Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lina(Linaki)  (Studio Κηφισού 60)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

marcus77 Avatarmarcus77Μηνύματα: 115 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Με τη Lina είναι ωραία.. Αξιολόγηση: 8.83 — 23/04/2023 - 15:36
Με τη Lina είναι ωραία.. Αξιολόγηση: 8.83 — 23/04/2023 - 15:36

Μετά από πολύ καιρό και αφού με έβγαλε ο δρόμος στην ΕΟ, πέρασα για πρώτη φορά από το συγκεκριμένο studio.
Παρκάρισμα εύκολο και είσοδος στον χώρο που είναι ωραίος και καθαρός.
Κοπέλα ήταν η Λίνα, από Τσεχία, όπως μου είπε (full πρόγραμμα με πρωκτικό). Υπάρχουν φωτο στο site, αλλά απέχουν απ τη πραγματικότητα. Δεν είναι άσχημη, απλά έχει κάποια κιλά επιπλέον που φαίνονται όμως σε όλο το σώμα. Κατ τα άλλα, έχει μακρύ μαλλί μέχρι τη μέση, 1,69 περίπου ύψος, λίγη κοιλίτσα και πολύ δροσιά και διάθεση για να σε ευχαριστήσει.
Τα προγράμματα ξεκινούν από τα 50€ αλλά πάντα παίρνεις και ένα δεύτερο δώρο. Εγώ πήρα OWO και δώρο 69. Στα 100 έχει και 2 εκτονώσεις.
Παίρνω το δωμάτιο, κάνω ένα ντουζάκι και σε 3,4 λεπτά έρχεται η Λίνα. Με ρωτάει αν θέλω μασάζ, αλλά ευγενικά αρνήθηκα. Έρχεται πάνω μου και αρχίζει να με φιλά παντού σε όλο το κορμί, με ένα τρόπο που ο τύπος χαμηλά, μεγάλωνε και έψαχνε τους βύζους που ήταν πάνω του. Στο oral ήταν πολύ καλή με σάλιο, χωρίς δόντι και χέρι. Πλησίαζε όμως το τέλος, λόγω αποχής και τη γύρισα για να της δώσω την ίδια ευχαρίστηση στο oral. Δεκτική σε 1,2 δάχτυλα (και από πίσω) και έδειχνε να το απολαμβάνει με αληθοφανή βογγητά και αναστεναγμούς.
Η ώρα του σκούφου είχε φτάσει και τη γυρίζω στα 4 και τον καρφώνω. Δεν πέρασαν όμως πάνω από 6,7 λεπτά και τέλειωσα με ένταση μέσα στο λάστιχο. Μου έβγαλε το προφυλακτικό και επέμενε για μασάζ. Είχε περάσει το μισάωρο αλλά δεν βιαζόταν καθόλου.
Έκανε σχετικά καλό μασάζ, τα είπαμε και λίγο και αφού χαιρετηθήκαμε, βγήκε απ το δωμάτιο.
Τελικά, αν και από εμφάνιση δεν είναι super, οι υπηρεσίες της Λίνας είναι το κάτι άλλο. Ίσως να είναι η πολιτική του studio δεν ξέρω. Όταν ξαναπάω θα το μάθω.
Αυτά λοιπόν. Υγεία να έχουμε και προχωράμε!!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 70
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
Υπηρεσίες 69
Στοματικό χωρίς προφύλαξη
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
lefterakis-ma Avatarlefterakis-maΜηνύματα: 76 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Εμφανισιακα δεν μπορεις να πεις οτι Αξιολόγηση: 6.80 — 09/10/2021 - 17:00
Εμφανισιακα δεν μπορεις να πεις οτι Αξιολόγηση: 6.80 — 09/10/2021 - 17:00
Εμφανισιακα δεν μπορεις να πεις οτι ειναι και τοσο καλη αλλα δεν εινα και ασχημη. Απο υπηρεσιες μου αρεσε αρκετα το στοματικο της που το εκανε και προσεκτικα και καλα αλλα μου εκανε και λιγο γλειψαρχιδι. Σεξ καναμε μονο στα τεσσρα και ηταν αρκετα καλη και απο συμμετοχη και απο θεα ο κωλος της. Για δευτερο γαμησι μονο αν την θυμηθω γιατι παιζουν πολες κοπελες.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

Ιστορίες: 0

Ειχα βαρεθει να γυρναω και ειπα Αξιολόγηση: 5.40 — 27/09/2021 - 18:52
Ειχα βαρεθει να γυρναω και ειπα Αξιολόγηση: 5.40 — 27/09/2021 - 18:52
Ειχα βαρεθει να γυρναω και ειπα να την παρω. Στο δωματιο που την ειδα απο κοντα καταλαβα τι ειχα παρει τελικα. Το δερμα της εχει ραγαδες και κυτταριτηδα ενω το βυζι και ο κωλος εχουν πεσει. Το καλο ειναι οτι κανει πιπα καλλη με ολη της την ψυχη που λενε αλλα και στο σεξ γαμιεται καλα. Την πηρα απο την αρχη στα τεσσερα και ετσι τελειωσα μαζι της. Το μονο που πρεπει να προσεχει κατα την γνωμη μου ειναι να μην υπερβαλλει με τα βογγητα, ειπαμε εχουμε μεγαλη ψωλη αλλα οχι και τοσο...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks