Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Valentina  (Studio Caroline)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 30

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

Ιστορίες: 0

Με τραβηξανε οι καμπυλες της περισσοτερο Αξιολόγηση: 8.20 — 03/11/2021 - 15:51
Με τραβηξανε οι καμπυλες της περισσοτερο Αξιολόγηση: 8.20 — 03/11/2021 - 15:51
Με τραβηξανε οι καμπυλες της περισσοτερο απο ολα τα καλη της. Ειναι και στο προσωπο καλη αλλα τα βυζια και ο κωλος ειναι αλλο πραγμα. Εγλυψα τα τεσσαρια της και τελικα δεν μπορουσα να αντησταθω και ενεπεσα στον πειρασμο να γλειψω και το μουνι της. Ανοιξε διαπλατα τα ποδια της και δεχτηκε την γλωσσα μου με πολυ ορεξη. Απο καθαριοτητα δεν μπορεις να ζητησεις περισσοτερα αρα εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο. Δεν χρειαστηκε να μου κανει πολλα στη πουτσα γιατι ειχε ηδη σηκωθει αλλα να ξερετε οτι εναι πολυ ικανη. Στηθηκε στα τεσσερα και φιλησα την κωλαρα της εκει που εχει το τατου και αμεσως μπηκα μεσα στο μουνι της. Θεωμουνος πρεπει να λεγεται γιατι εχει λεπτη μεση και πατω πανεμορφο. Την γαμησα λιγο αργα στην αρχη μεχρι να στρωσει αλλα μετα οι ορμονες μου ανβηκαν αποτομα και την γαμησα ασταματητα και σε σχεδον σε εκστασιακη κατασταση μεχρι να χυσω. Στο γαμησι ευχαριστηθηκε και εκεινη και μου το ειπε στο τελος. Βγηκε απο το δωματιο αφου πρωτα μου εδωσε και ενα φιλι. Δεν νομιζω να υπηρχε καλυτερο μερος να δωσο τα λεφτα μου
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks