Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Στρατος AvatarΣτρατοςΜηνύματα: 976 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    free fuck με ένα όμορφο κορίτσι αλλά μέχρι εκεί Αξιολόγηση: 7.17 — 08/02/2024 - 14:33
    free fuck με ένα όμορφο κορίτσι αλλά μέχρι εκεί Αξιολόγηση: 7.17 — 08/02/2024 - 14:33

    Ξεκινάω ευχαριστόντας το γραφέιο και το φορουμ γι αυτό το δωράκι! Με αυτό τον τρόπο το κασκαντεριλίκι γίνετε και λίγο πιο εύκολο όπως στην περίπτωσή μου! 

    Η πρώτη μου επιλόγη ήταν η melissa  αλλά δεν ηταν διαθέσιμη σήμερα οπότε πήγα στην μαρία γιατί φοβήθηκα μην περάσουν οι μέρες και τρέχω και δεν προλάβω! σκέφτικα και λίγο το φορουμ ότι καλό θα ήταν αφου είναι free fuck να κάνω κασκαντεριλίκι και να πάω με μια κοπέλα που δεν έχει κριτικές!

    Μπαίνω στο δωμάτιο και αντικρίζώ ένα πολύ όμορφο κορίτσι με πολύ ωραίο σώμα! όχι μοντέλο αλλά όμορφο! φτιαγμένο βυζί ωράιο και χείλια μεγάλα που δεν με χάλασαν εμένα! μπαινω για ντουζάκι βγαίνω και μου λέει translate μονο λέω όκ δεν θα πιάσουμε την πάρλα και αρχίζω να την χαμουρέυω! τις βγάζω τα εσώρουχα και εκεί που μου τον χαιδευε και μου τον είχε σηκώσει μου βάζει προφυλακτικό και μου ξεκινάει μια πίπα! η επιτομή της μετριότητας! τον έβαλε στο στομά και δεν τον έβγαλε απλά κουνουσε το χέρι της και είχε μέσα στο στομά μονο το κεφάλι! δεν με κοίταξε ποτέ! δεν την έβλεπα και εγώ και προσπάθησα ν α της βάλω το χέρι να μου χαιδεψει τις μπάλες αλλά τιποτα! βαλάμε τζελ και ξεκινησαμε σεξ! ξαπλωσε εκλεισε τα μάτια και εγω μπηκα σιγα σιγά! πολύ σιγα! μου εκανε νοημα όταν επιταχυνα να σταματήσω.. αρχισε να μου πέφτει την γύρισα μπρουμητα και τελειώσα σε αργο ρυθμό! μετα πιασαμε το κινητό και translate γραψαμε 5 κουβέντες και με ρωτησε αν θα πάμε δευτερο γυρω, τις απάντησα μάλλον! και. ου έγραψε ότι μπορέι να προσπαθήσει να με τελειώσει με πιπά! και είπα οκ μήπως αλλάξει κάτι σκεφτομαι! τίποτα πάλι η ίδια μετριότητα! σηκώθηκα και αρχισα να της τον δίνω στο στόμα οπου και τελειώσα δευτερη φορα! είχα 4 μέρες να χύσω οπότε μου ταν εύκολο! αφου ηταν free πάλι καλα δεν μου βγήκε το κασκαντεριλίκι αλλά συνεχίζουμε! σκέφτομαι να πάρω την melissa τώρα που μου εμεινε αποθημένο αλλα και αυτή δεν έχει και τις καλύτερες κριτικες

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    sotos-nl Avatar sotos-nl 09-02-2024 12:11:15

    στις φωτογραφίες δείχνει υπεδιαστημικός μούναρος

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money