Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Francesca  (Magic Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

    Ιστορίες: 0

    Τι πηγες και εκανες στα βυζια σου; Αξιολόγηση: 7.67 — 15/01/2023 - 23:52
    Τι πηγες και εκανες στα βυζια σου; Αξιολόγηση: 7.67 — 15/01/2023 - 23:52

    Την Φρανσεσκα την εχω δει δυο φορες παλιοτερα, πριν βαλει σιλικονες στα βυζια της.

    Την συναντησα σε ενα γαμιστρωνα που εχω στο κεντρο της Αθηνας, και παντα στην ωρα της. Οσο για το γραφειο παντα συνεπες.


    Η Φρανσεσκα απο την παλια σχολη του Αθενς Ντιβα, με μετριο προσωπο, λεπτο σωμα χωρις ιδιαιτερες καμπυλες, λιγο αγαρμπα ακρα για τους ποδολαγνους, και την τελευται φορα που την ειχα δει, με 2αρια φυσικα βυζια που αρχισαν να ακολουθουν την θεωρια του Νιουτον.


    Στο αγωνα πολυ καλη και δοτικη, ακολουθουσε οδηγιες και θα ελεγα οτι κανει πολυ κινκι γαμησι. Προσαρμοζεται στον πελατη, αντεχει αγριο πηδημα χωρις μα και μου, και κωλος για ποιημα.


    Εμπειρο στοματικο, DT το παλευει, πηδημα σε οτι σταση θελεις και αναβει γρηγορα με περιποιηση. Απο τις καλυτερες στασεις στα 4 με σπασμενη την μεση να τον παιρνει απο τον κωλο.


    Σταθερη αξια αν πηδιεται ακομα ετσι!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 180
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    lagonisian Avatar lagonisian 16-01-2023 12:21:09
    όταν λες άγαρμπα άκρα?? τι εννοείς??
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 17-01-2023 00:31:12
    Νταισυ Ντακ!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 935 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Η επιστροφή μιας κυρίας Αξιολόγηση: 8.50 — 13/01/2023 - 01:35
    Η επιστροφή μιας κυρίας Αξιολόγηση: 8.50 — 13/01/2023 - 01:35

    Ή αλλιώς η επιστροφή της Φραντζέσκας.

    Έπεσε σαν κεραυνός η είδηση της επιστροφής της και άρπαξα την ευκαιρία. Μετά την αξέχαστη εμπειρία μαζί με την Αριάνα πριν κάνα μήνα, είχα πει ότι της χρωστάω ένα μονό, γιατί την άφησα κάπως παραπονεμένη. Οπότε συννενοήθηκα με το γραφείο και η συνάντηση κλείστηκε αμέσως. Άριστοι όπως πάντα.

    Έφτασε λίγο νωρίτερα και μόλις πήρα είδηση ότι έφτασε, έγινε σεισμός. Την υποδέχομαι, αυτή χαμογελαστή, με χαιρέτησε εγκάρδια, με φίλημα σταυρωτά, σα να γνωριζόμαστε καιρό. Η γνώριμη κυρία, ντυμένη με ένα ωραίο κόκκινο καρό πουκάμισο/φόρεμα, μοσχομυριστή, έτοιμη για όλα. Έλαμπε, όπως την τελευταία φορά.

    Λίγο μπλα μπλα να θυμηθούμε τα παλιά και μπαίνει για ντουζ. Βγαίνει το σώμα που ξέρουμε, μου φάνηκε πιο γυμνασμένη αυτή τη φορά. Προσωπικά τέτοια σώματα μου αρέσουν. Ούτε κοντή, ούτε ψηλή, γυμνασμένη όσο πρέπει, με ένα υπέροχο στήθος σιλικόνης, ωραίο στην αφή, ταιριαστό με το σωματότυπο της. Το δέρμα της πολύ μαλακό και σφιχτό, να το φιλάς παντού.

    Της ζήτησα να ξαπλώσει για να πάω προς το μέρος της για αρκετά προκαταρκτικά, με γλωσσόφιλα, γδύσιμο, γλύψιμο παντού, πριν κατεβεί χαμηλά για ενα καλό στοματικό. Αφού με περιποιήθηκε αρκετά, της πρόσφερα απλόχερα γλυφομούνι με γλύψιμο κωλοτρυπίδας, είχε γίνει πολύ υγρή. Την φίλαγα παντού, πέτυχα και το ευαίσθητο σημείο της και με τραβάει πάλι για γλωσσόφιλα διαρκείας. Είχε τρελαθεί η κυρία μας.

