Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Sofia-3  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2861 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Αναπαντεχα καλη για λατινα Αξιολόγηση: 8.00 — 11/09/2023 - 20:10
    Αναπαντεχα καλη για λατινα Αξιολόγηση: 8.00 — 11/09/2023 - 20:10

    Εξαργυρωσα το δωρο μου απο your angels με την σοφια . Αλλη ηταν η πρωτη επιλογη  αλλα ακυρωθηκε τελευταια στιγμη απο το γραφειο/κοπελα. Και την επομένη που ειπα για ηρα /αλεξια μου ειπαν για καποια αλλη εκτος απο αυτες  ???? ετσι πηγα στη σοφια αν και  ειχε ρισκο μια και ειχε μονο ενα σχολιο/κριτικη πολυ γενικη  και απο λογαριασμο καποιων μηνων.

    Περι της κοπελας τωρα, ηρθε στη ωρα της με casual ,τζιν απο κατω και απο πανω το κορμακι των φωτο , δεν ζητησα βεβαια και dress code. .εμφανησιακα ειναι πολυ κοντα σε καποιες φωτο ισως και καλυτερη απο κοντα . Πιο γλυκια  και χαμογελαστη.  σωμα φλατ μοντελε υψος βαρος οσο αναφερει η σελιδα μικρο στηθος  στητο  και ωραιος  κωλος 

    Απο υπηρεσιες ειχαμε καποια φιλια χωρις γλωσσα ουτε εγω το επεδιωξα  αλλα ουτε και εκεινη  με γλωσσα, καλη πιπα γενικα με αρκετη περιποιηση στα @@  . Δαχτυλα δεν αφηνει και στο λεει  απο την αρχη  χωρις καν να κανεις κινηση .Στο σεξ χρησιμοποιει τζελ, σε καποιες στασεις παει να κλεψει αλλα  στη συνεχεια ακολουθει χωρις να δυσανασχετει  . 2 γυρους ειχαμε  γυρω στα 50' χωρις ενοχληση απο γραφειο/οδηγο η ιδια εστειλε μνμ οταν τελειωσαμε .Social μιλαει μονο ισπανικα/πορτογαλικα?  Και ετσι  οτι ειπαμε εγινε μεσω google translator . Χαμογελαστη ευγενικη και ευχαριστη .μου ειπε θα μεινει 3 βδομαδες και μετα θα παει σε αλλες πολιτειες.οσοι αναρωτιουνται αν ειναι απο μαροκκο ή λατινα  μου ειπε,οτι εχει γεννηθει μαροκκο αλλα μενει κολομβια .Ηταν μια  καλη συναντηση , με τα θετικα της και τα αρνητικα της  αλλα στο συνολο + προσημο.  δεδομενου δε, οτι οι λατινες δεν φημιζονται για τις καλες τους υπηρεσιες ως επι το πληστον, απο μεταξι  μεχρι ct,  θεωρω ηταν μια καλη επιλογη

    Yγ ευχαριστω το   φορουμ και το γραφειο για το δωρο 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 12-09-2023 01:18:09
    ΦΑνταζομαι οτι ολοι ξερετε τι θα ρωτησω,αλλα ας το γραψω κιολαςγλειφομουνι σε αφησε να κανεις ή ηταν απαγορευτικο οπως κ το δαχτυλο?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    P.vim Avatar P.vim 14-09-2023 00:21:35
     Δεν το ζητησα ,Δεν μου ειπε τιποτα για το γλυφωμουνι. εκτιμω κανει δεν θα ειχε  προβλημα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks