Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 32

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

Ιστορίες: 0

Απο την μεση και κατω ειναι Αξιολόγηση: 7.60 — 27/10/2021 - 22:03
Απο την μεση και κατω ειναι Αξιολόγηση: 7.60 — 27/10/2021 - 22:03
Απο την μεση και κατω ειναι ολα τα λεφτα ειδικα ο κωλος της ειναι παραδεισος. Απο την μεση και πανω ειναι μετρια αλλα για εναν κωλολατρη σαν εμενα εχει αυτο που χρειαζωμαι. Ειναι ευστροφη και καλη στο σοσιαλ ενω στα αγγλικα συνεννοεισε ευκολα μαζι της. Μου ελουσε το καυλι με σαλιο και τα αρχιδια μαζι και μου τα ρουφιξε ολα στεγνωνοντας με καλα, δεν θα ηθελα παραπανω απο στοματικο. Εγω σε εκεινη εκανα ενα καλο γλυψιμο στα βυζια και μετα σε ολο σχεδον το κορμι της αφου ειναι και καθαρη και δειχνει να γουσταρει να την χαιδευει η γλωσσα παντου. Το στησιμο της στα τεσσερα ειναι θεικο και το μουνι της το καλυτερο επαθλο για τον πουτσο. Στενο και υγρο με μια κατοχο που ανταποκρινεται σε καθε σπροξιμο και στη αλλαγη της ταχυτητας ειναι αυτο το μουνι το οποιο πρεπει να εχει μια ιεροδουλη για να θεωρειτε μια επαγγελματιας. Στο δεκαλεπτο μου ειχα στην διαθεση μου την γαμησα με παθος και με βαθος μεχρι να χυσω. Η συμμετοχη της ολα τα λεφτα και ο κωλος που μου σερβηρησε απιστετα ομορφος. Ειναι ενα γαμησι το οποιο θα επαναλαβω οποσδηποτε.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks