Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Στεφανία  (Massage Nirvana)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 32

    Κριτικές Χρηστών

    Chris_ktm AvatarChris_ktmΜηνύματα: 387 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Παρέλασαν 5-6 κοπέλες, αλλά μου φάνηκε Αξιολόγηση: 7.40 — 09/03/2022 - 16:21
    Παρέλασαν 5-6 κοπέλες, αλλά μου φάνηκε Αξιολόγηση: 7.40 — 09/03/2022 - 16:21
    Παρέλασαν 5-6 κοπέλες, αλλά μου φάνηκε πρόσχαρη και ορεξατη και την επέλεξα. Ωραία γυναίκα για τους λάτρεις των milf, προσπαθεί να σε ευχαριστήσει, μέτριο μασάζ. Πολύ καλή στο cowgirl, καθαρή και περιποιημένη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    Ειχα καιρο να παω σε μασατζιδικο Αξιολόγηση: 7.00 — 03/02/2022 - 15:59
    Ειχα καιρο να παω σε μασατζιδικο Αξιολόγηση: 7.00 — 03/02/2022 - 15:59
    Ειχα καιρο να παω σε μασατζιδικο και η αληθεια ηταν οτι το χρειαζομουν ενα ξεμουδιασμα. Μολις επεσε το ματι μου στην Στεφανη χτυπησε το καμπανακι της καυλας. Περασα και με περιποιήθηκε πολυ καλα με τα χερια της στην αρχη, ενιωσα δικαιωμενος για τα λεφτα που εδωσα. Στο σεξ ξεκινησε με πιπα στην αρχη με καλο βαθος αλλα χωρις τα αρχιδια στο μενου. Καύλωσα και αφου μου εβαλε την καποτα ανεβηκε πανω μου για να κανει cowgirl. Ενω η πρωτοβουλια της μου αρεσε το καβαλημα της ηταν μετριο, σαν να μην εχει την εμπειρια που πρεπει. Την εβαλα απο κατω σε ιεραποστολικο και εκανα εγω την δουλεια σωστα. Το υπολοιπο κυλησε αρκετα καλα χωρις ομως να μπορω να πω οτι το ζουσε και εδινε που και που την αισθηση οτι ηθελα να τελειωσει. Οταν αποφασισε να το δει πιο σοβαρα και με έσπρωξε μεσα της με τα ποδια της δεν άργησα να χύσω. Για το μασαζακι της θα την ξαναπροτιμουσα αλλα για το σεξ δευτερη φορα δεν αξιζει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    napoleontas AvatarnapoleontasΜηνύματα: 103 Κριτικές: 24

    Ιστορίες: 0

    Λογο του οτι ειχα καυλες αλλα Αξιολόγηση: 6.00 — 03/02/2022 - 14:56
    Λογο του οτι ειχα καυλες αλλα Αξιολόγηση: 6.00 — 03/02/2022 - 14:56
    Λογο του οτι ειχα καυλες αλλα ελαχιστο χρονο δεν μελετησα πολυ την επιλογη μου και η Ναντια μου εδωσε θετικο βαιμπ απο την πρωτη στιγμη. Εμφανισιακα ειναι μετρια προς καλη αλλα γλυκουλα στο προσωπο και το βλεμμα εδειχνε ζωντανια. Στο δωματιο ηταν λιγο τυπικη στην συμπεριφορα περισσοτερο απο το αναμενομενο. Η πιπα καλουτσικη με χερι σε ολη την διαρκεια και χωρις γλυψιμο στα αρχιδια. Δεν επιτρεπει το αγγιγμα στο μουνι και στην κωλοχαραδρα αλλα ενα θετικο το εχει που στην πιπα σε κοιταει στα ματια. Στηθηκε καλα στα τεσσερα και εχει ωραιο πατο. Με το τζελ ειχε καλη αισθηση μεσα της και ενω τα βογγητα της ηταν λιγο ψευτικα οι κινησεις με το σωμα πολυ επιδεξιες και καυλωτικες. Αντεξε το γαμησι που της εκανα ακομα και σε δυνατο ρυθμο χωρις να παραπονεθει για το μεγεθος μου. Η μονη σταση που καναμε ηταν πισωκολητο. Σε γενικες γραμμες για ενα πενηνταρικο που εδωσα περασα καλα αλλα εχω περασει και καλυτερα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minetos AvatarminetosΜηνύματα: 125 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Ακουσα καλα λογια απο γνωστο μου Αξιολόγηση: 5.40 — 27/10/2021 - 21:45
    Ακουσα καλα λογια απο γνωστο μου Αξιολόγηση: 5.40 — 27/10/2021 - 21:45
    Ακουσα καλα λογια απο γνωστο μου για το μαγαζι αυτο και για τις κοπελες και ειπα να παω μιας και οι υπηρεσιες που προσφερουν ειναι καλες σε σχεση με τα λεφτα που δινεις. Η Στεφανια ειναι ωραιο κοριτσι και φενεται ευγενικο γιαυτο και την επελεξα. Στο μασαζακι που μου εκανε μου εβγαλε ολη την ενταση και με χαλαρωσε περα απο καθε προσδοκια μου. Στο σεξ ξεκινησε με μια πιπα εντελως μετρια η οποια δεν με ξενερωσε αλλα ουτε και με καυλωσε κανωνικα. Εβαλε την καποτα και αρχισαμε το σεξ αλλα δεν ηταν οσο θα επρεπε καλη η συμμετοχη της. Που και που βαριοταν και φαινοταν σαν να μην νιωθει τιποτα. Στα τεσσερα εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο μηπος και ζωντανεψει αλλα δεν καταφερα τιποτα αλλο περα απο το να χυσω εγω ο ιδιος. Παλη καλλα γιατι αν δεν εχυνα θα ηταν μεγαλη μαλακια. Συμπερασμα μου οτι δεν ειχε ωρεξη μαλλον την μερα που πηγα αλλα οπος και να ειναι εγω δεν της εφταιγα. Παμε για αλλα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money