    Εδώ να πω πώς κάνει γλωσσόφιλα αλλά περιμένει από σένα για να δει αν γουστάρεις. Αν θες, το συνεχίζει με πάθος, αν όχι, το σταματάει.

    Περάσαμε στον αγώνα με πολλές στάσεις και εναλλαγές τους, εξάλλου η κυρία ήρθε για να με αποτελειώσει. Πέρασα και στον κώλο της κι ενώ όλα ξεκίνησαν καλά, έγιναν κάποια απρόοπτα αλλά οκ, σε όλους μας μπορεί να συμβεί, δε θεωρώ πώς είναι λόγος να ξενερώσεις. Οπότε έγινε ένα διάλειμμα για φρεσκάρισμα και μετά ξανά στον αγώνα.

    Είχα ξενερώσει λίγο, αλλά για μια κυρία σαν την Φραντζέσκα, αυτό δεν είναι λόγος να πεις δεν πάει άλλο. Οπότε ξανά από την αρχή με πολλά γλωσσόφιλα και κάναμε ολικό restart. Γλύψιμο ο ένας τον άλλον, αρκετά σάλια παντού, πάλι διάφορες στάσεις και εναλλαγές τους, με κορυφαία το reserve cow, όπου είδα ίσως το καλύτερο χοροπηδηχτό που είδα ποτέ μου, πριν την γυρίσω στο ιεραποστολικό για eye contact και γλωσσόφιλα. Με γρατσούναγε ενώ την κρατάω από το κεφάλι, σχεδόν με παρακάλαγε να μην τελειώσω. Ο ρυθμός ανέβηκε, σχεδόν pse, έπαιρνε μορφασμούς ικανοποίησης. Δεν άργησε η κορύφωση και μειώνω ρυθμό για την τελειωτική βολή ενώ η κυρία μας έχει στατίσει.

    Χαμόγελα και από τους δυο μας, εγώ είχα ιδρώσει, ίσως επειδή μετά το ολίγον ξενέρωμα, έδινα μάχη να την ικανοποιήσω. Ίσως ένιωσα πώς μετά το απρόοπτο, έπρεπε να βγάλω τον καλύτερο μου εαυτό, αντάξιο των προσδοκιών. Ακόμα κι έτσι όμως, φάνηκε να το απολαμβάνει και τελικά την ικανοποίησα, γιατί με ενδιαφέρει να περάσει ο παρτενέρ καλά.

    Στο ελάχιστο υπόλοιπο του χρόνου μας κουβεντιάσαμε ευχάριστα, μπορώ να πω ότι ήταν μια καλή κουβέντα! Ντυθήκαμε, κάναμε την πλακίτσα μας, την ευχαρίστησα, πεταχτό φιλάκι και καλό βράδυ να έχουμε. Την καθυστέρησα άθελα μου γιατί η κάθε μας κουβέντα ήταν και μια νέα κουβέντα! Ωραία ας πάμε για καφέ να τα πούμε!

    Η Φραντζέσκα σε γενικές γραμμές είναι η κυρία με την οποία θα νιώσεις ο εαυτός σου. Πολύ δοτική, δε θα σου πει πουθενά όχι, αρκεί να είσαι κι εσύ κύριος. Μπορεί να είχαμε κάποια απρόοπτα που ίσως τίναζαν τη συνάντηση στον αέρα, αλλά σώθηκε χάρη στη χημεία μας. Είναι σωστή επαγγελματίας και φάνηκε στην όρεξη της να διορθώσει τις όποιες αναποδιές έγιναν και να σε ικανοποιήσει.

    Η αλήθεια είναι ότι έχω ανάμεικτα συναισθήματα, και για αυτό βάζω 8 στη συμμετοχή της, αλλιώς θα έβαζα άνετα 9. Αλλά παρολαυτά ήταν μια καλή συνάντηση με σεξ της μιας ώρας. Ήθελα να της κάνω έρωτα, αλλά περιοριστήκαμε στο σεξ. Ίσως μια άλλη φορά.

    Πάμε να πάρουμε τα βουνά.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 180
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Tο κοριτσι αξιζει... Αξιολόγηση: 7.83 — 11/12/2022 - 01:55
    Tο κοριτσι αξιζει... Αξιολόγηση: 7.83 — 11/12/2022 - 01:55

    Μετα απο τυπικη επικοινωνια με το γραφειο θα ελεγα χωρις κατι που να μου αφησε καλη εντυπωση αλλα ουτε και κακια, εκλεισα το ραντεβου σε ενα ξενοδοχειο κοντα στην πλατεια ομονοιας.

