Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ana  (Studio V.I.P)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 25

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

Ιστορίες: 0

Γυρισα μερικα μαγαζια και καταληγοντας σε Αξιολόγηση: 7.20 — 23/09/2021 - 19:03
Γυρισα μερικα μαγαζια και καταληγοντας σε Αξιολόγηση: 7.20 — 23/09/2021 - 19:03
Γυρισα μερικα μαγαζια και καταληγοντας σε στο VIP ενιωσα πολυ ωραια απο την αρχη μολις μπηκα. Χωρος πολυ προσεγμενος απο διακοσμηση και καθαρος. Εκτος αυτου το αρωμα του χωρου με εκανε να νιωσω χαλαρως και δινει μια αισθηση πολυτελειας. Η υπηρεσια πολυ ευγενικη και μου εξηγησε οτι πρεπει να περιμενω για λιγο το κριτισι να ετομαστει Μου αρεσε μολις την ειδα και με το που εφυγε εβγαλα το πορτοφολι και πληρωσα. Το δοματιο ηταν ακομα καλυτερο, καθαρό και με ωραιο κρεβατι που δεν θελεις να σηκωθεις ετσι και ξαπλλωσεις πανω του. Η Αννα ηρθε μερικα λεπτά αφου ετοιμαστηκα και τοτε παρατηρησα το ομορφο ποροσωπο της. Δεν φιλανε σε αυτα τα μαγαζια αλλα θα το εδινα το εξτραδακι για την παρτυ της. Ειναι κοινωνικη γενικα αλλα οχι ιδιαιτερα χαμογελαστη. Το σωμα της ειναι καλο αλλα τα βυζια της ειναι αυτα που ξεχωριζουν και αξιζουν περισσοτερο. Πηδηχτηκαμε σε doggy style και της αρεσε πολυ το γαμισι που της εκανα, ετσι μου ειπε στο τέλος. Και εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενος μαζι της. Συμμετέχει και εχει καλο μουνι οχι ξεσκισμενο και με καλη λιπανση. Ο κωλος της ειναι αλλο ενα ωραίο θεαμα απο την κοπελα... Στα τεσερα ποου την επεαιρνα τον εβλεπα συνεχεια. Μετα την κουβεντουλα στο τελος εφυγε με χαμογελο...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money