Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Leyla  (Studio L Amour)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 36

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Μπήκα για απλό πρόγραμμα εντυπωσιασμένος από Αξιολόγηση: 7.80 — 12/08/2021 - 21:55
Μπήκα για απλό πρόγραμμα εντυπωσιασμένος από Αξιολόγηση: 7.80 — 12/08/2021 - 21:55
Μπήκα για απλό πρόγραμμα εντυπωσιασμένος από την ομορφιά της κοπέλας. Πρόσωπο και σώμα τέλια για τα δικά μου γούστα. Η κοπέλα φαίνεται λίγο πιο σοβαρή απο ότι πρέπει στην αρχή αλλά στο δωμάτιο χαλαρωνει και φροντίζει να περάσεις καλά Μου επέτρεψε να την γλείψω παντού εκτος απο το μουνί και έκανε περίπου τα ίδια σε εμενα. Το στοματικό το κάνει καλά αλλά αρχίδια δε έγλειψε. Κατα την γνωμη μου είναι λίγα τα λεφτά που δίνεις για τέτοιο κορίτσι Απλά μαζί της αξίζει τοσο που το 50 ευρω φαίνονται σαν 5. Χαιρετώ τους υπόλοιπους πουτανιαρηδες!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Είχα δει την κοπέλα πολλές μέρες Αξιολόγηση: 7.80 — 07/08/2021 - 14:40
Είχα δει την κοπέλα πολλές μέρες Αξιολόγηση: 7.80 — 07/08/2021 - 14:40
Είχα δει την κοπέλα πολλές μέρες πριν αλλά για κάποιο λόγο δεν δούλευε και όταν είδα ότι άρχισε πάλι έτρεξα να την προλάβω. Πολύ όμορφο κορίτσι με όλα τα υπέροχα χαρακτηριστικά που γουστάρω σε μια γυναίκα πάνω της. Στο σαλόνι έρχεται λίγο απλή αλλά στο δωμάτιο είναι αρκετά θερμή. Πήρα και 69 στο πρόγραμμα γιατί δεν μπορούσα να βγάλω από το μυαλό μου την επιθυμία να της γλειψω το μουνί. Απο την μεριά της κάνει πίπα με καλο βάθος και χωρίς χέρι. Σαλιώνει καλά το καυλί και το ρουφάει αλλά δεν βάζει γλωσσα στα αρχίδια μόνο τα παιζει με τα χέρια. Η θέα όταν στήνεται στα τέσσερα ειναι περισσότερο από υπέροχη. Εύκολα μπήκα μέσα της αλλά το μουνί της αρκετά στενό. Την πήρα για λίγο σε αυτήν την στάση και αντιδρούσε ωραία αλλά ήθελα να την κοιτάω στο πρόσωπο γιατι κατα την γνώμη μου έχιε απο τα πιο όμορφα πρόσωπα σαν γυναίκα. Κράτησα επαφή με τα μάτια και ακολούθησε σε όλη τη διάρκεια. Η συμμετοχή της ήταν καλή με κινήσεις του σώματος και με αναστεναγμούς Που και πού εγλυφα και τα βυζιά της και έγλυφα και τιν λαιμό της. Ήταν μια εμπειρία που σίγουρα θα επαναλάβω και το κορίτσι όποιος το προλάβει πρόλαβε.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money