    Η επιλογη της ηταν καθαρα δικη μου λογο των φωτογραφιων και λογο των καλων κριτικων που διαβασα. 

    Η κοπελα εφτασε στην πορτα στην ωρα της και με το που μπηκε μου εσκασε πεταχτο φιλακι στο μαγουλο. Πολυ καλη στην επικοινωνια και εσπασε ο παγος με ενα δευτερο φιλι επιφανειακο στο στομα αυτην την φορα. 

    Η εμφανιση της δεν εχει κατι να αναφερω περισσοτερο απο αυτα που θα δειτε στις φωτογραφιες. 

    Μετα το πλυσιματακι στο μπανιο ηρθε γυμνη στο κρεβατι και μετα απο κανα δυο κουβεντες εκλεισε το σοσιαλ και αρχισε το σεξ. Φιλια στο στομα δεν παιχτηκαν περισσοτερα, περασε με ωραιο τροπο στο σωμα που μου το περιποιηθηκε με την ψυχη της. Με κλειστα ματια με φιλουσε στο λαιμο, στις ρωγες και στον πουτσο, ο τροπος της πολυ αισθησιακος και πριν φτασει ακομα στο καυλι η πουτσα μου ειχε γινει πετρα. Ζηλευοντας την τη σταματησα και αρχισα και εγω στο κορμι της που ειναι αξιολατρευτο οπου και να το κοιταξεις. Ηταν καθαρη και μυριζε ωραια. Εφτασα στο μουνι της που εχει μεγαλα μονοχειλα και μολις αρχισα να γλειφω μου ζητησε να κανουμε 69. Η πρωτοβουλια της μου αρεσε πολυ και η πιπα της στην συνεχεια ηταν επαγγελματικου επιπεδου. Πιο πανω ο κωλος της γλυκουλης καθαρος με τρυπα κλειστη την οποια δεν δινει αλλα γλυφεις χωρις κανενα περιορισμο. 

    Ξεκινησαμε εναν γυρο με διαρκεια στην αρχη gfe με ιεραποστολικο, χαδια και γλειψιματα στο λαιμο αλλα η ζωηραδα της μου εδινε μηνυμα για πιο γρηγορες στροφες και περασα απο πισω της αρχισα να δινω ολο και πιο δυνατα και στα τεσσερα της εδωσα φουλ πονο. Δεν υστερει απο φαντασια και απο πρωτοβουλιες, θελει και συμμετεχει σε οτι γινεται. Καναμε σεξ στα ορθια, καβαλημα, πλαγια και παλι πισωκολλητο. Ολα αυτα δεν αφησαν περισσοτερο χρονο για κατι αλλο παρα μονο για αγκαλιες και σοσιαλ στο τελος.

    Αυτα απο μενα, το κοριτσι αξιζει...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Είναι νεα και όμορφη με διάθεση Αξιολόγηση: 7.00 — 11/08/2021 - 21:24
    Είναι νεα και όμορφη με διάθεση Αξιολόγηση: 7.00 — 11/08/2021 - 21:24
    Είναι νεα και όμορφη με διάθεση για κουβέντα και πλήρη συμμετοχή σε προκαταρκτικά και σεξ. Στοματικό κάνει ικανοποιητικό με λίγο χέρι και λίγο γλείψιμο στις μπάλες. Μουνί καλό αλλά καλύτερα να ελλατώσει το τζελ για καλύτερη αίσθηση. Ότι μικροπροβλήματα υπάρχουν τελειώνουν εδώ. Η θέα της στο πισωκολλητό είναι περισσότερο απο εντυπωσιακή και σου αποτυπώνεται στην μνήμη. Τα δίνει όλα και γουστάρει. Τα βογκητά είναι μετρημένα αλλά ωραία και φαίνονται αληθινά. Αλλάζει στάση εύκολα και προσαρμοζεται στο ύψος που πρέπει για να την γαμάς πιο εύκολα και καλύτερα. Δέχτηκε σπέρμα στο σώμα χωρίς προβλημα και σε όλη την διάρκεια ήταν πλήρως αφωσιωμένη σε εμένα. Οπωσδήποτε αξίζει και για δεύτερη φορα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks