Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Nadia  (Studio L Amour)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 44

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Dondonald AvatarDondonaldΜηνύματα: 3 Κριτικές: 2

Ιστορίες: 0

Καλημέρα παίδες, Άφιξη στις 10:35 και ήταν Αξιολόγηση: 1.00 — 17/01/2022 - 12:42
Καλημέρα παίδες, Άφιξη στις 10:35 και ήταν Αξιολόγηση: 1.00 — 17/01/2022 - 12:42
Καλημέρα παίδες, Άφιξη στις 10:35 και ήταν ήδη πελάτης μέσα σε δωμάτιο. Εγώ πέρασα στο δωμάτιο με Νο.1  , το 2 ήταν με κλειστή πόρτα.  Σήμερα πέρασα στο στούντιο Λαμουρ μου γυάλισε η κοπέλα και έσκασα πρόγραμμα για μισή ώρα 100€. Σκάει μύτη μέσα η Ναντια με ένα μαύρο σουτιεν και εσώρουχο. Πιπα αδιάφορη, είχε αρκετή τρίχα στο νινι και στην πίσω πόρτα... Δεν υπήρχε χημεία μεταξύ μας..... Σεξ αχ βαχ κλασικά. Με τελείωσε σε 15 λεπτά. Είχε μπει στο δωμάτιο 10:50 και έφυγε 11:05 είδα το ρολόι. Προσοχή μάγκες μην την πατήσετε με την συγκεκριμένη... Δεν άξιζε τα 100. Ούτε 20 ευρώ. Ας πει το αφεντικό κάτι στην συγκεκριμένη να της μιλήσει δεν είμαστε κορόιδα. Η υπηρεσία έπαιζε συνέχεια με την ένταση της μουσικής. Πολύ ενοχλητικό..... Προς το αφεντικό μιλά στην Ναντια γιατί δεν είναι καλά 
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
piperakis AvatarpiperakisΜηνύματα: 252 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Δεν προλαβα την κοπελα που ηθελα Αξιολόγηση: 8.00 — 30/11/2021 - 16:00
Δεν προλαβα την κοπελα που ηθελα Αξιολόγηση: 8.00 — 30/11/2021 - 16:00
Δεν προλαβα την κοπελα που ηθελα απο την προηγουμενη βαρδια αλλα το παρουσιαστικο της Ναντιας μου αρεσε. Δευτερο κινητρο ηταν οτι θα ημουν ο πρωτος πελατης της βαρδιας. Ειναι καλη στο σιοσιαλ και μου πηρε μερικα λεπτα στην αρχη χωρις να το καταλαβω αλλα δε μου εβαλε χρονικο οριο για το ποτε θα τελειωσω. Η πιπα της με αφησε αφωνο, την κανει γρηγορα και πολυ ωραια, με βαθος και με σαλιο. Στο τελος μου την στεγνωσε και περασαμε στο γαμησι. Ειναι ωραιος ο κωλος της, οχι μεγαλος αλλα στρογγυλος και σφιχτος. Απο κατω το μουνι ειναι καθαρο ξυρισμενο και σκεφτηκα οτι θα αξιζε ενα γλειφομουνι αλλα δεν ειχα πληρωσει για κατι τετοιο και απο την αλλη δεν ηθελα να χαλασω περισσοτερα λεφτα. Η αισθηση μεσα της ηταν ικανοποιητικη, βαζει τζελ και η προσποιηση που κανει ειναι δυσκολο να την καταλαβεις. Το δωματιο ηταν ισυχο και η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου. Εδωσα πονο και αυτη το ιδιο. Αξιζε τελικα που την πηρα ως εναλλακτικη.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks