Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 21

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

Ιστορίες: 0

Το κορίτσι έχει κορμάρα στολισμένη από Αξιολόγηση: 7.80 — 16/07/2021 - 22:28
Το κορίτσι έχει κορμάρα στολισμένη από Αξιολόγηση: 7.80 — 16/07/2021 - 22:28
Το κορίτσι έχει κορμάρα στολισμένη από δυο πανέμορφα βυζιά και με κατάλευκο δέρμα, τυπικό για την καταγωγή της. Στο σαλόνι σε αφήνει με το στόμα ανοικτό και με την παρουσία της αλλά και με το τρόπο που παρουσιάζεται. Εμένα μου πήρε το μυαλό και μέσα στην καύλα μου το πενηντάρικο το έβλεπα σαν πεντάευρο. Το δωμάτιο του μαγαζιού ήταν καθαρό και μύριζε ωραία. Ξάπλωσα και την περίμενα γυμνός. Μπήκε αθόρυβα σχεδόν και με πολύ θετική έκφραση στο πρόσωπο. Αρχίσαμε γλειψίματα και στοματικό εναλλάξ. Ξέρει καλή πίπα φυσικά και κάνει αρκετά καλή προσπάθεια να τον πάρει όλον μέσα. Μετά την πίπα για κάποιο λόγο μου ήρθε να την γλείψω ξανά σε βυζιά και μετά στο μουνί και το έκανα χωρίς σκέψη. Μετά έβαλε τζελ και στηθηκε στα τέσσερα. Άλλο να το λέω και άλλο να το βλέπεις το θέαμα. Μπήκα μέσα της αργά για να είμαι ευγενικός αλλά δεν περάσανε μερικά δευτερόλεπτα και μου ζήτησε από μόνη της να την πάρω δυνατά. Το ξέσκισα το μωρό για αρκετή ώρα και βογκούσε ωραία και συνέχεια αλλά με ωραίο τρόπο, όχι ψεύτικα. Όταν μου ήρθε να χύσω την έπιασα από τους ώμους και της τον έβαλα δυνατά μέσα και βαθιά.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks