Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

Ιστορίες: 0

Πήγα στο μαγαζί εχτές το απόγευμα Αξιολόγηση: 7.80 — 09/08/2021 - 20:56
Πήγα στο μαγαζί εχτές το απόγευμα Αξιολόγηση: 7.80 — 09/08/2021 - 20:56
Πήγα στο μαγαζί εχτές το απόγευμα μετά απο τουρ σε σε άλλα τρια τεσσερα. Το μαγαζί ηταν άδειο όταν μπήκε μέσα αλλα μετα απο εμένα ακολουθησαν αλλοι τρεις. Περιμέναμε την κοπέλα να τελειωσει απο τον προηγουμενο πελάτη αλλα η αναμονή ήταν ευχαριστη χαρις στα ερκοντισον και την καθαριοτητα του χωρου. Μου άρεσε η Μυρα και έδωσα αμέσως τα λεφτά για να την κλέισω επόμενος. Οι αλλοι δεν ξέρω τι κάνανε, εγώ μπήκα κατευθείαν στο δωμάτιο. Η κοπέλα άργησε λίγο αλλά καλά έκανε γιατί όπος είδα αργότερα ήταν πολύ καθαρή. Εμφανισιακά είναι αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες. Αρκετά μεγάλο βυζί, καυλόφατσα και κώλος ωραίος. Δεν είναι πιτσιρίκα αλλά κάνει υπηρεσίες ανωτέρου επιπέδου και να πληρώνει αυτά που χάνει σε φρεσκάδα. Χειρίστηκε πολύ ωραία την κατάσταση και κατάφερε να με καυλώσει άμεσα. Στοματικό κάνει χωρίς χέρια βαθύ και με ρούφηγμα στα αρχίδια χωρίς τελειωμό. Όταν στον κάνει πέτρα σε κοιτάει στα μάτια για να καταλάβεις τι πουτανάρα είναι. Την εστησα γρηγορα στα τεσσερα και χωρίς να βαλει τζελ άρχισα το γαμήσι. Γυρνουσε το κεφάλι για να με κοιτάξει και κουνούσε την μεση της για να μου δείξει ότι γουστάρει. Αποφάσισα να την ξεσκίσω και αφου ανέβασα στροφές και δεν ενοχλήθηκε έδωσα πραγματικό πόνο. Αρχισε τα βογκητά και έβαλα στο παιχνίδι και τα μπατσάκια στον κώλο ο οποίος έγινε κατακόκκινος. Συνέχισα με την ίδια ένταση μέχρι να χύσω και στο τέλος έμεινα μέσα της μέχρι να φυγει και η τελευταία σταγόνα σπέρμα στη καπότα. Όσο ήμασταν μέσα δεν μας ενόχλησε κανείς και εκείνη ήταν αφοσιωμένη πλήρως σε εμένα. Αν και υπάρχουν και πιο όμορφα κορίτσι πιστεύω ότι η συγκεκριμένη σε συνδυασμό με την εμπειρία αξίζει τα λεφτα που δινεις
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks