Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Νένα  (Studio V.I.P)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 37

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

malaperdas1 Avatarmalaperdas1Μηνύματα: 121 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Ειναι λίγο πιο αδυνατη απο όσο Αξιολόγηση: 7.80 — 12/08/2021 - 22:26
Ειναι λίγο πιο αδυνατη απο όσο Αξιολόγηση: 7.80 — 12/08/2021 - 22:26
Ειναι λίγο πιο αδυνατη απο όσο πρεπει κατα την γνωμη μου αλλά πολυ καλό σώμα και πρόσωπο ωραίο. Φαίνεται ενεργητική στο σαλόνι και ειναι και στο δωμάτιο το ίδιο. Είναι επίσης καλή για παρέα αλλά δε ειπαμε πολλά γιατί ο χρονος είναι μετρημένος. Κάνει όλα τα προκαταρκτικά καλά με επιθυμία και να είστε σίγουροι ότι θα σας γίνει πέτρα. Τα βυζιά δεν είναι μεγάλα και αυτό είναι το μόνο μειων κατα την γνώμη μου. Επέλεξα να επικεντρώσω την προσοχή μου στα θετικά και πέρασα πραγματικά καλά μαζί της. Το τσιμπούκι το κάνει με προσοχή και ειληκρινά δεν θα μπορούσε να μου το κάνει καλύτερα η γκόμενα μου. Έβαλα την καπότα και στήθηκε για να τον φάει. Εχει καλό μουνάκι αλλά βαζει τζελ. Την γαμησα σε σταση πισωκολλητό απο την αρχή μέχρι το τέλος. Όταν την πήρα δυνατά άρχισε να βογκάει και κουνουσε το σώμα της σαν φίδι συνέχεια. Έχυσα μέσα στην καπότα αλλά για να πω την αλήθεια θα ήθελα να την γαμούσα αλλο ένα εικοσάλεπτο. Γιαυτό τον λόγο θα παρακολουθώ το πρόγραμμα της για να την ξαναπάρω σε άλλο μαγαζί.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks