Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 30

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Με το πού την είδα έδωσα Αξιολόγηση: 7.80 — 19/07/2021 - 01:06
Με το πού την είδα έδωσα Αξιολόγηση: 7.80 — 19/07/2021 - 01:06
Με το πού την είδα έδωσα τα λεφτά και μπήκα στο δωμάτιο να ετοιμαστώ. Το ύψος της είναι κανονικό αλλά έχει βυζάρες και το σώμα της είναι όμορφο. Αρχίσαμε χουφτώματα και γλειψίματα χωρίς να χάσουμε χρόνο. Στην πίπα σχεδόν με τελείωσε και χρειάστηκε να κάνω διάλειμμα για να μην χύσω Στήνεται όπως πρέπει και το μουνί της έχει καλή αίσθηση. Την γάμησα σιγά στην αρχή αλλά μετά έδωσα πόνο. Αναστενάζει και βογκάει ωραία. Θα πάω ξανά μόλις βρω ελεύθερο χρόνο
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Ήθελα μια άλλη κοπέλα αλλα δεν Αξιολόγηση: 7.80 — 14/07/2021 - 19:25
Ήθελα μια άλλη κοπέλα αλλα δεν Αξιολόγηση: 7.80 — 14/07/2021 - 19:25
Ήθελα μια άλλη κοπέλα αλλα δεν ήταν η βάρδια της και που πρότεινε η τσατσα την Μορένα Είναι γενικά ενα όμορφο κορίτσι το οποίο δεν μιλάει πολύ αλλα έχει ένα ωραίο χαμόγελο που σε κάνει να νιώσεις άνετα μαζί της απο την αρχή και βγάζει πολύ θετική ενέργεια. Φρόντισα να ειμαι καθαρός πριν πάω για να μην αηδιάσει η κοπέλα και να μου κάνει καλό σέρβις. Περισσότερο στο σώμα της μου άρεσαν τα βυζιά της που είναι μεγάλα, κατά τη γνώμη μου στο τέλειο μέγεθος. Ξέρει καλά το επάγγελμα, δεν είναι νέα και ταυτόχρονα είναι νέο κορίτσι γύρο στα 24 με 25 Απολαμβάνει το γαμήσι και όταν καυλώνει θέλει να τη σκίσεις. Της έριξα καλό γαμήσι για τουλάχιστον 15 λεπτά. Βογκούσε δυνατά και μου έλεγε να μην σταματήσω συνέχεια. Το σεξ μαζί της ήταν τέλειο και παίρνει 10 η κοπέλα από εμένα... Σίγουρα θα ξαναπάω!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money