Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Χριστίνα  (Oneiro massage)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 34

    Κριτικές Χρηστών

    giorgos2226 Avatargiorgos2226Μηνύματα: 2233 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    Αρμενικο τσιμπουκι Αξιολόγηση: 7.67 — 04/02/2024 - 21:17
    Αρμενικο τσιμπουκι Αξιολόγηση: 7.67 — 04/02/2024 - 21:17

    Σημερινη καταδρομικη τελευταιας στιγμης λιγο πριν κλεισουν. Στο ροστερ διαθεσιμες ολες οι κοπελες , εγω επελεξα την Χριστινα καθως την ειχα βαλει στο ματι απο την προυγουμενη φορα που ηταν στην υποδοχη και τα καλα λογια που μ ειχε πει η Ιουλια. Η  Χριστινα ειναι απο Αρμενια , 31 ετων , μελαχροινη με μακρια μαυρα μαλλια και με καυλωφατσα και χειλαρες. Υψος πειπου 1,65. Σωμα οχι του γουστου μου, ανοιχτη στην λεκανη με λιγη κυταριτιδα , σχετικα μεγαλο στηθος που ειχε παρει την κατιουσα και χαλαρη κοιλια. Νταρντανουλα, Εκανα το ρισκο και περασα λογο προσωπου. Μετα απο ενα γρηγορα μασαζακι μετριου επιπεδου, περασαμε στον αγωνα. Ξεκινημα με στοματικο ανευ , εγω ορθιος και αυτη γονατιστη, θα ελεγα πολυ καλο στοματικο που σταματουσε , ρουφουσε μπαλακια περναγε με τα χειλη της ολο τον κορμο και τον ξαναεπαιρνε στο στομα. Στον αγωνα αν και καναμε 3 στασεις στο μασαζοκρεβατο που φανηκε καπως βιαστηκη στην αλλαγη στασεων , παντως σε αφηνει να μπαινεις ολος μεσα της χωρις να κλεβει και βγαζει αληθοφανης καυλωτικες κραυγουλες. Φιλια με γλωσσα ουτε λογος . Την επομενη φορα θα δοκιμασω καποια αλλη.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Ποιότητα Μασάζ Μέτριο
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money