Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Αγάπη  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 33

    Κριτικές Χρηστών

    giorgos2226 Avatargiorgos2226Μηνύματα: 2233 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    ΒΙΆΣΤΗΚΑ Αξιολόγηση: 7.17 — 04/01/2024 - 18:23
    ΒΙΆΣΤΗΚΑ Αξιολόγηση: 7.17 — 04/01/2024 - 18:23

    Ανημερα πρωτοχρονιας βραδακι καθως τελειωσα το ποτακι μου γυρω στις 1 το βραδυ αρχισα να παιρνω τηλ τα γραφεια να βρω αμεσα διαθεσιμη κοπελα. Ετσι επικοινωνισα και με το adult club να δω να δω ποιες ειχε διαθεσιμες..οι κοπελες ηταν αρκετες και απο το γραφειο μου προτειναν την αγαπη που ειναι σχετικα καινουργια στο γραφειο και δεν εχουν ανεβει ακομα φωτογραφιες και μ εστειλαν καποιες μεσω viber. Μεσα σε 10 λεπτα ημουν στο ξενοδοχειο και σχεδον μολις τελειωσα το ντουζακι η κοπελα χτυπησε την πορτα. Ηρθε με ενα κολλητο τζιν που περιεργαφε τις αναλογιες , χωρις πολλα πολλα αρχησε να βγαζει τα ρουχα για να φρεσκαριστει με την σειρα της. Ειναι26 χρονων απο κυπρο, υψος 1.70 περιπου, οφορφη φατσουλα χαμογελαστη, λεπτο σωμα με τουρλοτο κωλαρακι αλλα λιγο χαλαρα οπως κ χαλαρο στηθος ,κατι που μ εξηγησε στο τελος οτι οφειλεται στο οτι εχει παιδι.  Λεφτα ζητησε απο την αρχη μολις μπηκε στο δωματιο, μ ειπε οτι cim κ τελειωμα στο προσωπο ειναι εξτρα...παραξενευτηκα καπως κ τις εδωσα τα λεφτα για μια ωρα 130, +20 για δευτερη εκτονωση. Απο την αρχη αρχισαν να πηγαινουν ολα στραβα , φιλια στο στομα δεν δινει, αντε κανα πεταχτο , ουτε λογος για γλοσσωφιλα...ξεκινησε ενα συμπαθητικο στοματικο ανευ σαμπρελας και μετα την περιποιηθηκα και εγω με την σειρα μ. Μετα βαζουμε προφυλαξεις και ανεβαινει αυτη απο πανω..ο ρυθμος ηταν μονοτονος και αργος και μετα αρχισε να ρωτα στα κασετοφωνακι τι να κανουμε τωρα, τι να κανουμε τωρα...παιρνοντας ενα ωραιο χαμογελο παντα, της λεω να αλλαξουμε σταση , οκ αλλαζουμε , ρωταει θες να τελειωσεις στο στομα μου , θα δουμε στο τελος απανταω..με τα πολλα καναμε 3-4 στασεις κ σταματαω λιγακι επειδη κουραστηκα και βγαζω το προφυλακτικο γιανα παω να πλυθω λιγακι..εκει τον αρπαζει και τον βαζει στο στομα της και ξεκιναει στοματικο και δεν σταματαγε με τιποτα ....εεε μετα της λεω να ξεκινησουμε παλι σεξ αφου δεν με αφησες να ξεκουραστω...Δεν εχω προφυλακτικο αλλο μου απαντα , για αυτο σου ειπα να τελειωσεις στο στομα μου...???? Ευτυχως ειχαν απο το ξενοδοχειο ενα προφυλακτικο πανω στο κομοδινο ,της το εδειξα και μ το εβαλε μεχρι να ολοκληρωθει η συνεδρια. Για την αποδοση της δεν ξερω αν ειναι ετσι παντα η εφταιγε η ωρα...στις 2 το βραδυ βρεθηκαμε αλλα στα υπολοιπα μ φανηκε οτι κυνηγα και πιεζει για τις εξτρα υπηρεσιες. Αν θα την συναντουσα ξανα δεν ξερω , αν ειχε πιο καλο στηθος ισως εδινα σιγουρα μια δευτερη ευκαιρια αλλα νωρις μεσα στη μερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks