Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 26

    Κριτικές Χρηστών

    minastsak AvatarminastsakΜηνύματα: 113 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Έχουν κάνει αρκετό φότοσοπ στο πρόσωπο Αξιολόγηση: 7.80 — 29/07/2021 - 13:22
    Έχουν κάνει αρκετό φότοσοπ στο πρόσωπο Αξιολόγηση: 7.80 — 29/07/2021 - 13:22
    Έχουν κάνει αρκετό φότοσοπ στο πρόσωπο περισσότερο αλλά παραμένει πολύ ωραία γυναίκα και πανω απο όλα παθιασμένη στο επάγγελμα. Γουστάρει το σεξ τόσο που δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να είναι ποτέ μόνο με έναν άντρα. Η πρώτη επαφή μαζί της μου έδωσε ακριβώς αυτήν την εντύπωση και στη συνέχεια διαπίστωσα ακριβώς αυτό. Γουστάρει τα πάντα στην δουλειά της, από φιλιά με γλώσσα, πίπα καλή χωρίς προφυλακτικό και βαθύ λαρύγγι στα προκαταρκτικά μέχρι σεξ με πάθος και έντονη συμμετοχή. Σε ξεζουμίζει όσο είσαι μαζί της. Ήμουν προετοιμασμένος και δεν τελείωσα πριν της ώρας μου και μπορώ να πω ότι το χάρηκε περισσότερο από εμένα. Είχε μόνιμα ένα ύφος ευχαρίστησης στο πρόσωπο όσο την γαμούσα. Το μουνί της καλό και τα στησίματα ιδανικά. Σε αφήνει να την πιάσεις όπου θέλεις, να την γλύψεις και να την δαχτυλιάσεις. Τέτοιες γυναίκες είναι αυτές που θέλουμε για τον πούτσο μας και ευτυχώς κάποιοι τις βρίσκουν για εμάς. Δεν χρειάζεται να πω περισσότερα... καταλάβατε...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money