.
Το στοματικό που κάνει είναι πολύ ωραίο, δεν ακουμπάει δόντια και απο κάποια στιγμή και πέρα το κάνει και χωρίς χέρια.
Στήνεται πολύ καλά στα τέσσερα και ο κώλος της είναι ολοστρόγγυλος. Δεν χόρταινα να τον κοιτάω όπως την γαμούσα και μάλλον μαλακία έκανα που δεν πήρα πρωκτικό αλλά θα το προγραμματίσω για μια άλλη φορά.
Έχει καλές γνώσεις και στο μασάζ και στο ενδιάμεσο μου έδειξε τι μπορεί να κάνει.
Το δεύτερο γαμήσι μαζί της ήταν πιο ωραίο και γούσταρε και εκείνη πολύ.
Όταν έφυγα μου ζήτησε να ξαναπάω και μου υποσχέθηκε ότι θα περάσω ακόμα καλύτερα.
Μάλλον θα το συνδυάσω και με πρωκτικό για να είναι σούπερ εμπειρία.

aggelos_gas
Αξιολόγηση: 8* 03-06-2021

Τελευταία βλέπω συνέχει μαύρες στο δρόμο και έχω παρατηρήσει τις κωλάρες που έχουν.
Γιαυτό εχτές έκλεισα ένα ραντεβού μίας ώρας με την Adriana. Αν και δεν θα έκανα πρωκτικό μαζί της ήθελα πολύ να της τον χουφτώσω και να τον κοιτάω όταν θα την έπαιρνα πισωκολλητό.
Ήρθε χαμογελαστό το κορίτσι και με την πρώτη με πλησίασε και φιληθήκαμε.
Τα δίνει ωραία τα φιλιά με γλώσσα και με διάρκεια και να και δεν τα επεδίωξα τα ευχαριστήθηκα.
Μετά απο πολύ χούφτωμα και γλειψίματα άρχισε τον πεοθηλασμό και η πούτσα μου έγινε ακόμα σκληρότερη απο οτι ηδη ήταν.
Μετά έβαλα την καπότα και την πήρα απο πίσω πραγματοποιώντας την φαντασίωση μου.
Το γούσταρε και αυτή και το μουνί της έβγαλε πολλά υγρά.
Της έπιασα τα μαλλιά και την γάμησα κρατώντας την από εκεί μέχρι να χώσω την πρώτη φορά.
Όσο χαλάρωνα μου έκανε και μασάζ αρκετά καλό αλλά όχι σαν μασέρ.
Μου τον ξαναπήρε στο στόμα και την γάμησα άλλη μια φορά και πιο δυνατά. Αυτή τη φορά σίγουρα έχυσε και εκείνη.
Τελειώσαμε ακριβώς μετά απο μία ωρα και μέχρι το τέλος το ραντεβού ήταν ωραίο.
Μπράβο στο κορίτσι!

daskos78
Αξιολόγηση: (Δεν υπάρχει) 21-05-2021

Αληθινό διαμαντάκι η μαυρούλα Αντριαννα. Την ανακάλυψα ψάχνοντας στο σάιτ της dream και ρώτησα στο τηλεφωνο. Ηρθε στο χώρο μου μετά απο δύο ώρες. Της έφτιαξα εσπρεσάκι και αρχίσαμε τα φιλιά αμέσως. Το σώμα της ωραίο με φυσικά βυζιά και τέλειο κωλαράκι. Έχει ιδανικό ύψος για γυναίκα και τέλειο δέρμα. Μετά τα φιλία και αφου έβγαλε τα ρούχα πήγαμε στο κρεβάτι και κάνμε στάση 69. Ευχαριστήθηκα την πίπα της όσο και το γλειφομούνι που της εκανα. Είναι καθαρή και μυρίζει όλο το σώμα της άρωμα. Συνεχισαμε με σέξ σε πολλές στάσεις και με πολύ συμμετοχή και πρωτοβουλίες εκ μέρους της. Έχυσα ενω το κάναμε σε στάση πισωκολλητό και μετά πήγαμε για ντους μαζί. Η δεύτερη φορά ξεκίνησε στο ντους αλλά μετά πήγα και τη πήρα πάνω στο τραπέζι της κουζίνας μέχρι να χύσω.
Η κοπέλα για τα λεφτά που παίρνει είναι ότι πιο τίμιο έχω βρει μέχρι τώρα σε γραφείο και αρκεί να δείς τις φωτογραφίες για να καταλάβεις τι παίρνεις.

Dalton
Αξιολόγηση: 6.33* 19-04-2021

Ηθελα λιγη μαυρη σαρκα να δοκιμασω
γενικα δεν ειμαι φανατικος των εγχρωμων γυναικων αλλα αυτη την φορα ηθελα να δω
Και φυσικα απογοητευτηκα κυριως απο το γραφειο
πρωτα απο ολα εφαγα στησιμο
δευτερο αλλα ζητησα αλλα εκανε
καταρχας η κοπελα δεν την λες ασκημη
αλλα ειναι καπως
εβγαζε μια περιεργη μυρωδια το σωμα της
οχι αποθυτικη αλλα ηταν καπως
δευτερον δεν ειχα αισθηση στο μουνι της