Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ελένη  (Relax Spa)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 38

    Κριτικές Χρηστών

    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Tο άγιο πνεύμα με κατεύθυνε Αξιολόγηση: 9.40 — 27/07/2021 - 10:38
    Tο άγιο πνεύμα με κατεύθυνε Αξιολόγηση: 9.40 — 27/07/2021 - 10:38
    Tο άγιο πνεύμα με κατεύθυνε Προς τον υπέροχο χώρο στην Ηλιουπόλεως 55 και με στόχο την Ωραία Ελένη η οποία πλαισιώνεται μαζί με Αλεξάνδρα, Μελίνα, Λένα, Αλίνα. Τα μάτια μου πέσανε πάνω στην Ελένη με τα υπέροχα μάτια της και ένα στυλ αριστοκρατικό και πρόστυχο ταυτόχρονα με την Λένα να την ανταγωνίζεται κάπως. αν και δεν είχε το σεξαπίλ της Ελένης. Πλήρωσα, μπήκα στο δωμάτιο, έκανα το μπάνιο και μετά ήρθε και η Ελένη που με την εμφάνισή της και όταν γδύνεται δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε ερεθίσει. Ήρθε προς το μέρος μου και γύρισε την πλάτη της. Εγώ στην συνέχεια άρχιζα να της την φιλάω και να της χαιδευω τα βυζιά με την ωραία χαλαρωτική μουσική να παίζει και να σε ηρεμεί ταυτόχρονα, χαιδεύοντάς της παράλληλα τα χέρια. Μετά από συμφωνία εξ αρχής, δείχνοντας ότι το αφεντικό είναι άλλο στην μάχη, της είπα να ξαπλώσει και να της κάνω μασάζ που δέχτηκε. Της έβαλα λάδι, την έτριβα από πάνω μέχρι κάτω γλείφοντας την σε όλα τα σημεία θέλοντας να την ευχαριστήσω αλλά και να τιμήσω το σώμα της και στην συνέχεια της έγλυφα την κλειτορίδα αργά και όμορφα. Στην συνέχεια της ζήτησα να με θηλάσει και ενώ είχα χωθεί μέσα στα βυζιά της., της ζήτησα να με χαιδέψει και κυρίως το κεφάλι μου, σαν να έπινα πραγματικό γάλα όπως τα παιδια σε μικρή ηλικία και τόσο πιο πολύ το ευχαριστιόμουνα που δεν ήθελα να τελειώσει ποτέ αυτή η στιγμή. Καβλωμένος αλλά και εκστασιασμένος ταυτόχρονα από την μαγική στιγμή, η οποία με γύρισε στα παιδικά μου χρόνια αλλά και στα εφηβικά με βάση την συνολική εικόνα της συνεύρεσής μας, της ζήτησα να της βάλω το εργαλείο μου μέσα στο υπέροχο μουνί της. Αφού λοιπόν μου έγλυψε τον πούτσο μου για πολύ λίγο, της τον έβαλα και προχωρήσαμε σε ιεραποστολική στάση με την ίδια να με αγκαλιάζει όπως της ζήτησα και ήταν σαν να βρισκόμουνα στον έβδομο ουρανό, με εμένα να το ευχαριστιέμαι όλο και περισσότερο μη θέλοντας να φύγω από την αγκαλιά της και τα υπέροχα βυζιά της, και την ίδια να παθαίνει αρκετούς σπασμούς μέσα της. Και στο τέλος ξάπλωσε με την πλάτη και στην συνέχεια ήρθα από πάνω της σε στάση sandwich και βρισκόμασταν σε ένα πραγματικό body to body και τριβόμουν απο πάνω της ενώ της φίλαγα τον λαιμό και το πρόσωπό της με ολοκλήρωση στα 4 όπου ο κω΄λος της είναι εξαρετικότατος. Μετά από όλο αυτό μου έκανε και αυτή για λίγο ένα μασάζ και ήρθα στα ίσα μου. Την ευχαρίστησα με ευχαρίστησε και με έκανε μια δυνατή αγκαλιά πριν και μετά που μπήκα μέσα στο μπάνιο ενημερώνοντάς με ότι θα με ξεπροβοδίσει η Αλεξάνδρα λόγω ενός άλλου ραντεβού. Συνολικά η συνεύρεσή μας θα μπορούσε να χαρακτηριστεί αρκετά ποιοτική με μια γυναίκα που σου θύμιζε την μητέρα σου που σε χαίδευε και σε είχε αγκαλιά, την μητέρα που σε πήγαινε σχολείο και οι υπόλοιποι μαθητές την κοιτάγανε, μια αριστοκρατική περσόνα, μια γυναίκα που άνετα θα της έβαζες αντιηλιακό στην παραλία και θα προχωρούσατε και στα υπόλοιπα και μια μιλφάρα με την οποία θα ήθελες άνετα είτε παντρεμένη εί΄τε δεσμευμένη να κάνεις μια αμαρτία μαζί της και να κοιμηθείτε μαζί. Υ.Γ.1. Το να σε θηλάζει μια σοβιετικής Μιλφάρα, η να σου παίρνει πίπα η να κάνετε σεξ και να της γλύφεις τα βυζιά, είναι τα σήματα κατατεθέν, όπως όταν βρεθείς με μια μαύρη ebony και επιβάλλεται να την πηδήξεις στα τέσσερα και να της γλύφεις τα βυζιά και όλο της το σώμα με σοκολάτα η σιρόπι. Υ.Γ.2. Κυρία Ελένη ο θεός να σας έχει καλά.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks