Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Nadia  (Studio Caroline)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 26

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Rigo AvatarRigoΜηνύματα: 48 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Πονηρή και κλέβει στον χρόνο.. θέλει να Αξιολόγηση: 2.00 — 05/02/2022 - 14:45
Πονηρή και κλέβει στον χρόνο.. θέλει να Αξιολόγηση: 2.00 — 05/02/2022 - 14:45
Πονηρή και κλέβει στον χρόνο.. θέλει να σε τελειώνει γρήγορα για να φεύγει και δεν κάνει ντουζάκι πριν και μετά από δωμάτιο μεγάλο φάουλ. Από θέμα υγιεινής έχει κακή στοματική υγιεινή και ανάσα κάτι που το διαπίστωσα αργά. Είναι ξεπέτα και κομοδίνο. Βαριόταν δεν ήθελε να το κάνει. Μακριά από αυτήν και την συγκεκριμένη αλυσίδα, έχει αρκετές φόλες τελευταία
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
napoleontas AvatarnapoleontasΜηνύματα: 103 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Λογο του οτι ειχα καυλες αλλα Αξιολόγηση: 6.40 — 02/02/2022 - 21:58
Λογο του οτι ειχα καυλες αλλα Αξιολόγηση: 6.40 — 02/02/2022 - 21:58
Λογο του οτι ειχα καυλες αλλα ελαχιστο χρονο δεν μελετησα πολυ την επιλογη μου και η Ναντια μου εδωσε θετικο βαιμπ απο την πρωτη στιγμη. Εμφανισιακα ειναι μετρια προς καλη αλλα γλυκουλα στο προσωπο και το βλεμμα εδειχνε ζωντανια. Στο δωματιο ηταν λιγο τυπικη στην συμπεριφορα περισσοτερο απο το αναμενομενο. Η πιπα καλουτσικη με χερι σε ολη την διαρκεια και χωρις γλυψιμο στα αρχιδια. Δεν επιτρεπει το αγγιγμα στο μουνι και στην κωλοχαραδρα αλλα ενα θετικο το εχει που στην πιπα σε κοιταει στα ματια. Στηθηκε καλα στα τεσσερα και εχει ωραιο πατο. Με το τζελ ειχε καλη αισθηση μεσα της και ενω τα βογγητα της ηταν λιγο ψευτικα οι κινησεις με το σωμα πολυ επιδεξιες και καυλωτικες. Αντεξε το γαμησι που της εκανα ακομα και σε δυνατο ρυθμο χωρις να παραπονεθει για το μεγεθος μου. Η μονη σταση που καναμε ηταν πισωκολητο. Σε γενικες γραμμες για ενα πενηνταρικο που εδωσα περασα καλα αλλα εχω περασει και καλυτερα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks