Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Στρατος AvatarΣτρατοςΜηνύματα: 976 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Free fuck με Εύα Αξιολόγηση: 7.17 — 29/09/2023 - 12:47
    Free fuck με Εύα Αξιολόγηση: 7.17 — 29/09/2023 - 12:47

    Δεν μπόρεσα ποτέ να κλείσω ραντεβού με την κοπέλα που ήθελα την Alicia και μετά το χάος, δεν ήξερα ποια να επιλέξω! τελείωναν και οι μέρες και χρόνο δεν είχα οπότε κατέληξα με την Ευα με την προοπτική να πάρω και κώλο!

    Η Ευά είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι κοντά στις φωτογραφίες πολύ αν εξαιρέσεις την λάμψη! το σώμα τις είναι ωραίο με αποκορύφομα τις βυζάρες της! έχει πολύ ωραίο φυσικό βυζί!

    Με το που μπήκε στον χώρο μου υπήρξε μια αμηχανία η οποία γρήγορα έφυγε όταν πέσαν τα πρώτα φιλιά και χάδια! πηγε στο μπάνιο και στην συνέχεια ήρθε στο δωμάτιο με ένα σετ απο ρόζ εσώρουχα τα οποία όμως δεν ήταν και τόσο σέξυ! το εσώρουχο δεν ήταν καν στρινγκ! έμενα τα στρινγκ μου αρέσουν πολύ! ξεκίνησε με μια πολύ δυνατή πίπα, στην αρχή ξαπλωσα και στην συνέχεια σηκώθηκα όρθιος και της τον έδινα με τον δικό μου ρυθμό στο στόμα της. την γύρισα στα 4 οπου άρχισα να την γαμάω κανονικά! Δεν μου το έβγαλέ ο κώλος της για κάτι παραπάνω οπότε δεν πρότινα το πρωκτικό! Η Εύα έχει πάρα πολύ ομορφο μουνι! ξυρισμένο φουλ απαλό και μυρωδάτο! τέλεια αισθηση το μουνι της! Σταμάτησα να την γαμάω και συνέχισα με λίγο γλυφομούνι και χάιδεμα του πούτσου μου στο μουνί της! Συνεχίσα μέσα της και όταν ήρθε η ώρα έγβγαλά προφυλακτικό και έχυσα στα βυζιά της!

    Πλυθήκαμε και αράξαμε λίγο! είχε ήδη περάσει ένα 40λεπτο οπότε δεν πήγα για δεύτερο γύρω!  Την ώρα που έφευγε μου ζήτησε λέφτα για extra υπηρεσίες και εννοούσε ότι έχυσα στα βυζιά της, της είπα ότι στο σαιτ δεν γράφει κάτι τέτοιο και γραφεί ότι είναι δωρεάν και στην συνέχεια μου είπε εντάξει στο κάνω δώρο, χαιρετηθήκαμε και έφυγε! 

    Ευχαριστώ για μια ακόμα το site για τους διαγωνσιμους που βάζει και το γραφείο για το δωράκι! Γενικά ήταν ένα απλο και καλο ραντεβού!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 20
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks