Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 44

    Κριτικές Χρηστών

    misterios AvatarmisteriosΜηνύματα: 97 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Σεβεται τα λεφτα που παιρνει Αξιολόγηση: 7.00 — 23/04/2022 - 00:31
    Σεβεται τα λεφτα που παιρνει Αξιολόγηση: 7.00 — 23/04/2022 - 00:31

    Το προσωπικο στο μαγαζι καλο, ευγενικο και ο χωρος καθαρος. 

    Η κοπελα μου αρεσε απο εμφανιση οποτε περασα κατευθειαν στο δωματιο μολις εφυγε απο το σαλονι.

    Δεν αργησε να ερθει και μπηκε στο ψητο με τσιμπουκι ακαποτο και χαδια στα αρχιδια. Περιεργαστηκε ολο μου το σωμα με τα χερια της και στηθηκε στα τεσσερα. Εχει ωραιο κωλαρακι και καλη αισθηση στο μουνι. 

    Η διαθεση της συνεχισε να ειναι καλη μεχρι το τελος και η συμμετοχη της φουλ, κανενα παραπονο απο εμενα… 

    Σεβεται τα λεφτα που παιρνει και γιαυτο αποδιδει καλα στο γαμησι.

    Περασα καλα με λιγα σχετικα λεφτα. Μπορει να ξαναπαω, παντως να την ξεχασω δυσκολο


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Η Βαλέρια είναι Αδυνατισμένη, γυμνασμένη, περιποιημένη, Αξιολόγηση: 10.00 — 21/03/2022 - 10:45
    Η Βαλέρια είναι Αδυνατισμένη, γυμνασμένη, περιποιημένη, Αξιολόγηση: 10.00 — 21/03/2022 - 10:45
    Η Βαλέρια είναι Αδυνατισμένη, γυμνασμένη, περιποιημένη, μαυρισμένη, εξαιρετική μουνάρα. Κάναμε εξαιρετικά και πλούσια προκαταρκτικά, και επίσης έχει μεγάλο ταλέντο στην πίπα. Με διάρκεια, σάλια, χωρίς χέρια και με deepthroat. Στο γαμίσι είναι απίστευτη και μπορείς να την πάρεις άνετα σε όλες τις στάσεις και δεν διαμαρτύρεται καθόλου. Την θεωρώ μια από τις καλύτερες στον χώρο των στούντιο αλλά εμένα δεν μου άρεσε καθόλου η τσατσά και οι τιμές που ανέβηκαν σε αρκετά προγράμματα. Θα πρέπει να υπάρξει ξανά μια νέα αναδιανομή των τιμών ώστε να έρχεται περισσότερος κόσμος στο μαγαζί
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Σαν μαγαζί ειναι αρκετά καλο δεν Αξιολόγηση: 5.60 — 24/09/2021 - 13:40
    Σαν μαγαζί ειναι αρκετά καλο δεν Αξιολόγηση: 5.60 — 24/09/2021 - 13:40
    Σαν μαγαζί ειναι αρκετά καλο δεν εχω παραπονο. Η Βαλερια ειναι ενα μιλφ που στο σαλωνι δεν το σκεφτεσαι πολυ για να περασεις. Γυμνη βλεπεις τα βυζιά της που ειναι πολυ καλα και το σωμα της που για μιλφ νομιζω ειναι απο τα καλυτερα. Δεν σε αφηνει να κανεις οτι θελεις στο σωμα της, σε περιοριζει και στο τι θα κανεις και στοποση ωρα και εννοω το γλειψιμο στα βυζια. Με εκνευρησε λίγο αλλα αφου μου σηκωθηκε συνεχισα για να μην πεταγα εντελως τα λεφτα μου. Κανει μετρια πιπα αλλα οχι γιατι δεν ξερει, ισως να κουραζεται απο τις πολλες που κανει ολη μερα. Δεν ξερω ποσες βαρδιες δουλευει γιατι εγω πηγα βραδυ κει γενικα ειχε χαμηλες επιδωσεις Αλλα το τονιζω δεν εφταιγε η τεχνικη της. Στο σεξ πηγαμε καπως καλυτερα και τελικα εχυσα με την σκεψη οτι λιγο πολυ πεταξα τα λεφτά μου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks