Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 29

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Δεν είναι απο τις μικρές που Αξιολόγηση: 7.80 — 26/08/2021 - 13:14
Δεν είναι απο τις μικρές που Αξιολόγηση: 7.80 — 26/08/2021 - 13:14
Δεν είναι απο τις μικρές που έχει το μαγαζί αλλά στα 26 που δηλώνει είναι πολύ καλή και με σώμα πολύ ωραίο πραγματικά. Βυζί έχει δυάρι και αρκετά σφιχτό αλλά εμένα μου άρεσε περισσότερο το κωλαράκι που το έχει σε σχήμα καρδιάς και χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας. Απο πρόσωπο δεν είναι πολύ ωραία αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι άσχημη. Μιλάει ελληνικά αρκετά ωστε να συνεννοηθείς μαζί της και με το που μπαίνει στο δωμάτιο βγάζει τα εσώρουχα και ορμάει στο κρεβάτι για να αρχίσει την δουλειά της. Φαινεται ευδιάθετη και αυτό βγαίνει και στο σεξ το οποίο κάνει με πολύ διάθεση και ενέργεια. Τσιμπούκι κάνει θεαματικό και που και που ρίχνει και καμια γλειψιά και στα αρχίδια. Η κωλάρα της στα τέσσερα είναι όνειρο και γυρνάει να σε κοιτάξει όταν την γαμάς απο πίσω. Το μουνί της καλό με καλη φυσική λίπανση θα έλεγα και η συμμετοχή της στο σεξ είναι όσο μιας γκόμενας που γουστάρει. Συνεχίσαμε με την ίδια στάση μεχρι το τέλος και ένιωσα πολύ ωραία που ήμουν μαζί της. Αν με ρωτήσετε αν άξιζε... Φυσικά και άξιζε, απο εμένα... να την πάρετε και εσείς!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money