Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 37

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

sapiokoilias AvatarsapiokoiliasΜηνύματα: 88 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

Εχει ωραιο σωμα αλλα φατσα αδιαφορη, Αξιολόγηση: 5.20 — 17/12/2021 - 20:45
Εχει ωραιο σωμα αλλα φατσα αδιαφορη, Αξιολόγηση: 5.20 — 17/12/2021 - 20:45
Εχει ωραιο σωμα αλλα φατσα αδιαφορη, για τον σκοπο ομως ειναι οτι πρεπει. Ειχε βαλε ενα αρωμα που δεν μου αρεσε αλλα ηταν υποφερτο. Το τσιμπουκι μετριο, χωρις παιχνιδι με τα μπαλακια και η γενικη διαθεση στο δωματιο καθολου εντυπωσιακη. Στηνεται καλα αλλα το μουνι δεν ειναι και τοσο καλο καπος χαλαρο. Εβγαζε ψευτο βογγητα συνεχεια και τελικα εχυσα προσπαθωντας να αποκλεισω την φωνη της απο τον εγκεφαλο μου. Πολλα ειναι τα 50, εγω 20 το πολυ θα εδινα για την παρτη της.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

Ιστορίες: 0

Πολυ ωραιο μαγαζι και η Αννα Αξιολόγηση: 8.00 — 26/09/2021 - 17:16
Πολυ ωραιο μαγαζι και η Αννα Αξιολόγηση: 8.00 — 26/09/2021 - 17:16
Πολυ ωραιο μαγαζι και η Αννα μια ομορφη ψιλη Βουλγαρα που την βλεπεις και λες ειναι προκληση να την γαμησω. Ειναι νεο κοριτσι χωρις ασχημο λιπος πανω της και στο προσωπο φενεται να εχει καλη διαθεση. Στο δωματιο μολις μπει χερεταει και πιανει την κουβεντα. Εχει μετρια βυζια τα οποια θα ηθελα να ειναι λιγο πιο μεγαλα για το σωμα που εχει και δερμα αρκετα καλο αλλα οχι αψογο. Ειναι ευγενικη και ξεκιναει τις υπηρεσιες χωρις να χανει χρονο. Γλυφει λαιμο, βυζια, κοιλιακους και αρχιδια αρχικα ενω τελευταιο αφηνει τον πουτσο τον οποιο περιποιειτε με πολυ αγαπη και φροντιδα... χααχαχα οπος το προδερμ... Την πιπα την κανει με λιγο χερι και με προσοχη να μην σε γδαρει με τα δοντια. Αμεσα ειχαμε σκληρη στυση και στηθηκε στα τεσσερα που ειναι η αγαπμενη μου σταση. Η θεα ομορφη και ο πατος της ειναι ξυρισμενος παντου. Μπηκα αργα στην αρχη και μολις τον συνηθησε τον πουτσο μου την επερνα ολο και πιο δυνατα μεχρι που ηρθε το τελειωμα. Το στησιμο της ηταν πολυ καλο και βογκουσε ωραια που και που. Οταν εφυγα εδωσα και τα συγχαρητηρια μου στην τσατσα για το μαγαζι και για το κοριτσι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money