Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 25

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

Ιστορίες: 0

Δεν ξέρω τι σημαίνει το όνομα Αξιολόγηση: 7.80 — 28/08/2021 - 19:43
Δεν ξέρω τι σημαίνει το όνομα Αξιολόγηση: 7.80 — 28/08/2021 - 19:43
Δεν ξέρω τι σημαίνει το όνομα της αλλά εμένα μου θυμίζει το γλυκό και αυτό το κορίτσι έτσι είναι ακριβός... Έχει βυζάρες και κολάρα σε σώμα με ιδανικες αναλογίες και χωρίς περιττά κιλά. Οι τρόποι της μου άρεσαν πολύ... Είναι ευγενική στην αρχή και ακούει τι της λες αλλά μετά στο σεξ γίνεται άλλη κοπέλα που γουστάρει πραγματικά να γαμιέται. Το στήσιμο της στα τέσσερα ειναι πολύ καλό και φαίνεται να ζει το σεξ κανονικά. Αναστεναγμοί και βογκητα λίγα αλλά εκεί που πρέπει και πολυ καυλωτικά. Πολυ καλή περίπτωση και στην επόμενη φορά μάλλον θα πάω στην ίδια.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Μπήκα στο μαγαζί και βρήκα κόσμο Αξιολόγηση: 7.80 — 17/07/2021 - 19:59
Μπήκα στο μαγαζί και βρήκα κόσμο Αξιολόγηση: 7.80 — 17/07/2021 - 19:59
Μπήκα στο μαγαζί και βρήκα κόσμο να περιμένει. Η τσατσα είπε ότι έχει δύο κορίτσια και σε μερικά λεπτά έρχονται. Η αναμονή άξιζε γιατι τα κορίτσια ηταν όμορφα και τα δύο αλλά εγω προτήμησα την Dulce επειδή είναι Λατίνα και γουστάρω μια στο τόσο να παίρνω καμία που δεν είναι του ανατολικού μπλοκ Μόλις ετοιμάστηκα στο δωμάτιο ήρθε και η κοπέλα. Έχει ωραίο προσωπο και σώμα καύλα με στήθος τέλειο για γλείψιμο και ισπανικό. Δεν έχασα χρόνο και άρχισα να της γλείφω τα βυζιά. Ευτυχώς δεν έχει περίεργες ευαισθησίες και μπορείς αν τα πειράζεις όσο θέλεις χωρίς πρόβλημα. Την έβαλα στο κρεβάτι και της άνοιξα τα πόδια διάπλατα και άρχισα εκεί το γλείψιμο στο μουνί αλλά και στο κωλαράκι. Το ευχαριστήθηκε και το έδειχνε με αναστεναγμούς και με τις γκριμάτσες στο πρόσωπο της. Η πούτσα μου είχε γίνει ήδη κάγκελο και έκανα λίγο ισπανικό μαζί της με εκείνη να γλύφει το καυλί μου καθε φορά που έφτανε στο στομα της. Η φάση ήταν πολύ καυλωτική και επειδή δεν ήθελα να τελειώσω έτσι έβαλα καπότα και αρχίσαμε το γαμήσι στα τέσσερα. Το στήσιμο της πολύ καλό και ο κώλος της πανέμορφος μπροστά μου. Συγχρονιστήκαμε τέλεια και το μουνί της ήταν τέλειο. Δεν περάσανε ούτε δέκα λεπτά και έχυσα μεσα χωρίς να σταματήσω. Παρόλα αυτά δεν με πείραξε που ήταν κάπως πρόωρο το τέλος γιατί ενα πενηντάρικο δεν είναι και πολλά λεφτά και ήδη σχεδίαζα έναν άλλον γύρο μαζί της στον οποίον θα τραβήξω μαλακία πριν πάω για να κρατήσει περισσότερο η φάση. Κουκλί το κορίτσι και το σεξ μαζί της τέλειο
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks