Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 24

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

minastsak AvatarminastsakΜηνύματα: 113 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Αν και σχεδόν 30 η κοπέλα Αξιολόγηση: 7.80 — 09/08/2021 - 21:54
Αν και σχεδόν 30 η κοπέλα Αξιολόγηση: 7.80 — 09/08/2021 - 21:54
Αν και σχεδόν 30 η κοπέλα ειναι πολυ καύλα και να την εβλεπες στο δρομο σίγουρα θα σου προκαλούσε λίγο στυση. Έχει μεγαλα βυζια και φυσικό ενώ απο ύψος με το τακούνι ξεπερνάει τους περισσότερους άνδρες Το πρόσωπό της είναι κλασικά ρώσικο η κάπου από εκεί τριγύρο. Έχει ύφος αρκετα σοβαρό αλλά σε κοιτάει κατευθείαν στα μάτια και σκάει πονηρό χαμόγελο. Η εμφανιση της στο σαλώνι είναι αρκετά εντυπωσιακή και απο τα εσώρουχα που φοράει. Προσωπικά λάτρεψα το τσιμπούκι που κάνει. Δεν ειναι πολύ βαθύ αλλά ο τροπος που γλύφει το καυλί και τα αρχίδια ειναι απο τους καλυτερους που έχω νιώσει, χωρις πολύ σαλιο για να νιώθεις καλά την τριβή και παντού χωρίσ να κλέβει. Μου επετρεψε γλειψίματα και φιλιά σε όλο το σώμα όπως έκανε και εκείνη σε εμένα αλλα για γλειφωμούνι δεν είχα δωσει λεφτα και έμεινα με το παράπονο. Στηνεται πολύ καλά στα τέσσερα και ετσι φαίνεται η ομορφιά του πάτου της. Έβαλε λίγο τζελ στη αρχή της τρύπας και έβαλα την πουτσα μέσα της. Απο αίσθηση δε έχω παράπονο και στο σεξ δεν παραπονιέται αν την ζωρίσεις λίγο. Στα δέκα λεπτά που μας είχαν μείνει φρόντισε να περάσουμε καλά με πλήρη συμμετοχή και βογκητά όσο πρέπει. Είναι σιγουρα μια απο τις κοπέλες που θα επισκεφτώ ξανά σύντομα Μπράβο και στη υπηρεσία για την καλοσύνη και την καθαριοτητα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks