Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 22

    Κριτικές Χρηστών

    mounoxalastis00 Avatarmounoxalastis00Μηνύματα: 86 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Πηγα στοχευμενα για την κοπελα. Την Αξιολόγηση: 8.80 — 28/11/2021 - 19:38
    Πηγα στοχευμενα για την κοπελα. Την Αξιολόγηση: 8.80 — 28/11/2021 - 19:38
    Πηγα στοχευμενα για την κοπελα. Την ειχα δει σε προηγουμενη τσαρκα και ειχε την ιδια καλη διαθεση. Μπηκα στο δωματιο που ηταν και ωραιο και καθαρο και την περιμενα με σκεψεις για το τι θα ακολουθησει στο μυαλο μου. Μπηκα και με βρηκε με την πουτσα μισοκαυλωμενη. Εσκασε χαμογελο και και εδειξε εντυπωσιασμενη με το μεγεθος μου. Επεσε κυριολεκτικα με τα μουτρα στην δουλεια και μου εδειξε τις ικανοτητες της στο στοματικο. Χρησιμοποιεί λιγο το χερι αλλα κανει καλο γλυψιμο σε ολο το μηκος της πουτσας. Της εβαλα λιγο δαχτυλο και μου ζητησε με προσοχη αλλα δεν μου ειπε οχι. Το επομενιο σταδιο ηταν να της γλειψω λιγο την κλειτοριδα και μολις ειδα οτι καυλωσε εβαλα την καποτα και αρχισαμε το σεξ σε σταση ιεραποστολικου. Ηταν ωραιο το προσωπο της με τι εκφρασεις που παιρνει και το σφιξιμο που μου εκανε με τα ποδια ηταν πολυ καυλωτικο. Μετα απο δεκα λεπτα την εστησα στα τεσσερα και συνεχισα να την γαμαω μεχρι να χυσω. Ειναι ενα απο τα κοριτσια που ιδρωνει για να παρει τα λεφτα της. Ειναι αρκετο καιρο στο μαγαζι και ετσι οπως παει πιστευω θα μεινει πολυ ακομα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks