Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2861 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Θα μπορουσε να ηταν τοπ Αξιολόγηση: 8.17 — 10/04/2024 - 21:40
    Θα μπορουσε να ηταν τοπ Αξιολόγηση: 8.17 — 10/04/2024 - 21:40

    Εξαργύρωσα το δώρο μου με αλινα.Να ευχαριστησω το φορουμ κ το γραφειο. Το ραντεβου ηταν incall. εφτασα στην ώρα μου μετά από λίγο μου δώσανε το αριθμό δωματίου. Μεγάλο δωμάτιο και ταχτοποιοημενο γενικά εκτός από ένα πιάτο. Η κοπέλα  όπως τις φώτο. Μικροκαμωμενη αδύνατη τόσο όσο με στητο στήθος μικρό αλλά θαυματουργό .αξίζει να αναφερθεί το πολύ απαλό δέρμα, έχει και ένα καρο κρέμες στο μπάνιο. Πολύ καλός κωλος ούτε μαλακός ούτε σκληρός ιδανικός στα 4 θα πω.Πρόσωπο όπως τις φώτο, από κοντά πιο γλυκιά θα έλεγα, έχει πειράξει και λίγο χείλη νομίζω. Υπηρεσίες μετά αρνητικά τους και τα θετικά τους.Αφού την ρώτησα τι της αρέσει και τι όχι ξεκινήσαμε. Φιλιά ας πούμε δεν της αρέσουν οπότε δεν επεμεινα.πιπα που μου είπε της αρέσει όντως το πάλεψε. Βαθιά κατα διαστηματα και με παιχνίδια της γλώσσας, αισθησιακή. Την γύρω περιοχή δεν την ακούμπησε δεν της αρέσει επίσης. Γενικά τα προκαταρκτικα δεν τα έχει εκτός από την πίπα. Στο σεξ αλλάζουν τα πράγματα προς το καλύτερο. Κάνει χρήση τζελ αλλά οκ όχι κάτι τρομερό. Συμμετέχει σε όλες τις στάσεις και δίνει γρήγορο ρυθμο αλλα δεν ειναι για αγριαδες. Είχαμε 2 γύρους με άνεση στην μια ώρα.Έχτρα δεν γράφει και δεν ρώτησα. αγγλικά καλούτσικα αν και δεν είναι πολύ ομιλιτικη. Γενικά καλά πέρασα, ειδικά σε εμφάνιση το έχει το πακέτο κοντοπουτανο, στα προκαταρκτικα πρέπει να βελτιωθει. 

    Υγ το vfm λόγω εμφάνισης και ff .

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    erikos Avatar erikos 11-04-2024 09:39:43

    Μπράβο  που πέρασες καλά ..Πάντα τέτοια εύχομαι

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    P.vim Avatar P.vim 11-04-2024 15:25:04

    Θα μπορουσα και καλυτερα χωρις καποια " δεν μου αρεσει/δεν κανω "

    Και μην ξεχναμε οτι στην κανονικη τιμη και δη τσιμπημενη εχουμε απαιτησεις 

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks