Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    jimuscocus AvatarjimuscocusΜηνύματα: 1512 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Μια ατυχής επιλογή Αξιολόγηση: 7.17 — 05/12/2023 - 00:01
    Μια ατυχής επιλογή Αξιολόγηση: 7.17 — 05/12/2023 - 00:01

    Η παρούσα κριτική αφορά το freefuck που κέρδισα από το γραφείο στο πρόσφατο διαγωνισμό του στο site το οποίο ευχαριστώ για το δώρο αυτό ανεξάρτητα από τη τελική έκβαση. Αρχικά ήθελα να πάω στη ροξάνα αλλά μιας και δεν μπορούσε σήμερα και εγώ δεν ήμουν διαθέσιμος τις άλλες μέρες επέλεξα τη Leya επειδή μ άρεσαν οι φωτογραφίες της αν και κάτι το νεαρό της ηλικίας αλλά και η απουσία κριτικών με έκαναν να είμαι διστακτικός αλλά είπα να το κάνω το κασκαντεριλίκι μιας και ήταν και τζάμπα. Φθάνοντας δυστυχώς αντίκρισα μια παρουσία αρκετά επίπεδα κάτω από εκείνα των φωτογραφιών στο πρόσωπο. Ήταν  απεριποίητη , αμακιγιάριστη με τα μαλλιά πιασμένα πάνω και φορώντας τις πιτζάμες της. Εν ολίγοις στις φωτό τη βλέπεις Σάββατο βράδυ αλλα εγώ μάλλον την είδα κυριακή πρωί.Εκεινη την στιγμη εβγαιναν απο μεσα και 2 φιλες της οπου οπως παρατηρησα επιναν και καπνιζαν στο  δωματιο τις οποίες αν δεν έβλεπα θα ήμουν σίγουρος πως τη ξύπνησα μιας και χασμουριόταν και συνέχεια.Παω να κανω ενα μπανακι λοιπον και οταν γυρναω την βλεπω ξαπλωμενη στο κρεβατι με ενα στριγκ και να ασχολειται με το κινητο της. Αφου περασε λιγο μεχρι να καταλαβει οτι ειμαι εκει πηγε και αυτή για ένα μπανάκι. Βγαίνοντας μου είπε ''baby money first'' όμως της εξήγησα πως δεν χρειάζεται να πληρώσω και είπε ''oh sorry sorry'' . 'Επειτα ηρθε να ξεκινησει την συναντηση μας με ενα τσιμπουκι.Η πιπα της ηταν επιεικώς απαράδεκτη καθώς ίσα που έγλυφε το κεφάλι .Δεν ενιωθα τιποτα και φαινοταν οτι το εκανε χωρις να την νοιαζει να ικανοποιησει τον πελατη. Καπου εκει ξενερωσα με την όλη φάση , την μη συμμετοχή, την είσοδο , σαν να ήμουν βάρος και της χαλασα την παρέα και αποφασισα ευγενικα να τελειωσω αυτη η συναντηση καθως δεν υπηρχε νοημα να σπαταλαω χρονο. Το γραφείο ήταν φουλ εξυπηρετικό και ευγενικό με άμεσες απαντήσεις. Άκουσαν το feedback μου ευλαβικά και μου είπαν πως θα ενημερωθούν οι ανώτεροι. Στο τέλος της ημέρας θεωρώ πως το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχω εγώ. Η επιλογή ήταν δικιά μου καθώς και η επιλογή να μη φύγω άμεσα πριν ξεκινήσουμε το οτιδήποτε. Αναγνωρίζω λοιπόν το λάθος μου και είμαι σίγουρος πως στο μέλλον θα διαλέξω μια καλύτερη κοπέλα από το εξυπηρετικό αυτό γραφείο.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (5)
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 05-12-2023 10:03:21
    Ἀναρωτιέμαι μήπως ἔφταιγε τό ὅτι ἦταν τζἀμπα, ὁπότε ἡ κοπέλα δέν ἀπέδωσε.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    old admin Avatar old admin 05-12-2023 11:41:46
    κανενα ραντεβου δεν ειναι τσαμπα, η κοπελα πληρωνετε κανονικα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 05-12-2023 12:52:30
    καλα ρε μαγκα,τζαμπα ητανε να πουμε,τι εφυγες ?κατσε εκει κ παρε απο το κοριτσι οτι μπορεις να ουμε...αμα πληρωνες κ εφευγες οπως εκανες νταξει κατι θα επαιρνες μετα πισω,ισως να μην πληρωνες ή εκπτωση σε επομενο ραντεβου...η κοπελα πληρωμενη ειναι ετσι κ αλλιως,δεν ειναι οτι συμπεριφερεται ετσι επειδη ειναι free fuck.εμενα ενα απο τα καλυτερα γαμησια που εχω κανει με εσκορτ ηταν με free fuck με κοπελα του συγκεκριμενου γραφειουδιαστημικο γαμησι...
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Sotatz Avatar Sotatz 05-12-2023 13:50:04
    Την ειχα και γω στα υποψιν   Αλλα με τα εξτραδακια 100 για cim και 100 cif σιγουρα μου φανηκε για χρυσομουνα οποτε ακυρο, η κριτικη επιβεβαιωσε την προβλεψη μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 08-12-2023 03:18:07
    Τα ηθελε ο κωλος σου! Επρεπε να κανεις μεταβολη και να φυγεις οταν την αντικρισες με πιτζαμες και αναφτη.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks