Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Αλεξάνδρα  (Studio L Amour)

Κριτικές Χρηστών

milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

Ιστορίες: 0

Η Αλεξάνδρα είναι ελληνίδα και όποτε Αξιολόγηση: 7.80 — 17/07/2021 - 21:25
Η Αλεξάνδρα είναι ελληνίδα και όποτε Αξιολόγηση: 7.80 — 17/07/2021 - 21:25
Η Αλεξάνδρα είναι ελληνίδα και όποτε βρίσκω Ελληνίδα πάντα περνάω γιατί όπως και να έχει πιστεύω οτι το σεξ με τις Ελληνίδες είναι το καλύτερο σεξ που μπορείς να κάνεις. Η Αλεξάνδρα είναι ωραίο μωράκι με έκφυλο πρόσωπο και με βυζάρες που είναι ακαταμάχητες. Στο ζέσταμα παιχτηκανε πολλά γλειψίματα ρουφήγματα στις ρώγες και γίνανε σκληρές ενώ η κάτοχος τους άρχισε να τρέμει λιγάκι. Μου έκανε μια πίπα άνευ προηγουμένου με πάρσιμο όλου του μορίου μέσα στο στόμα και παιχνιδάκια στα μπαλάκια. Την πήρα αρχικά σε στάση ιεραποστολικού για να έχω τα βυζιά της μπροστά μου και να τα γλείφω που και πού, μετά γύρισε σε doggy και την έπαιρνα με θέα τον κώλο της. Έδωσα πόνο και άρχισε τα βρομόλογα, άλλος ένας λόγος που με κάνει να γουστάρω τις Ελληνίδες. Το μουνί της ήταν ότι πρέπει και χωρίς τζελ γλιστρούσε μια χαρά. Στο τέλος, όταν μου ήρθε να χύσω έβγαλα το προφυλακτικό και έριξα το σπέρμα στα κωλομάγουλα της. Σηκώθηκε, πήρε χαρτι και σκουπίστηκε. Με ευχαρίστησε και μου είπε ότι με περιμένει ξανά. Ήταν καλό γαμήσι και προβλέπω μια επαναληπτική επίσκεψη στο άμεσο μέλλον
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money