Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

lefterakis-ma Avatarlefterakis-maΜηνύματα: 76 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Η Μαρίνα είναι ωραίο παιχνιδιάρικο μωράκι Αξιολόγηση: 7.80 — 25/08/2021 - 23:09
Η Μαρίνα είναι ωραίο παιχνιδιάρικο μωράκι Αξιολόγηση: 7.80 — 25/08/2021 - 23:09
Η Μαρίνα είναι ωραίο παιχνιδιάρικο μωράκι που γουστάρει να βάζει την γλωσσα της παντου. Σε γλυφει στα βυζιά, στο λαιμό, στην κοιλιά και τον πούτσο τον κάνει γλειφιτζούρι. Έχει ωραία βυζιά και αφήνει να τα γλειψεις όσο θέλεις. Μου στήθηκε στα τέσσερα και την πήρα ασταμάτητα μέχρι να χύσω. Της αρέσει να ακουει βρομόλογα και ανταποδίδει ωραία. Ρίχνει από μόνη της καμία φαπα στον κωλο της και όταν της ρίχνεις εσύ καυλώνει περισσότερο. Δίνει μουνιες και βογκάει ωραία. Το σπέρμα μου το έριξα στον κώλο της και το δέχτηκε σαν δωράκι. Δεν βρηκα τίποτα άσχημο σε αυτό το κορίτσι και απο την αρχή μέχρι το τέλος μερασα ωραία μαζί της.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
strouthokamilos AvatarstrouthokamilosΜηνύματα: 930 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Καλησπέρα! Μετά από λόγια που μου είπαν Αξιολόγηση: 7.80 — 11/08/2021 - 20:51
Καλησπέρα! Μετά από λόγια που μου είπαν Αξιολόγηση: 7.80 — 11/08/2021 - 20:51
Καλησπέρα! Μετά από λόγια που μου είπαν φίλοι πήγα να δω και εγώ την Μαρίνα. Είναι ζεστή και επικοινωνιακή γυναίκα. Η εμφάνηση της γενικά είναι καλή. Αναλυτικότερα από πρόσωπο είναι ικανοποιητική αλλά με ωραίο χαμόγελο που την κάνει ωραιότερη. Το ύψος καλό και ο κωλος περισσότερο από ωραίος. Τα βυζιά μεσαία σε μέγεθος αλλά ωραία στην αίσθηση. Στο σεξ άρχισε με γλείψιμο παντού για ζέσταμα και έφτασε στον πούτσο οπου με περιποιήθηκε πολύ καλά και με καραμέλωμα στα αρχίδια. Όσο περιποιόταν τον πούτσο μου εγώ χάζευα και έπιανα τον κώλο της. Κάνει καλά στησιματα και αντέχει δυνατό σεξ. Την συμπάθησα και σαν άνθρωπο εκτός από πουτάνα. Ίσως την επισκεφτώ ξανα την επόμενη εβδομάδα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Μπήκα σε κατάσταση ηρεμίας στο μαγαζί Αξιολόγηση: 7.80 — 31/07/2021 - 22:49
Μπήκα σε κατάσταση ηρεμίας στο μαγαζί Αξιολόγηση: 7.80 — 31/07/2021 - 22:49
Μπήκα σε κατάσταση ηρεμίας στο μαγαζί αλλά με το που την είδα κάτι με αναστάτωσε με την καλή έννοια. Περίμενα να φύγει και έδωσα στη τσατσα τα λεφτά και μπήκα μέσα. Η αναμονη ήταν λίγο βαρετή αλλά όλα άλλαξαν όταν μπήκε το κορίτσι. Πολύ θετική ενέργεια και σεξουαλικότητα εκπέμπει το κορίτσι. Ήρθε κατευθείαν πάνω μου και άρχισε να γλύφει παντού το σώμα. Έφτασε στην ψωλή και άρχισε γλύφει ωραία σαν να βρήκε ότι καλύτερο υπάρχει στον κόσμο. Χαιρόμουνα να την βλέπω αφοσιωμένη τόσο πολύ στο να μου ρουφάει την βέργα. Έπιασα τον κώλο της και άρχισα παιχνίδια με τα δάχτυλα. Είχε βάλει τζελ και η είσοδος μέσα της ήταν εύκολη. Αρχίσαμε με πισωκολλητό και ήταν τέλειο το σώμα της όπως την πήδαγα. Βογκούσε και κουνιόταν μπρος πίσω για να της τον δώσω ποιό δυνατά. Η εμπειρία ήταν σύντομη αλλά καλή Εγώ της βάζω ένα οχτάρι σε σύνολο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

Ιστορίες: 0

Ήταν ενθουσιώδης στο σαλώνι και έτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 14/07/2021 - 20:16
Ήταν ενθουσιώδης στο σαλώνι και έτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 14/07/2021 - 20:16
Ήταν ενθουσιώδης στο σαλώνι και έτσι παρέμεινε και στο δωμάτιο. Έχει ωραίο δέρμα και βυζιά τα οποία είναι στητά και λίγο ευαίσθητα στο γλείψιμο. Στο τσιμπούκι δίνει ρέστα... Βαθύ, αργό και δεν νιώθεις δόντια. Το μουνί της ωραίο μέσα και έξω, με λίγο τζελ και λίγο ζέσταμα έγινε τέλειο. Αλλάξαμε πολλές στάσεις και σε όλες κάνει καλή δουλειά. Συμμετέχει ενεργά στο σεξ και δείχνει ξεκάθαρα ότι της αρέσει το γαμήσι και αυτό ήταν που γούσταρα περισσότερο στην περίπτωση της. Όσο την γάμαγα μου μίλαγε πρόστυχα και με καύλωνε περισσότερο Είχα καλό προαίσθημα μαζί της και μου βγήκε αληθινό Πραγματικά τέλειο κορίτσι
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money