Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 19

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

SakilPoutseil AvatarSakilPoutseilΜηνύματα: 90 Κριτικές: 10

Ιστορίες: 0

Η είσοδος που έκανε στο σαλόνι Αξιολόγηση: 7.80 — 21/07/2021 - 22:39
Η είσοδος που έκανε στο σαλόνι Αξιολόγηση: 7.80 — 21/07/2021 - 22:39
Η είσοδος που έκανε στο σαλόνι ήταν που με έκανε να την πάρω. Χαρούμενη και με ωραία κίνηση του σώματος παρουσίασε τον εαυτό της με πολύ χάρη Η τσατσά κατάλαβε ότι μου άρεσε και μου χαμογέλασε. Στο δωμάτιο παρατήρησα ότι τα σεντόνια ήταν αλλαγμένα καθαρά και ετοιμάστηκα με την ησυχία μου. Τα βυζιά της είναι καλά σε μέγεθος αλλα όχι εντυπωσιακά. Έχει ωραίο δέρμα και όμορφο προσωπο. Πριν έρθει στο δωμάτιο έκανε ντους και ήταν πολύ καθαρή. Είπαμε καννα δύο λόγια για να σπάσει ο πάγος και αρχίσαμε χουφτώματα. Μου έπιασε τον πουτσο και μου έκανε κοπλιμέντα για το μέγεθος. Έπεσε κάτω και άρχισε την πιπα. Αργή με καλό σάλιωμα και λίγο βαθύ λαρύγγι. Πολυ κολλά τα πήγε μεχρι εκεί και ή συνέχεια πήγε καλύτερα. Ξάπλωσε στο κρεβάτι και έκανε ένα τεράστιο άνοιγμα των ποδιών της και της τον έβαλα μεσα πολύ βαθιά. Με κοίταξε στα μάτια και μου είπε έτσι σου αρέσει μωρο μου....; Με έφτιαξε με την προθυμία της και την πήρα αργά αλλά βαθιά και την κοίταζα στα μάτια συνέχεα. Κάποια στιγμή είδα εκφράσεις ηδονής στο πρόσωπο της και άρχισα πιο γρήγορα και με δύναμη. Αρχισε να βογγάει και μετά απο λίγο έχυσα και εγώ μέσα της. Η έκφραση της άλλαξε και πήρε μεγαλύτερη ζωντάνια, το γαμήσι που της έκανα της έκανε καλό
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks